Perfetti Van Melle Chupa Chups Good for you 72g
99 Kč

Všem Maminkám Chcete dopřát dětem sladkou odměnu? Právě pro vás jsou tady nová lízátka Chupa Chups. .Skvělá chuť i díky bylinným extraktů z verbeny a meduňky.Slazená stévií.Sáček obsahuje 12ks x 6g v mixu chutí jahod, pomeranče a třešní.

Perfetti Van Melle Chupa Chups Party Mix Halloween 400g
129 Kč

34ks toho nejlepšího od Chupa Chups v každém sáčku:
5ks XXL lízátko jahoda 29g 8ks lízátko 12g (mix chutí)
10ks Fruitella Sticks (mix chutí) 3ks Fruitella Mini (mix chutí) 6ks Look-o-Look 2ks Langejan (mix chutí)

Perfetti Van Melle Chupa Chups Party mix 400g
139 Kč

34ks toho nejlepšího od Chupa Chups v každém sáčku: 5ks XXL lízátko jahoda 29g 8ks lízátko 12g (mix chutí) 10ks Fruitella Sticks (mix chutí) 3ks Fruitella Mini (mix chutí) 6ks Look-o-Look 2ks Langejan (mix chutí)

Perfetti Van Melle Mentos jahoda 296g
169 Kč

Neotřelá chuť žvýkacích bonbónů Mentos Strawberry, v níž se snoubí šťavnatost a svěžest, se vám navždy vryje do paměti. Vychutnávat si je můžete buď kousek po kousku, anebo doslova po hrstech.

Perfetti Van Melle Mentos mint 296g
169 Kč

I bonbóny umí osvěžit dech stejně účinně jako žvýkačky. Jen musíte sáhnout po těch správných! Skvělým pomocníkem pro svěžejší dech v ústech jsou bonbóny Mentos Mint s příchutí máty peprné. Ty vykouzlí na patře pocit čistoty a svěžesti jako žádné jiné bonbóny.

Perfetti Van Melle Mentos fruit 296g
169 Kč

Uvnitř měkké, plné ovocné chuti a na povrchu lehce křupavé – takové jsou osvěžující bonbóny Mentos Fruit, které vás v myšlenkách přenesou do ovocných zahrad plných sladkých jahod, šťavnatých pomerančů a kyselých citronů. Ochutnejte všechny tři příchutě díky našemu extra velkému balení!

Perfetti Van Melle Mentos mango pomeranč 296g
169 Kč

Bonbóny Mentos Mango-pomeranč se pyšní nevídanou exotickou chutí, která je nenahraditelná. Spojují totiž to nejlepší z pomeranče, manga a vodního melounu a přenáší tuto neobyčejnou chuť v lákavé formě na jazyk.

Perfetti Van Melle Mentos fresh cola 296g
169 Kč

Máte ve svém okolí někoho, kdo zbožňuje Mentos? V tom případě by pro něj bylo nejlepším dárkem obří balení Mentos v jeho oblíbené příchuti. Každý milovník těchto žvýkacích bonbónů totiž ví, že jich není nikdy dost!

Perfetti Van Melle Mentos lesní plody 296g
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S bonbóny Mentos Berry Mix máte lesní ráj na dosah. Konkrétně vaše chuťové pohárky, které při ochutnání pohltí dlouhotrvající chuť lesního ovoce.

Perfetti Van Melle Chupa Chups mini lízátka 100 ks
269 Kč

Chupa Chups mini lízátka se hodí pro každou příležitost. Neobejde se bez nich žádná dětská oslava a leckdy i dospělácká párty. Mít je tedy doma v zásobě se vždycky vyplatí. S tímto pytlem obsahujícím 100 kusů už u vás nikdy nebude o lízátka nouze.

Perfetti Van Melle CHUPA CHUPS Batůžek Dráček 192g
399 Kč

Uvažujete nad dárkem pro Vaše dítě, kterým mu zaručeně uděláte radost? Tímto batůžkem vypadajícím jako dráček mu uděláte radost hned dvakrát! Nejen že si užije skvělou chuť Chupa Chups lízátek s ovocnými příchutěmi, ale bude mít „cool“ batůžek, kterým se bude určitě chtít pochlubit svým spolužákům…