Pet Farm Family BIO Kravina sušenky 110 g
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové sušenky jsou vyrobeny z BIO hovězího masa. Obsahují lokální BIO zeleninu a ovoce pro dodání potřebných vitamínů, minerálů a antioxidantů. Pet Farm Family BIO Kravina sušenky 110 g jsou vhodné pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Divočina sušenky 110 g
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Superprémiové sušenky jsou vyrobeny z volně žijící zvěřiny. Obsahují olivový olej lokální ovoce pro dodání potřebných vitamínů, minerálů a antioxidantů. Pet Farm Family Divočina sušenky 110 g jsou vhodné pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Divá Sviňa sušenky 110 g
149 Kč

Superprémiové sušenky jsou vyrobeny z masa anglického divočáka. Obsahují olivový olej lokální ovoce pro dodání potřebných vitamínů, minerálů a antioxidantů. Pet Farm Family Divá Sviňa sušenky 110 g jsou vhodné pro psy všech plemen.

Pet Farm Family MSC Losie bobky sušenky 110 g
149 Kč

Superprémiové sušenky jsou vyrobeny z lososa s MSC certifikátem. Obsahují omega-3 mastné kyseliny, které chrání před srdečně-cévním onemocněním a zeleninu s ovocem. Pet Farm Family MSC Losie bobky sušenky 110 g jsou vhodné pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Sušený stejk BIO Kravina 50 g
169 Kč

Superprémiové pamlsky jsou vyrobeny z českého BIO hovězího masa. Obsahují petrželovou nať, která zajišťuje dobré trávení. Starají se o čištění zubů a posílení dásní a chrupu. Pet Farm Family Sušený stejk BIO Kravina 50 g je vhodný pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Imunitní systém 250 ml
349 Kč 299 Kč

Sirup podporuje hojení ran a regeneraci organismu po operacích nebo úrazech. Má protinádorové účinky, ochraňuje před radiací a lze jej užívat i při chemoterapiích. Pet Farm Family Imunitní systém 250 ml je vhodný pro kočky a psy všech plemen.

Pet Farm Family Repelent do divočiny
299 Kč

Novinka

Repelent je ideálním přípravkem pro odpuzení nepříjemného hmyzu. Aplikuje se přímo na kožich vašeho mazlíčka. Pet Farm Family Repelent do divočiny je vyroben ze 100 % z bylin.

Pet Farm Family BIO Baranica granule 150 g
75 Kč

Novinka

Superprémiové granule jsou vyrobeny z BIO skopového masa, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family BIO Baranica granule 150 g jsou vhodné pro všechna plemena.

Pet Farm Family BIO Baranica BARF na cesty 400 g
699 Kč

Novinka

Superprémiové granule jsou vyrobeny z BIO skopového masa, které je sušené mrazem. Lyofilizace zajišťuje maximální zachování nutričních hodnot s vysokým obsahem bílkovin a tuků. Pet Farm Family BIO Baranica BARF na cesty 400 g jsou vhodné pro všechna plemena.

Pet Farm Family BIO Baranica BARF na cesty 70 g
169 Kč

Novinka

Superprémiové granule jsou vyrobeny z BIO skopového masa, které je sušené mrazem. Lyofilizace zajišťuje maximální zachování nutričních hodnot s vysokým obsahem bílkovin a tuků. Pet Farm Family BIO Baranica BARF na cesty 70 g jsou vhodné pro všechna plemena.

Pet Farm Family BIO Baranica granule 2 kg
799 Kč

Novinka

Superprémiové granule jsou vyrobeny z BIO skopového masa, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family BIO Baranica granule 2 kg jsou vhodné pro všechna plemena.

