Piazza d´Oro

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Piazza d´Oro Forza zrnková káva 1 kg Piazza d´Oro Intenso zrnková káva 1 kg
Piazza d´Oro Forza zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Piazza d'Oro je silná káva s vybroušeným aroma. Skvěle se hodí na přípravu dokonalého ristretta či espressa, ale je také skvělým základem pro všechny kávové speciality s mlékem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Piazza d´Oro Intenso zrnková káva 1 kg Piazza d´Oro Intenso zrnková káva 1 kg
Piazza d´Oro Intenso zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Piazza d'Oro Intenso je velmi silná a chuťově vyvážená káva vhodná zejména na přípravu ristretta a espressa. Má plné tělo se sladkými tóny doplněnými kořeněným a čokoládovým dozvukem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Piazza d´Oro Estremo zrnková káva 1 kg Piazza d´Oro Intenso zrnková káva 1 kg
Piazza d´Oro Estremo zrnková káva 1 kg

Zrnková káva Piazza d'Oro Estremo je směsí odrůd arabika ze Střední Ameriky a vysoce kvalitní robusty z Ugandy. Káva se vyznačuje chutí kakaových bobů a mandlí s podtónem borůvek a ostružin.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Piazza d´Oro Dolce 1 kg zrno Piazza d´Oro Dolce 1 kg zrno
Piazza d´Oro Dolce 1 kg zrno

Piazza d'Oro Dolce naplňuje představu o dokonalé kávě. Z nabídky výrobce jde o nejsvětleji pražená zrna 100% Arabiky. Z centrální Ameriky a temperamentní Brazílie doputovala až sem, aby ve vašem šálku roztančila výjimečný chuťový zážitek.

můžete mít 19.6.

Italská značka Piazza d’Oro se stala mezinárodně uznávaným celostním konceptem zahrnujícím vybrané směsi kávy, bezchybné služby a profesionální vybavení. Společnost Piazza d’Oro nabízí vše potřebné k vychutnání perfektního šálku espressa: kávová zrnka pražená tradičním italským způsobem, výjimečná kvalita kávy, i spolehlivé vybavení.