Palacio Mandlový pleťový krém proti vráskám 50 ml
110 Kč

Krém pro suchou a citlivou pleť s vysokým obsahem mandlového mléka, vitamínu E a glycerínu aktivně hydratuje a vyživuje unavenou pleť. Intenzivně působí proti vráskám a podporuje proces noční regenerace pleti.

Palacio Pleťový krém Kozí mléko 50ml
80 Kč

Výživný krém s komplexem složek z kozího mléka zajišťuje hydrataci a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Zklidňuje a vyživuje unavenou pleť, velmi dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Vhodný pro ošetření vysušené pleti namáhané zejména v městském prostředí.

Palacio Snake venom massage gel 600ml
100 Kč

Při použití masážního gelu před nebo během sportovního výkonu napomáhá předcházet křečím a zvyšuje tak možnou zátěž svalstva. Použití: Gel aplikujte na určené místo a vmasírujte. Dle potřeby opakujte. Zabraňte vniknutí gelu do očí. Skladujte mimo dosah dětí.

Palacio Levandulový pleťový krém 50 ml
80 Kč

Je vhodný pro denní ošetření pleti, zvláště v období s vysokou sluneční intenzitou Lze použít při drobných popáleninách
Neobsahuje chemická barviva  Minimum konzervačních látek Jemná hypoalergenní bylinná vůně Použití: Krém aplikujte na obličej nebo jiné partie těla Krém je vhodný pro denní ošetř…

Palacio Pleťový krém Aloe Vera zelený 50 ml
80 Kč

Neobsahuje chemická barviva

Minimum konzervačních látek

Jemná hypoalergenní bylinná vůně Použití: Krém aplikujte na obličej nebo jiné partie těla. Krém je vhodný pro denní ošetření pokožky. Snadno se vstřebává, nezanechává mastný film.