Pet Farm Family BIO Baranica konzerva 10 x 400 g
1 069 Kč 106,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa ovcí a beranů pasoucích se na čerstvém vzduchu, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family BIO Baranica konzerva 10 × 400 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family BIO Baranica konzerva 12 x 100 g
469 Kč 39,08 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa ovcí a beranů pasoucích se na čerstvém vzduchu, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family BIO Baranica konzerva 12 × 100 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family BIO Baranica konzerva 12 x 180 g
629 Kč 52,42 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa ovcí a beranů pasoucích se na čerstvém vzduchu, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family BIO Baranica konzerva 12 × 180 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family BIO Baranica sušenky 110 g
149 Kč

Novinka

Superprémiové sušenky jsou vyrobeny z lehce stravitelného BIO skopového masa. Obsahují lokální BIO zeleninu a ovoce pro dodání potřebných vitamínů, minerálů a antioxidantů. Pet Farm Family BIO Baranica sušenky 110 g jsou vhodné pro psy všech plemen.

Pet Farm Family BIO Baranica vývar pro kočky Multipack 10 x 300 ml
439 Kč 43,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiový vývar je vyroben z BIO skopového masa. Obsahuje kolagen, který zajišťuje zdravé klouby a vazy. Lze ho užívat při onemocněních a bolestech břicha pro uhašení žízně a doplnění energie. Pet Farm Family BIO Baranica vývar pro kočky Multipack 10 × 300 ml je vhodný pro všechny kočky.

Pet Farm Family BIO Baranica vývar pro psy 10 x 300 ml
439 Kč 43,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiový vývar je vyroben z BIO skopového masa. Obsahuje kolagen, který zajišťuje zdravé klouby a vazy. Lze ho užívat při onemocněních a bolestech břicha pro uhašení žízně a doplnění energie. Pet Farm Family BIO Baranica vývar pro psy 10 × 300 ml je vhodný pro psy všech plemen.

Pet Farm Family BIO Kravina BARF na cesty 400 g
699 Kč

Novinka

Superprémiové granule jsou vyrobeny z BIO hovězího masa, které je mrazem sušené. Lyofilizace zajišťuje maximální zachování nutričních hodnot s vysokým obsahem bílkovin a tuků. Pet Farm Family BIO Kravina BARF na cesty 400 g jsou vhodné pro všechna plemena.

Pet Farm Family BIO Kravina BARF na cesty 70 g
169 Kč

Novinka

Superprémiové granule jsou vyrobeny z BIO hovězího masa, které je mrazem sušené. Lyofilizace zajišťuje maximální zachování nutričních hodnot s vysokým obsahem bílkovin a tuků. Pet Farm Family BIO Kravina BARF na cesty 70 g jsou vhodné pro všechna plemena.

Pet Farm Family BIO Kravina granule 150 g
69 Kč

Novinka

Superprémiové granule jsou vyrobeny z BIO hovězího masa, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family BIO Kravina granule 150 g jsou vhodné pro aktivnější psy a plemena.

Pet Farm Family BIO Kravina granule 2 kg
699 Kč

Novinka

Superprémiové granule jsou vyrobeny z BIO hovězího masa, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family BIO Kravina granule 2 kg jsou vhodné pro aktivnější psy a plemena.

Pet Farm Family BIO Kravina konzerva 10 x 400 g
1 069 Kč 106,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa krav a býků pasoucích se na čerstvém vzduchu, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family BIO Kravina konzerva 10 × 400 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family BIO Kravina konzerva 12 x 100 g
469 Kč 39,08 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa krav a býků pasoucích se na čerstvém vzduchu, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family BIO Kravina konzerva 12 × 100 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family BIO Kravina konzerva 12 x 180 g
629 Kč 52,42 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa krav a býků pasoucích se na čerstvém vzduchu, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family BIO Kravina konzerva 12 × 180 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family BIO Kravina vývar pro kočky Multipack 10 x 300 ml
439 Kč 43,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiový vývar je vyroben z BIO hovězího masa českého původu. Obsahuje kolagen, který zajišťuje zdravé klouby a vazy. Lze ho užívat při onemocněních a bolestech břicha pro uhašení žízně a doplnění energie. Pet Farm Family BIO Kravina vývar pro kočky Multipack 10 × 300 ml je vhodný pro všechny kočky.

