Osann NEO 360 Universe Grey 0-36 kg
6 190 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětská autosedačka NEO 360 Universe Grey od značky Osann je určena pro děti od narození do 12 let, 36 kg. Velkou předností autosedačky je unikátní otočný mechanismus o 360°, který usnadňuje vstup i výstup dítěte. Pro novorozence jsou určené praktické polstrované vložky.

Osann FLUX ISOFIX Universe Grey 9-36 kg
3 990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská autosedačka FLUX ISOFIX Universe Grey od značky Osann je určena pro děti od 9 měsíců do 12 let, 9–36 kg. O zvýšenou bezpečnost během cestování se postarají kromě isofix konektorů také rozšířené strany, které chrání proti bočnímu nárazu.

Osann Přebalovací taška DeLuxe Messenger
1 290 Kč 1 149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osann Přebalovací taška DeLuxe Messenger černá vám zjednodušší cestování s miminkem . Součástí je izolovaná chladící kapsa, přebalovací podložka a popruh na rameno.

Osann Přebalovací taška Stella
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osann Přebalovací taška Stella s termokapsou na láhev a se vzhledem messenger tašky má dostatek prostoru pro přehledné uložení potřeb pro miminko.

Osann LUX Isofix Universe Grey
1 399 Kč

Dětský podsedák do auta LUX Isofix Universe Grey od značky Osann zajistí bezpečí vašeho dítěte během jízdy autem. Můžete jej připevnit pomocí isofixu nebo i bez něj. Anatomicky tvarovaná sedací část zajistí vašemu dítěti dostatečný komfort.

Osann LUPO Isofix

Osann LUPO Isofix

Hodnocení: 4
2 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

OSANN Lupo Isofix je autosedačka pro děti 9–36 kg. Díky své dlouhé době užití a výškově nastavitelné opěrce hlavy pokrývá autosedačka všechny věkové kategorie od cca. 9 měsíců do 12 let. Autosedačka je možné upevnit pomocí integrovaného systému Isofix.

Osann LUPO ISOFIX Cube Black
2 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autosedačka s bezpečnostním upevněním ISOFIX vhodná pro děti od 9 do 36 kg. OSANN Lupo Cube disponuje 5bodovým pásovým systémem, výškově nastavitelnou opěrkou hlavy a polstrovaným pásem.

Osann Ochranný kryt autosedačky
359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný kryt autosedačky chrání vaše autosedačky (kůže nebo látka) před poškrábáním a znečištěním. Protiskluzový povlak na podporu rezoluce. Autosedačka nemůže sklouznout.

Osann LUPO ISOFIX Nero 9-36 kg
2 790 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autosedačka s bezpečnostním upevněním ISOFIX vhodná pro děti od 9 do 36 kg. OSANN Lupo Nero disponuje 5bodovým pásovým systémem, výškově nastavitelnou opěrkou hlavy a oddělitelným podsedákem.

Osann ONE 360 Universe Grey 0-36 kg
5 490 Kč

Dětská autosedačka ONE 360 Universe Grey od značky Osann pokrývá velké věkové rozmezí uživatelů, a to od narození do 12 let. Velkou předností autosedačky je unikátní otočný mechanismus o 360°, který usnadňuje vstup i výstup dítěte.