NTV Services SANIT all Profi - N, dezinfekce na podlahu 5 L
1 198 Kč

SANIT all Profi – N – čistící a dezinfekční prostředek určený na podlahy tak i ke strojnímu mytí, jelikož je nepěnivý. K mytí nesavých povrchů-podlahy, pracovní plochy. Prostředek se vyznačuje dobrou odmašťovací schopností.

NTV Services SANIT all AIR dezinfekční prostředek 5 l
846 Kč

SANIT all – AIR – je bezchlórový dezinfekční roztok speciálně upravený k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, povrchů a těžko přístupných míst fogováním (mlžením). Touto aplikací se dosahuje vysoké kvality dezinfekce, při nízké spotřebě dezinfekčního roztoku.

NTV Services SANIT all WC gel 5 l
242 Kč

SANIT all WC gel 5 L - kyselý čistící přípravek na toaletní mísy, pisoáry a další sanitární keramiku. Účinně odstraňuje rez, vodní a močový kámen, plísně a jiné nečistoty. Působí nad i pod vodní hladinou. Zanechává zářivý lesk a svěží vůni.

NTV Services SANIT all Dishes 5 L, přípravek na nádobí - koncentrát
166 Kč

SANIT all Dishes 5l, přípravek na nábobí – přípravek na mytí nádobí Vysoce koncetrovaný přípravek na mytí nádobí se svěží vůní limetky, s obsahem glycerinu a s D-panthenolem pro ochranu pokožky. Pohlcuje nepříjemné pachy kuchyně a zanechává nádobí lesklé

NTV Services Dezinfekční prostředek Sanit All Univerzál 500 ml
93 Kč

Dezinfekční prostředek Sanit All Univerzál – bezpachový, bezalkoholový a bezchlórový prostředek určen k rychlé dezinfekci jakéhokoliv povrchu a prostoru. Nepoškozuje žádné materiály jako je sklo, dřevo, kov, plast, papír, textilii nebo gumu – je nekorozivní.

NTV Services SANIT all Glass 1 L přípravek na skla, zrcadla a keramiku
67 Kč

SANIT all Glass 1 L – vysoce účinný přípravek s obsahem čpavku na čištění skel, zrcadel a keramiky, výborně odstraňuje hmyz z čelních skel automobilů, lze ho použít i na čištění všech vodou omyvatelných ploch v domácnostech a průmyslu – sklo, okenní tabule, zrcadla atd..

NTV Services SANIT all Dishes 1 L, přípravek na nádobí - koncentrát
41 Kč

SANIT all Dishes 1l, přípravek na nábobí – přípravek na mytí nádobí Vysoce koncetrovaný přípravek na mytí nádobí se svěží vůní limetky, s obsahem glycerinu a s D-panthenolem pro ochranu pokožky. Pohlcuje nepříjemné pachy kuchyně a zanechává nádobí lesklé

NTV Services SANIT all WC gel 750ml - ocean, modrý
40 Kč

SANIT all WC gel 750ml – kyselý čistící přípravek na toaletní mísy, pisoáry a další sanitární keramiku. Účinně odstraňuje rez, vodní a močový kámen, plísně a jiné nečistoty. Působí nad i pod vodní hladinou. Zanechává zářivý lesk a svěží vůni.

NTV Services SANIT all cleaner cream 670g (500ml)
36 Kč

Velmi jemný tekutý písek spojuje sílu čisticího prášku s jemností krému. Je šetrný a přitom velmi účinný. Bez velké fyzické námahy umyje i silně znečištěné povrchy. Odstraní usazené nečistoty, připáleniny, výborně odmašťuje.