Pet Farm Family BIO Kravina vývar pro psy 10 x 300 ml
439 Kč 43,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiový vývar je vyroben z BIO hovězího masa českého původu. Obsahuje kolagen, který zajišťuje zdravé klouby a vazy. Lze ho užívat při onemocněních a bolestech břicha pro uhašení žízně a doplnění energie. Pet Farm Family BIO Kravina vývar pro psy 10 × 300 ml je vhodný pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Divá sviňa konzerva 10 x 400 g
1 069 Kč 106,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa volně žijících divočáků, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family Divá sviňa konzerva 10 × 400 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Divá sviňa konzerva 12 x 100 g
469 Kč 39,08 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa volně žijících divočáků, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family Divá sviňa konzerva 12 × 100 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Divá sviňa konzerva 12 x 180 g
629 Kč 52,42 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa volně žijících divočáků, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family Divá sviňa konzerva 12 × 180 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Divá sviňa vývar pro psy 10 x 300 ml
439 Kč 43,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiový vývar je vyroben z masa z divočáka. Obsahuje kolagen, který zajišťuje zdravé klouby a vazy. Lze ho užívat při onemocněních a bolestech břicha pro uhašení žízně a doplnění energie. Pet Farm Family Divá sviňa vývar pro psy 10 × 300 ml je vhodný pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Divočina granule 150 g
69 Kč

Novinka

Superprémiové granule jsou vyrobeny z masa jelenů, kteří žili přirozeným životem v českých a slovenských lesích. Součástí jsou bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family Divočina granule 150 g jsou vhodné pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Divočina granule 2 kg
699 Kč

Novinka

Superprémiové granule jsou vyrobeny z masa jelenů, kteří žili přirozeným životem v českých a slovenských lesích. Součástí jsou bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family Divočina granule 2 kg jsou vhodné pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Divočina konzerva 10 x 400 g
1 069 Kč 106,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa volně žijících jelenů, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family Divočina konzerva 10 × 400 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Divočina konzerva 12 x 100 g
469 Kč 39,08 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa volně žijících jelenů, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family Divočina konzerva 12 × 100 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Divočina konzerva 12 x 180 g
629 Kč 52,42 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa volně žijících jelenů, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family Divočina konzerva 12 × 180 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Imunitní systém 500 ml
649 Kč

Novinka

Sirup podporuje hojení ran a regeneraci organismu po operacích nebo úrazech. Má protinádorové účinky, ochraňuje před radiací a lze jej užívat i při chemoterapiích. Pet Farm Family Imunitní systém 500 ml je vhodný pro kočky a psy všech plemen.

Pet Farm Family Insecta BARF na cesty 400 g
699 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo je vyrobeno z moučných červů, které skvěle nahradí bílkoviny v případě, že je váš pes alergický na živočišné proteiny. Neobsahuje žádné další nadbytečné přísady. Pet Farm Family BIO Insecta BARF na cesty 400 g je vhodné pro všechna plemena.

Pet Farm Family Insecta BARF na cesty 70 g
169 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo je vyrobeno z moučných červů, které skvěle nahradí bílkoviny v případě, že je váš pes alergický na živočišné proteiny. Neobsahuje žádné další nadbytečné přísady. Pet Farm Family BIO Insecta BARF na cesty 70 g je vhodné pro všechna plemena.

Pet Farm Family INSECTA sušenky 110 g
149 Kč

Novinka

Superprémiové sušenky jsou vyrobeny z rostlinných složek. Obsahují zeleninu a ovoce pro dodání potřebných vitamínů, vlákniny a sacharidů. Pet Farm Family INSECTA sušenky 110 g jsou vhodné pro psy všech plemen i s intolerancí na živočišné bílkoviny.

Pet Farm Family Moriak BARF na cesty 400 g
699 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo je vyrobeno z krůtího masa, které je sušené mrazem. Lyofilizace zajišťuje maximální zachování nutričních hodnot s vysokým obsahem bílkovin a tuků. Pet Farm Family BIO Moriak BARF na cesty 400 g je vhodné pro všechna plemena.

