Pexetrio Abeceda 1

Pexetrio Abeceda 1

Hodnocení: 5
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pexetrio ABECEDA 1 je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat první písmenka pomocí obrázků věcí a zvířat. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Abeceda 2
229 Kč

Pexetrio ABECEDA 2 je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat první písmenka pomocí obrázků věcí a zvířat. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Baribal - Malý kutil
199 Kč

Pexetrio BARIBAL – MALÝ KUTIL je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí pojmenovat různé domácí nářadí, poznávat jejich použití a výsledky práce s nimi. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Baribal - Měsíce v roce
199 Kč

Pexetrio BARIBAL – MĚSÍCE V ROCE je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí pojmenovat měsíce v roce, poznávat jejich pořadí a nejčastější činnost v daném měsíci. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Státy Evropy

Pexetrio Státy Evropy

Hodnocení: 5
229 Kč

Pexetrio STÁTY EVROPY je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat vlajky, mapky a stavební památky daného státu. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Sada her Pexetrio - MILOVNÍCI PŔÍRODY-20%
657 Kč 525 Kč

Pro všechny milovníky přírody je zde nachystaná výhodná série Pexetrií – STROMY, PTÁCI, SAVCI. Hry obsahují herní varianty pro nejmenší děti od 2–3 let, dále pro děti předškolního věku, školní děti, teenagery i dospělé hráče.

Pexetrio Dinosauři

Pexetrio Dinosauři

Hodnocení: 4
199 Kč

Pexetrio DINOSAUŘI je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat pojmenovat různé dinosaury a rozlišovat je pomocí jejich typických znaků. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Záchranáři
199 Kč

Pexetrio ZÁCHRANÁŘI je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat záchranářské profese, rozeznat jejich oděvy, techniku a další pomůcky. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Zvířecí rodinky
199 Kč

Pexetrio ZVÍŘECÍ RODINKY je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat různé živočichy, samce, samice a jejich mláďata. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Státy světa

Pexetrio Státy světa

Hodnocení: 5
199 Kč

Pexetrio STÁTY SVĚTA je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat vlajky, mapky a stavební památky stejného státu. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Ovoce a zelenina
199 Kč

Pexetrio OVOCE A ZELENINA je výuková a zábavná hra. Děti se naučí poznávat různé druhy ovoce nebo zeleniny, poznat jak a kde rostou jejich plody a produkty, které se z plodů vyrábějí.

Pexetrio Povolání
199 Kč

Pexetrio POVOLÁNÍ je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat nejběžnější povolání pomocí obrázků lidí a pomůcek, které používají. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Houby
229 Kč

Pexetrio HOUBY je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat houby našich lesů. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Multitrio Les
599 Kč

Multitrio Les je rozšířená inovace stolní hry Pexetrio. Hra obsahuje 14 her v celkem 38herních variantách, ve kterých se hráči naučí poznávat lesní faunu a flóru.

Pexetrio Pohádky

Pexetrio Pohádky

Hodnocení: 5
199 Kč

Pexetrio POHÁDKY je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat nejznámější pohádky, jejich příběhy a postavy. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Ptáci
229 Kč

Pexetrio PTÁCI je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat různé ptáky, jejich hnízda s vejci a jejich letovou podobu. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Zvířátka na statku
199 Kč

Pexetrio ZVÍŘÁTKA NA STATKU je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí pojmenovat domácí zvířata a jejich mláďata, poznat jejich prostředí a jejich produkty. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Hrady a zámky
229 Kč

Pexetrio Plus HRADY A ZÁMKY je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat nejkrásnější české hrady a zámky. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.

Pexetrio Stromy
199 Kč

Pexetrio STROMY je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí pojmenovat různé druhy stromů, poznávat jejich plody a listy. Zdokonalené pexeso nabízí několik herních variant.