Olymptoy Velké kostky v krabici 75ks
468 Kč

Speciálně tvarované plastové kostky jsou vhodné pro všechny malé stavitele. Jedno balení obsahuje 75 kostek. Stavění u dětí podporuje představivost a rozvíjí jemnou motoriku. Věk: 12m+.

Olymptoy Vědcův ponk Deluxe
2 610 Kč

Rozvijte u dětí dětskou motoriku pomocí toho dřevěného ponk. Každý malý kutil si bude připadat jako v opravdové dílně.

Olymptoy Prostrkávadlo Broučci
273 Kč

Prostrkávadlo s motivy broučků zaručeně upoutá pozornost Vašich dětí. Prostrkávadlo rozvijí jemnou motoriku rukou a očí, logické uvažování a trpělivost.. Prostrkávadlo je vyrobeno z velice kvalitního a odolného dřeva, použití barvy jsou zdravotně nezávadné.

Olymptoy Vědcův ponk střední
1 585 Kč

Rozvijte u dětí dětskou motoriku pomocí toho dřevěného ponk. Každý malý kutil si bude připadat jako v opravdové dílně. Ponk obsahuje 58 různých doplňků, například: stahovák, klíč, šroubky, matky, šroubovák, provázek, ozubená kolečka aj.

Olymptoy Chránič sedadla s kapsami Spiderman
139 Kč

Chránič sedadla s kapsami „Spiderman“ Tato kabela na hračky do auta je krásná, pestrá, s veselými motivy, snadno se připevňuje a snímá, je z odolného materiálu nevyžadující velkou péči. Ideální k udržení hraček s čistotě a pořádku. Rozměry: 40×60cm

Olymptoy Nákrčník na cesty autem Filly
139 Kč

NÁKRČNÍK NA CESTY AUTEM FILLY Nákrčník na cesty autem „Filly“ je praktickým pomocníkem při cestování. Zaručí vám pohodlí při jakékoliv cestě. Je vhodné pro děti, které spí i pro ty, kteří jsou vzhůru. Krk je příjemně podepřen nákrčníkem. Nákrčník je vyroben z měkkého plyše s motivem koníků.

Olymptoy Chránič sedadla s kapsami Filly
549 Kč

Chránič sedadla s kapsami „Filly“ Tato kabela na hračky do auta je krásná, pestrá, s veselými motivy, snadno se připevňuje a snímá, je z odolného materiálu nevyžadující velkou péči. Ideální k udržení hraček s čistotě a pořádku. Rozměry: 40×60cm

Olymptoy Stínítka do auta Filly (pár)
149 Kč

Stínítka „Filly“ Díky těmto růžovým stínítkům nebude při cestování autem oslňovat vaše holčičky slunce. Stínítka mají motiv koníků „Filly“. Sada obsahuje 2 ks.

Olymptoy TROLLS - veselé kameny
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ozdob si kameny populárními Trolly a dodej svému pokojíčku neotřelou zajímavou dekoraci. Věk: 3+

Olymptoy Nafukovací kruh Krtek - 51cm
149 Kč

Nafukovací plavací kolo s motivem krtečka a jeho kamarádů je plavecká pomůcka pro plavání ve vodě pro malé děti. Výrobek neobsahuje ftaláty. Kruh s motivem Krtečka pomůže dětem při nácviku plavání. Nafukovací kruh s pestrobarevným potiskem Krtka usnadní dětem plavání a oživí vodní zábavu.

Olymptoy Puzzle assort 45 dílků(63x43cm)
199 Kč

Puzzle je vhodné pro všechny děti. Učí je přemýšlení, trpělivosti a je zárukou radosti při úspěšném složení. Skládání puzzle je oblíbená zábava. Můžete ho složit, znovu rozebrat a později si to zopakovat nebo obrázek třeba slepit a použít jako dekoraci na stěnu.

Olymptoy Roletka do auta "Hannah Montana" (1 ks) 41x49 cm
269 Kč

Sluneční roleta „Hannah Montana“ v barvě fialové, ochrání Vaše děti před sluncem a ostrým světlem. Roleta má možnost přímého upevnění na sklo pomocí 3 háčků. Nastavitelná je výška clonění s následnou fixací přísavkou, stlačením tlačítka se roleta opět svine a skryje, pokud ji právě nepotřebujete.

Olymptoy Stínítka do auta "Hannah Montana" (pár)
279 Kč

Praktická stínítka „Hannah Montana“ pro ochranu Vašich dětí před sluníčkem a ostrým světlem, s uchycením na sklo pomocí přísavek, v barvě fialové. Pokud nesvítí, můžeš stínítka jednoduše složit do malého rozměru. Sada obsahuje 2 kusy. Rozměr stínítka: 32,5 × 43 cm