Pet Farm Family Moriak BARF na cesty 70 g
169 Kč

Novinka

Superprémiové krmivo je vyrobeno z krůtího masa, které je sušené mrazem. Lyofilizace zajišťuje maximální zachování nutričních hodnot s vysokým obsahem bílkovin a tuků. Pet Farm Family BIO Moriak BARF na cesty 70 g je vhodné pro všechna plemena.

Pet Farm Family Moriak konzerva 10 x 400 g
1 069 Kč 106,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa krocana z volného výběhu, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family Moriak konzerva 10 × 400 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Moriak konzerva 12 x 100 g
469 Kč 39,08 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa krocana z volného výběhu, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family Moriak konzerva 12 × 100 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Moriak konzerva 12 x 180 g
629 Kč 52,42 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa krocana z volného výběhu, které obsahuje vysokou hodnotu bílkovin, vitamínů, aminokyselin a tuků. Součástí je zelenina a bylinky, které zajišťují dobré trávení. Pet Farm Family Moriak konzerva 12 × 180 g je vhodná pro psy všech plemen.

Pet Farm Family Moriak pro kočky Multipack 12 x 100 g
629 Kč 62,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiové konzervy jsou vyrobeny z masa free range krocana a BIO hovězího z České republiky. Čisté složení zajišťuje dobré trávení. Pet Farm Family Moriak pro kočky Multipack 12 × 100 g je vhodné krmivo pro všechny kočky.

Pet Farm Family Moriak vývar pro kočky Multipack 10 x 300 ml
439 Kč 43,90 Kč/ks

Novinka

Superprémiový vývar je vyroben z krocana z volného chovu. Obsahuje kolagen, který zajišťuje zdravé klouby a vazy. Lze ho užívat při onemocněních a bolestech břicha pro uhašení žízně a doplnění energie. Pet Farm Family Moriak vývar pro kočky Multipack 10 × 300 ml je vhodný pro všechny kočky.

AHOJ CHLUPÁČI, MY JSME PET FARM FAMILY

Rodinná firma, která už sedmým rokem vyrábí plnohodnotné jídlo pro psy & kočky, i v BIO kvalitě.

Všechny fajnovky vyrábíme v naší továrničce v Praze, nazývané Křupavé místo. V naší nabídce najdeš celou řadu zdravých a EKO fajnovek, které neustále vylepšujeme, abychom ti přinesli ten nejkřupavější zážitek. Ať už si vybereš naší šťavnatou hovězí konzervu BIO KRAVINA z českého hovězího, nebo granule DIVOČINA z jelena z českých lesů, věz, že se k tobě dostane zdravý a chutný výrobek, který je navíc díky použitým surovinám a procesům tím nejzelenějším krmivem, jaké jsi kdy měl.

Pet Farm Family zastáváme filozofii etické a udržitelné výroby, což znamená, že podporujeme lokální BIO farmáře, etické chovy zvířat, používáme recyklovatelné obaly a běžíme na zelené energii, čímž snižujeme svojí uhlíkovou stopu.

A to je teprve začátek, BAF!

AHOJ CHLUPÁČI, MY JSME PET FARM FAMILY

Rodinná firma, která už sedmým rokem vyrábí plnohodnotné jídlo pro psy & kočky, i v BIO kvalitě.

Všechny fajnovky vyrábíme v naší továrničce v Praze, nazývané Křupavé místo. V naší nabídce najdeš celou řadu zdravých a EKO fajnovek, které neustále vylepšujeme, abychom ti přinesli ten nejkřupavější zážitek. Ať už si vybereš naší šťavnatou hovězí konzervu BIO KRAVINA z českého hovězího, nebo granule DIVOČINA z jelena z českých lesů, věz, že se k tobě dostane zdravý a chutný výrobek, který je navíc díky použitým surovinám a procesům tím nejzelenějším krmivem, jaké jsi kdy měl.

Pet Farm Family zastáváme filozofii etické a udržitelné výroby, což znamená, že podporujeme lokální BIO farmáře, etické chovy zvířat, používáme recyklovatelné obaly a běžíme na zelené energii, čímž snižujeme svojí uhlíkovou stopu.

A to je teprve začátek, BAF!