Outwell Flock Classic Double
849 Kč

499 Kč

Outwell Flock Classic Double je široká nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Ventil s dvojitým těsněním umožňuje snadné nafukování a vyfukování.


Outwell Edmonds 5A
32 669 Kč

17 900 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Edmonds 5A je tunelový stan s konstrukcí nafukovacího systému. Dostatek prostoru nabízí spaní pro pět osob ve dvou ložnicích. 3 vchody a tónovaná okna se v kempu jistě hodí.


Outwell Collaps Bowl L
290 Kč

249 Kč

Maximálně složitelná a skladná miska Outwell Collaps Bowl L. Je téměř nerozbitná, dá se mýt běžnými mycími prostředky na nádobí nebo v myčce. Ideální na cestování.


Outwell Batboy Self-inflating Mat
1 129 Kč

895 Kč

Outwell Batboy Self-inflating Mat je pohodlná samonafukovací karimatka dětské velikosti vhodná do kempu.


Outwell Batboy
1 359 Kč

832 Kč

Dětský spací pytel Outwell Batboy pro malé cestovatele. Náplní je Isofill® umělé vlákno ve 2 vrstvách. Mnoho technických detailů, vnější velká kapsa a stahovací kapuce.


Outwell Collaps Washing-up Bowl
940 Kč

705 Kč

Praktická skládací mísa Outwell Collaps Washing-up Bowl s pohodlnými úchyty je skvělá na mytí nádobí a nebo třeba na míchání salátů pro početnou skupinu. Ideální na cestování a kempování.


Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Single
799 Kč

Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Single je nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Zabudovaná nožní pumpa a zvýšená polštářová plocha zvyšují komfort.


Outwell Earth 5

Outwell Earth 5

Hodnocení: 5
8 019 Kč

6 670 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Earth 5 je ideální stan pro rodiny. S rychlou stavbou poskytuje velkorysý obytný i úložný prostor pro pět táborníků. Vynikající větrání a osvětlovací okna nabízí praktický komfort v kempu.


Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Double
1 279 Kč

Outwell Flock Classic w/ Pillow & Pump Double je široká nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Zabudovaná nožní pumpa a zvýšená polštářová plocha zvyšují komfort.


Outwell Campion Junior
1 070 Kč

963 Kč

Dětský letní dekový spacák. Outwell Campion Junior zaručí příjemný spánek v kempu. Zip spacáku je krytý légou, takže nedochází ke zbytečným únikům tepla za chladnějších nocí. Možnost rozepnutí spacáku na deku se zase hodí ve zlášť teplých dnech.


Outwell Contour Lux XL
2 190 Kč

1 971 Kč

Spací pytel se zabudovaným polštářkem obsahuje hřejivou výplň z dutého vlákna Isofill. Automatický zámek předejde nechtěnému otevření pytle během spánku. Disponuje kapucí, kterou lze v případě potřeby odejmout. Outwell Contour Lux Double je vhodný pro osoby do 2 m.


Outwell Furniture Domingo
2 550 Kč

2 295 Kč
+ doprava zdarma

Skládací skříň disponuje síťovanými otvory v zadní části pro zajištění optimální ventilace. Obsahuje 2 vyjímatelné police a víko, kterou můžete využít jako stolek. Outwell Furniture Domingo má odolný a lehký hliníkový rám.


Outwell Day Shelter M
7 899 Kč

4 990 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Day Shelter M je otevřený přístřešek. Stylová, všestranná ochrana před sluncem a deštěm využitelná od tábořišť po zahrady.


Outwell Dreamcatcher Double 10.0 cm
5 339 Kč

2 999 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Dreamcatcher Double 10.0 cm je moderní samonafukovací karimatka, která se snadno nafukuje. Odolný vnější materiál s protiskluzovou úpravu se v kempu hodí.


Outwell Day Shelter XL
9 899 Kč

5 444 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Day Shelter XL je otevřený přístřešek. Stylová, všestranná ochrana před sluncem a deštěm využitelná od tábořišť po zahrady.


Outwell Day Shelter L
8 699 Kč

4 239 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Day Shelter L je otevřený přístřešek. Stylová, všestranná ochrana před sluncem a deštěm využitelná od tábořišť po zahrady.


Outwell Sleepin Double 3.0 cm
1 600 Kč

1 280 Kč

Samonafukovací karimatka pro 2 osoby disponuje ventilem pro rychlé nafouknutí. Tloušťka 3 cm zajišťuje, že od země nepůjde chlad a během noci zůstanete v teple. Outwell Sleepin Double 3.0 cm najde využití při cestování.


Outwell Flock Classic Single
599 Kč

Outwell Flock Classic Single je nafukovací matrace z odolného PVC. Povrch na spaní je z měkkého veluru. Ventil s dvojitým těsněním umožňuje snadné nafukování a vyfukování.


Outwell Posadas Foldaway Bed Double
3 709 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Posadas Foldaway Bed Double je elegantní skládací postel pro 2 osoby. Odolný ocelový rám a pevná tkanina zajistí spolehlivou funkci.


Outwell Colibri
2 849 Kč

1 994 Kč

Outwell Colibri je pohodlný dekový spacák. Promyšlené detaily jsou navrženy pro použití v kempu i v chladnějších letních nocích.


