Original Food Bio mletá divoká káva Kaffa espresso, 250 g
261 Kč

Divoká káva z Etiopie Hmotnost: 250gUž v samotném názvu to zní: etiopská provincie Kaffa je kolébkou kávy, původní domovinou divokých kávových bobů. Z těchto míst se káva rozšířila za posledních 1500 let do celého světa.

Original Food Bio mletá divoká káva Kaffa jemná, 250 g
261 Kč

Divoká káva z EtiopieHmotnost: 250gUž v samotném názvu to zní: etiopská provincie Kaffa je kolébkou kávy, původní domovinou divokých kávových bobů. Přímo v provincii Kaffa, v horském deštném pralese Bonga se ručně sklízí tato jedinečná divoká káva.

Original Food Bio mletá divoká káva Kaffa střední, 250 g
261 Kč

Divoká káva z Etiopie.Hmotnost: 250gUž v samotném názvu to zní: etiopská provincie Kaffa je kolébkou kávy, původní domovinou divokých kávových bobů. Z těchto míst se káva rozšířila za posledních 1500 let do celého světa.

Original Food Bio zrnková divoká káva Kaffa espresso, 1000 g
989 Kč

Divoká káva z Etiopie. Espresso Už v samotném názvu to zní: etiopská provincie Kaffa je kolébkou kávy, původní domovinou divokých kávových bobů. Z těchto míst se káva rozšířila za posledních 1500 let do celého světa.

Original Food Bio zrnková divoká káva Kaffa espresso, 250 g
261 Kč

Divoká káva z Etiopie. EspressoHmotnost: 250gUž v samotném názvu to zní: etiopská provincie Kaffa je kolébkou kávy, původní domovinou divokých kávových bobů. Z těchto míst se káva rozšířila za posledních 1500 let do celého světa.

Original Food Bio zrnková divoká káva Kaffa jemná, 250 g
261 Kč

Hmotnost: 250 gUž v samotném názvu to zní: etiopská provincie Kaffa je kolébkou kávy, původní domovinou divokých kávových bobů. Divoká, prapůvodní káva z Etiopie.Přímo v provincii Kaffa, v horském deštném pralese Bonga se ručně sklízí tato jedinečná divoká káva.

Original Food Bio zrnková divoká káva Kaffa, středně tmavě pražená, 1000 g
989 Kč

Divoká káva – medium. Už v samotném názvu to zní: provincie Kaffa je kolébkou kávy, původní domovina divokých kávových bobů. Z těcht míst se rozšířily za posledních 1500 let do celého světa. Ještě dnes dodávají původní divoce rostoucí kávové keře rozmanitý ráz etiopského deštného pralesa.