Pioneer VREC-150MD

Pioneer VREC-150MD

3 989 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Duální autokamera s designem zpětného zrcátka vás pomáhá chránit na cestách. Pioneer VREC-150MD je opatřená 150° úhlem záběru a natáčí videa ve formátu Full HD / AHD. Dotykový 6,7 ″ IPS LCD displej umožňuje snadné ovládání. Zadní kamera zároveň slouží jako parkovací kamera. Napájí se ze zapalovače nebo superkapacitorem.

Od prodejce MALL

Společnost Pioneer byla založena již roku 1937 Nozomem Matsumatou. Během své historie představila světu spoustu inovativních výrobků, např. v roce 1962 první separátní stereo systém, v roce 1975 Component Car Stereo, či LD přehrávač v roce 1980. Během své historie také uvedla přehrávač do aut a první stereo příjímač s funkcí Dolby Surround Sounda. V roce 1990 světlo světa spatřuje také první GPS navigovací systém. V roce 1991 se mohla společnost pochlubit DVD/CD přehrávačem a také jako první uvedla DVD/LD/CD kompatibilní přehrávač pro domácí použití.

Cestou inovace pokračuje společnost i nadále a v současné době patří mezi špičkové výrobce komponentů do aut, DVD a Blu-ray přehrávačů, AV přijímačů a zasilovačů, hudebních přehrávačů, domácích kin, gramofonů a mnoho dalšího.

Specializace

Autorádia, AV přijímače a zesilovače, Blu-ray, domácí kina, gramofony.