Pioneer

-34%
Pioneer SE-E9TW-H, šedá

Pioneer SE-E9TW-H, šedá

3 027 Kč
1 983 Kč

Další nabídka za 3 027 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezdrátová true wireless sluchátka. Bluetooth v5.0. 6mm měniče. Výdrž až 5 hodin. Kapacita nabíjecího pouzdra 15 hodin. Režim Ambient Awareness, automatické zapnutí a vypnutí při vyndání a zandání do pouzdra + automatické párování.

Partner: CZC.CZ
Pioneer SE-CL5BT-W bezdrátová sluchátka, bílá
13x

Pioneer SE-CL5BT bezdrátová sluchátka

1 001 Kč

Další nabídka za 870 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sportovní bezdrátová sluchátka s výdrží baterie až 8 hodin, odolnost proti potu a vodě (IPX4). Mikrofon pro handsfree telefonování, dosah 10 metrů, tři tlačítka pro ovládání hlasitosti a příjem hovoru, nabíjení USB kabelem, klip pro připnutí na oblečení.

Od prodejce MALL
Pioneer HDJ-X5 sluchátka, černá
14x

Pioneer HDJ-X5 sluchátka

2 690 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Ponořte se na maximum do své DJ tvorby, nasaďte na uši profesionální kabelová DJ sluchátka Pioneer HDJ-X5 a oddejte se zvuku bez zkreslení i při vysoké hlasitosti. Sluchátka jsou odolná a ustojí i méně šetrné zacházení. Na vývoji se podíleli zkušení DJs. Skládací konstrukce umožňuje složení do kompaktní velikosti.

Od prodejce MALL
Pioneer SE-CL6BT bezdrátová sluchátka, šedá
3x

Pioneer SE-CL6BT bezdrátová sluchátka

1 690 Kč
1 490 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Sportovní Bluetooth sluchátka do uší s propojovacím kabelem za krk. Pioneer SE-CL6BT nabízí 10 hodin poslechu na jedno nabití. Špuntové náušníky sedí pevně a pohodlně v uších i během sportovních aktivit. Krytí IPX4 ochrání sluchátka před lehkou sprškou vody i před potem.

Od prodejce MALL
-26%
Pioneer SE-CL522-W sluchátka špunty (White)
6x

Pioneer SE-CL522 sluchátka špunty

949 Kč
697 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Sluchátka do uší Pioneer SE-CL522 jsou navržena pro optimální pohodlí a kvalitní poslech hudby. CCAW cívka zajistí čistou reprodukci, 9,4mm měniče zaručí silné basy, nastavení délky kabelu díky posuvníku, délka kabelu 1,2 m.

Od prodejce MALL
-16%
Pioneer SE-C7BT bezdrátová sluchátka, černá
4x

Pioneer SE-C7BT bezdrátová sluchátka

1 690 Kč
1 418 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přenosná sluchátka Bluetooth s NFC do uší s propojovacím kabelem za krk. Pioneer SE-CC7BT umožňují hands-free telefonování díky vestavěnému mikrofonu – s 3tlačítkovým ovládáním nebudete muset lovit telefon po kapsách. Na jedno nabití zvládnou sluchátka přehrávat až 7 hodin bezdrátové hudby.

Od prodejce MALL

Společnost Pioneer byla založena již roku 1937 Nozomem Matsumatou. Během své historie představila světu spoustu inovativních výrobků, např. v roce 1962 první separátní stereo systém, v roce 1975 Component Car Stereo, či LD přehrávač v roce 1980. Během své historie také uvedla přehrávač do aut a první stereo příjímač s funkcí Dolby Surround Sounda. V roce 1990 světlo světa spatřuje také první GPS navigovací systém. V roce 1991 se mohla společnost pochlubit DVD/CD přehrávačem a také jako první uvedla DVD/LD/CD kompatibilní přehrávač pro domácí použití.

Cestou inovace pokračuje společnost i nadále a v současné době patří mezi špičkové výrobce komponentů do aut, DVD a Blu-ray přehrávačů, AV přijímačů a zasilovačů, hudebních přehrávačů, domácích kin, gramofonů a mnoho dalšího.

Specializace

Autorádia, AV přijímače a zesilovače, Blu-ray, domácí kina, gramofony.