NORDFLAM krbová vložka CORNO s klapkou
8 784 Kč

Teplovzdušná krbová vložk Nordflam Corno je velice kvalitní a vyznačuje se novým, moderním a propracovaným designem. Splňuje vysoké Evropské nároky a normy EN13229. Jeji výhodou a samozřejmostí je:

Komínová klapka Popelník Regulace přívodu vzduchu Dvojitá zadní stěna Záruka 24 měsíců

NORDFLAM krbová vložka ETNA pravá
15 873 Kč

Teplovzdušná krbová vložk Nordflam ETNA pravé prosklení je velice kvalitní a vyznačuje se novým, moderním a propracovaným designem. Splňuje vysoké Evropské nároky a normy EN13229.

NORDFLAM krbová kamna ASTI - černá
14 090 Kč

Proč krbová kamna Nordflam ASTI? Zaručená kvalita tepelného zařízení Moderní design Součástí krbových kamen je popelník Regulace přívodu vzduchu Cenová dostupnost Záruka 24 měsíců Krbová kamna Nordflam ASTI jsou kamna od výrobce krbových vložek Nordflam.

NORDFLAM krbová vložka TORN pravá
20 197 Kč

Teplovzdušná krbová vložk Nordflam TORN pravé prosklení je velice kvalitní a vyznačuje se novým, moderním a propracovaným designem. Splňuje vysoké Evropské nároky a normy EN13229.

NORDFLAM krbová vložka TRENT levá
17 879 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Teplovzdušná krbová vložk Nordflam TRENT levé prosklení je velice kvalitní a vyznačuje se novým, moderním a propracovaným designem. Splňuje vysoké Evropské nároky a normy EN13229.

NORDFLAM krbová kamna ANCONA - černá
11 727 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Proč krbová kamna Nordflam ANCONA? Zaručená kvalita tepelného zařízení Moderní design Součástí krbových kamen je popelník Regulace přívodu vzduchu Cenová dostupnost Záruka 24 měsíců Krbová kamna Nordflam ANCONA jsou kamna od výrobce krbových vložek Nordflam.

NORDFLAM krbová vložka TORN levá
20 197 Kč

Teplovzdušná krbová vložk Nordflam TORN levé prosklení je velice kvalitní a vyznačuje se novým, moderním a propracovaným designem. Splňuje vysoké Evropské nároky a normy EN13229.

NORDFLAM krbová vložka TRENT Standard
11 860 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krbové vložky Nordflam pocházejí od výrobce litinových krbových vložek, který se vyznačuje prvotřídní kvalitou zpracování, moderním designem a splňuje vysoké nároky normy ČSN EN 13229.

NORDFLAM stojan pod krbové vložky
1 366 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stojan je určený pod všechny typy krbových vložek Nordflam.

Regulovatelná výška: od 300 do 410 mm
Regulovatelná hloubka usazení vložky: od 300 do 360mm
Nosnost stojanu: max. 200kg

NORDFLAM krbová vložka TRENT pravá
17 879 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Teplovzdušná krbová vložk Nordflam TRENT pravé prosklení je velice kvalitní a vyznačuje se novým, moderním a propracovaným designem. Splňuje vysoké Evropské nároky a normy EN13229.