OnlyEco Čistič na podlahy s olejem z citronové kůry - 500 ml
120 Kč

Čistič na podlahy – pokud chcete mít čistý a voňavý domov v souladu s přírodou, pak sáhněte po tomhle čističi od OnlyEco. Je efektivní v čištění dřevěných, keramických a syntetických podlahových krytin. Neobsahuje žádné chemické látky jako jsou parabeny, umělá barviva, formaldehyd, sulfáty a další…

OnlyEco Čistič koupelen s olejem z citronové kůry - 500 ml
128 Kč

Čistič koupelen – abyste se ve své koupelně cítili jako v bavlnce, čistič od OnlyEco se postará o její čistotu a lesk a zároveň ji nezatíží zbytečnou chemií. Hodí se pro čištění vany, sprchového koutu, umyvadla, kování a keramických obkladů.

OnlyEco Čistič skleněných povrchů a zrcadel s olejem z citronové kůry - 500 ml
109 Kč

Čistič oken – efektivní čistič oken, zrcadel, elektrických varných desek, dekorativního skla a dalších skleněných povrchů. Čistí nejen efektivně a šetrně, ale zvládá to i bez zanechávání pruhů a šmouh. Neobsahuje žádné chemické látky jako jsou parabeny, umělá barviva, formaldehyd, sulfáty a další.

OnlyEco Gel na ruce s antibakteriálními účinky 50 ml
112 Kč

Gel na ruce s antibakteriálními účinky - 100% čisté ruce bez vody a mýdla. Účinkuje okamžitě. Bezpečný pro celou rodinu. Jemný k pokožce díky glycerinu a aloe vera. Obsahuje minimálně 70 % alkoholu. Účinně zajišťuje čistotu a hygienu rukou bez použití vody a mýdla.

OnlyEco Hypoalergenní prostředek na nádobí bez parfemace - 1 l
155 Kč

Prostředek na nádobí – hledáte prostředek na mytí nádobí, který bude efektivní v odstraňování mastnoty a nečistot a zároveň šetrný k vašim rukám i přírodě? Tento přípravek od OnlyEco byl speciálně vyvinut pro citlivou, alergickou a ekzematickou pokožku.

OnlyEco OnlyEco Prostředek na nádobí 1 l-22%
180 Kč 139 Kč

Akce

Hledáte prostředek na mytí nádobí, který bude efektivní v odstraňování mastnoty a nečistot a zároveň šetrný k vašim rukám i přírodě? Pak sáhněte po tomhle přípravku od OnlyEco.

OnlyEco Tekutý prací prostředek na barevné prádlo - 1 l
198 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tekutý prací prostředek na barevné prádlo – chcete nosit prádlo, kterému se zbytečná chemie tradičních pracích prostředků vyhýbá obloukem, ale ze kterého zároveň čistota jen čiší? Přesně takovou kvalitu bez kompromisů vám může nabídnout tento tekutý prostředek na praní barevného prádla od OnlyEco.