Noventis Ostrovidky Neo 30 kapslí + 15 kapslí ZDARMA
152 Kč

Doplněk stravy Ostrovidky Neo obsahuje směs vitamínů, minerálů, karotenoidů a rostlinných extraktů, které podporují normální funkci zraku u mladých lidí a zachovávají jeho kvalitu i v pozdějším věku.

Noventis Koenzym Q10 60 mg se sezamovým olejem 60 kapslí
203 Kč 193 Kč

Koenzym Q10 je látka přirozeně obsažená ve všech buňkách lidského těla. Množství koenzymu Q10 v organismu klesá úměrně s věkem, proto je vhodné organismu tuto látku dodávat buď prostřednictvím stravy, nebo doplňkové výživy.

Noventis Ostropestřec Max 3500 mg 45 + 15 kapslí
112 Kč

Ostropestřec Max obsahuje extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který se již po staletí užívá v tradiční medicíně jako prostředek podporující normální funkci jater a žlučových cest.

Noventis Vitamín E 400 30 kapslí
63 Kč

Vitamín E 100 jsou kapsle pro vitalitu s antioxidačními účinky. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Jedná se o vitamín rozpustný v tucích, tedy chcete-li, aby jeho příjem do vašeho organismu byl dostatečný, pamatujte na současné přijímání mastných kyselin.

Noventis Omega–3 1000 mg 30 kapslí
62 Kč

Produkt Omega-3 1000 mg obsahuje kvalitní rybí olej, získaný z hlubinných ryb, žijících v chladných mořích, který je bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA (min. 18 %) a DHA (min. 12 %). Příznivého účinku pro správnou funkci srdce se dosáhne při denním přívodu 250 mg EPA a DHA.

Noventis Magnesium B6 + Rhodiola 30 tbl. + 10 tbl. ZDARMA
136 Kč

Doplněk stravy Magnesium B6 + Rhodiola je určen pro osoby, které jsou vystaveny zvýšené psychické a fyzické zátěži. Obsahuje unikátní kombinaci přírodního hořčíku z moře (pro jeho dobrou vstřebatelnost), vitamínu B6 (pyridoxinu) a extraktu rozchodnice růžové (Rhodiola rosea).

Noventis Karnitin 30 tbl.
90 Kč

Noventis Karnitin tablety obsahují 500 mg krystalického L-karnitin L-tartrátu (340 mg čistého L-karnitinu v jedné tabletě). Karnitin je látka, která je našemu tělu vlastní a velmi potřebná.

Noventis Orenzym plus 50 tbl.
101 Kč

Orenzym plus je doplněk stravy s enzymem alfa-amylázou (Aspergillus oryzae) a s extraktem zázvoru pro dobré trávení. Produkt je vyráběn ve formě enterosolventních tablet, což zajišťuje šetrnou „přepravu“ enzymu až do místa určení – tenkého střeva.

Noventis Ostrovidky 30 kapslí
98 Kč

Ostrovidky jsou kapsle s betakarotenem a borůvkovým extraktem. Borůvkový extrakt pomáhá zachovat dobrý zrak a přispívá ke správné funkci sítnice.

Společnost Noventis se na českém trhu zaměřuje na oblast doplňků stravy, kosmetiky a farmacie. Zároveň je držitelem certifikátu GMP pro výrobu léčivých přípravků.

Společnost Noventis se na českém trhu zaměřuje na oblast doplňků stravy, kosmetiky a farmacie. Zároveň je držitelem certifikátu GMP pro výrobu léčivých přípravků.