Outwell Butterfly Girl

Outwell Butterfly Girl

Hodnocení: 5
1 359 Kč

1 025 Kč

Dětský spací pytel **Outwell Butterfly Girl ** pro malé cestovatelky. Náplní je Isofill® umělé vlákno ve 2 vrstvách. Mnoho technických detailů, vnější velká kapsa a stahovací kapuce.


Outwell Onyx Lantern Cream White
249 Kč

Outwell Onyx Lantern je stolní lampa s LED diodami. 3 módy svícení a možnost zavěšení využijete v kempu i na chatě.


Outwell Carnelian 400 Lantern Cream White
769 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Outwell Carnelian 400 Lantern je spolehlivá lampa s LED diodami. 4 módy svícení a možnost zavěšení využijete v stanu i na chatě.


Outwell Doradus Lime Green
1 239 Kč

Outwell Doradus je skládací lampa s LED diodami. Funkční design a integrovaný stmívač světla. Použijte jako stolní lampu nebo zavěste nad stůl.


Outwell Lamp Amber
1 290 Kč

Lampa Outwell Amber se skládacím silikonovým stínítkem. Maximální intenzitu světla 200 lumenů můžete snížit až na 10%. Lampu můžete díky stabilní základně položit na stůl nebo za sklopné madlo zavěsit či přenášet.


Outwell Lamp Obsidian
2 190 Kč
+ doprava zdarma

Outwell Obsidian je multifunkční svítilna, která přidá styl a moderní design do každého stanu. Kromě kvalitního osvětlení totiž nabízí také bezdrátový či drátový reproduktor, tlumič světla, zabudovaný mikrofon a USB připojení pro nabití telefonu.


Outwell Albatross L
1 339 Kč

Outwell Albatross L je chladící taška nabízející dostatek prostoru pro sváteční chvíle. Ideální pro větší setkání rodiny nebo přátel.


Outwell Albatross M
1 189 Kč

Outwell Albatross M je chladící taška nabízející dostatek prostoru pro sváteční chvíle. Ideální pro setkání rodiny nebo přátel.


Outwell Camping Mallet 16oz
229 Kč

Praktická palice na zatloukání stanových kolíků Outwell Camping Mallet 16oz o váze 0,5 kg. Palice je vybavena gumovým madlem pro pohodlné držení a otvorem pro zavěšení.


Outwell Collaps Bowl L
280 Kč

195 Kč

Praktická objemnější skládací miska. Outwell Collaps Bowl L je velmi skladná miska vyrobená z odolného plastu. Ideální volba pro servírování studených pokrmů. Misku lze mýt v myčce.


Outwell Collaps Bucket w/lid
800 Kč

746 Kč

Praktický skládací kbelík. Outwell Collaps Bucket w/lid je téměř nerozbitný, dá se mýt běžnými mycími prostředky na nádobí. Je vybaven praktickým víkem. Po složení je kbelík úplně plochý a vejde se do každé tašky.


Outwell Collaps Pot with Lid L
1 839 Kč

1 380 Kč

Outwell Collaps Pot w/lid je skládací hrnec o objemu 4,5 l s praktickým víkem. Je odolný proti rozbití, snadno se čistí. Ideální pro cestování ve více lidech.


Outwell Collaps Pot with Lid M
1 600 Kč

1 161 Kč

Praktický skládací hrnec. Outwell Collaps Pot w/lid má objem 2,5 l a je vybaven praktickým víkem. Je odolný proti rozbití, snadno se čistí. Ideální řešení pro vaření na cestách.


Outwell Collaps Water Carrier
1 039 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Outwell Collaps Water Carrier je velký skládací kanystr. Jeho konstrukce umožnuje složení do kompaktního balíčku. Široké víko, pevné madlo, kohoutek a objem 12 l pomáhá dodržet pitný režim.


Outwell Cotton Liner Double
1 279 Kč

968 Kč

Outwell Cotton Liner Double je vložka do spacáku pro dva ze směsy bavlny a polyesteru. Snadno se připojuje. Vhodným detailem jsou 1/3 zipy pro snadnou manipulaci.


Outwell Cotton Liner Single
769 Kč

518 Kč

Outwell Cotton Liner Single je vložka do spacáku ze směsy bavlny a polyesteru. Snadno se připojuje. Vhodným detailem je 1/3 zip pro snadnou manipulaci.


Outwell Day Shelter L Side Wall
1 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Outwell Day Shelter L Side Wall zajišťuje další ochranu před povětrnostními vlivy přístřešku Day Shelter L.


Outwell Field Repair Guard
169 Kč

Praktická sada Outwell Field Repair Guard pro opravu tropik, nafukovacích a samonafukovacích matrací apod. V sadě naleznete záplaty vhodné na opravu plachtovin nebo nafukovacích matrací.


Outwell Footprint Cloud 3
859 Kč

Outwell Footprint Cloud 3 zajišťuje ochranu před poškozením podlážky stanu Cloud 3.


Outwell Footprint Earth 5
1 509 Kč

Outwell Footprint Earth 5 zajišťuje ochranu před poškozením podlážky stanu Earth 5.


Outwell Footprint Edmonds 5A
2 369 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Outwell Footprint Edmonds 5A zajišťuje ochranu před poškozením podlážky stanu Edmonds 5A.