Oriental Group Keramická glazovaná kalabasa Červená 350ml
413 Kč

Praktická keramická kalabasa ve standardním tvaru a v červené barvě. Výhody oproti tykvovým kalabasám jsou jednoznačné: delší životnost, snadnější vymývání a celková údržba hygieny. Keramická kalabasa v provedení standard červená Obrovskou výhodou keramické kalabasy je její praktičnost.

Oriental Group Keramická kalabasa Diamant Černá 350ml
413 Kč

Praktická keramická a v neposlední řadě také stylová kalabasa. Díky, které se z obyčejného popíjení yerby stane váš oblíbený rituál. Výhody oproti tykvovým kalabasám jsou jednoznačné: delší životnost, snadnější vymývání a celková údržba hygieny.

Oriental Group Keramická čajová souprava - Mozaika
1 028 Kč

Keramická čajová souprava Mozaika Čajová souprava z keramikyParametry:- vnitřní vyjímatelné sítko- 1× konvička o objemu cca 0,75l, výšce 12 cm a šířce 14 cm- 6× šálek o objemu 0,15l, výšce 8 cm a šířce 6,5 cmmateriál: keramika

Oriental Group Čajové sítko Vajíčko velké nerez 6 cm
182 Kč

Vychutnejte si svůj oblíbený sypaný čaj s tímto praktickým čajovým sítkem. Čajové sítko Vajíčko velké nerez 6 cm Kovové praktické nerez sítko ve tvaru vajíčka. Průměr sítka 6 cm Parametry:Průměr: 6 cmVýška: 7 cm

Oriental Group Čajové sítko na čaj, bylinky 6,5cm
61 Kč

Klasické plastové sítko s háčkem, přes které lehce scedíte čaj. Čajové sítko na čaj, bylinky 6,5cm Klasické plastové sítko. Používá se téměř ve všech čajovnách, a bývá dobrým zvykem, že pro jednotlivé druhy čajů je používáno vždy jedno sítko.

Oriental Group Kalabasa tykev světle zelená cca 250 ml
403 Kč

Kalabasa menší velikosti vyráběná tradičním způsobem z tykve v zelené barvě určená převážně k pití nápoje Maté. Tato přírodní kalabasa není určená rovnou k pití, před použitím, je třeba provést ještě malý rituál přípravy.Níže popsaný postup se nazývá Currádo – jinak také očištění kalabasy.

Oriental Group Keramická glazovaná kalabasa Zelená 350ml
413 Kč

Praktická keramická kalabasa ve standardním tvaru a v zelené barvě. Výhody oproti tykvovým kalabasám jsou jednoznačné: delší životnost, snadnější vymývání a celková údržba hygieny. Keramická kalabasa v provedení standard zelená Obrovskou výhodou keramické kalabasy je její praktičnost.

Oriental Group Keramická glazovaná kalabasa Žlutá 350ml
413 Kč

Praktická keramická kalabasa ve standardním tvaru a v žluté barvě. Výhody oproti tykvovým kalabasám jsou jednoznačné: delší životnost, snadnější vymývání a celková údržba hygieny. Keramická kalabasa v provedení standard žlutá Obrovskou výhodou keramické kalabasy je její praktičnost.

Oriental Group Keramická kalabasa Diamant Bílá 350ml
413 Kč

Praktická keramická a v neposlední řadě také stylová kalabasa. Díky, které se z obyčejného popíjení yerby stane váš oblíbený rituál. Výhody oproti tykvovým kalabasám jsou jednoznačné: delší životnost, snadnější vymývání a celková údržba hygieny.

Oriental Group Kovové ozdobné sítko s podšálkem 5,5 cm
201 Kč

Jemné sítko na čaj Vám pomůže v přípravě sypaného čaje v hrníčku i v konvici. Díky držátkům skvěle drží na hrdle nádobyKovové ozdobné sítko s podšálkem 5,5 cm Jemné sítko na čaj Vám pomůže v přípravě sypaného čaje v hrníčku i v konvici. Díky držátkům skvěle drží na hrdle nádoby.