Platinum Natural Adult Chicken - Kuřecí 1,5 kg
312 Kč

Poloměkké krmivo pro psy obsahuje čerstvé kuřecí maso, hodnotné oleje a zeleninu. Je ideální pro zajištění pevného zdraví, vitality a síly a je velmi snadno stravitelné díky přírodnímu složení. Platinum Natural Adult Chicken – Kuřecí 1,5 kg ve vodě nebobtná.

Platinum Natural Beef & Potato - Hovězí s bramborem 1,5 kg
847 Kč 323 Kč

Poloměkké krmivo pro dospělé a starší psy obsahuje čerstvé hovězí maso, hodnotné oleje a brambory. Zvyšuje imunitu, řeší různé potravinové intolerance a je ideální pro psy s citlivým zažíváním. Platinum Natural Beef & Potato – Hovězí s bramborem 1,55 kg ve vodě nebobtná.

Platinum Natural Beef & Potato - Hovězí s bramborem 5 kg
784 Kč

Poloměkké krmivo pro dospělé a starší psy obsahuje čerstvé hovězí maso, hodnotné oleje a brambory. Zvyšuje imunitu, řeší různé potravinové intolerance a je ideální pro psy s citlivým zažíváním. Platinum Natural Beef & Potato – Hovězí s bramborem 5 kg ve vodě nebobtná.

Platinum Natural Click-Bits Chicken & Lamb - Kuře & Jehně kousíčky 300 g
143 Kč

Pamlsky pro psy jsou vyrobeny z masové směsi, která se pozvolna suší a lisuje do malých kousků. Obsahují kvalitní a čerstvé **kuřecí a jehněčí maso***. Platinum Natural Click-Bits Chicken & Lamb – Kuře & Jehně kousíčky 300 g jsou bez konzervačních látek, soli a cukrů.

Platinum Natural Fit-Sticks Chicken & Lamb - Kuře & Jehně tyčinky 300 g
143 Kč

Pamlsky pro psy jsou vyrobeny z masové směsi, která se pozvolna suší a lisuje do tyčinek. Obsahují kvalitní a čerstvé **kuřecí a jehněčí maso***. Platinum Natural Fit-Sticks Chicken & Lamb – Kuře & Jehně tyčinky 300 g jsou bez konzervačních látek, soli a cukrů.

Platinum Natural Iberico & Greens - Kančí se zeleninou 1,55 kg
347 Kč

Poloměkké krmivo pro dospělé a starší psy obsahuje čerstvé kančí maso a je velmi snadno stravitelné. Zvyšuje imunitu, řeší různé potravinové intolerance a je vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Platinum Natural Iberico & Greens – Kančí se zeleninou 1,55 kg ve vodě nebobtná.

Platinum Natural Iberico & Greens - Kančí se zeleninou 5 kg
862 Kč

Poloměkké krmivo pro dospělé a starší psy obsahuje čerstvé kančí maso a je velmi snadno stravitelné. Zvyšuje imunitu, řeší různé potravinové intolerance a je vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Platinum Natural Iberico & Greens – Kančí se zeleninou 5 kg ve vodě nebobtná.

Platinum Natural Lamb & Rice - Jehněčí s rýží 1,5kg
338 Kč

Poloměkké krmivo pro dospělé a starší psy obsahuje čerstvé jehněčí maso, výtažek ze slávky zelenoústé a vitamín K1. Je ideální pro psy s citlivým zažíváním, problematickou srstí a sníženou tělesnou aktivitou. Platinum Natural Lamb & Rice – Jehněčí s rýží 1,55 kg ve vodě nebobtná.

Platinum Natural Lamb & Rice - Jehněčí s rýží 5 kg
847 Kč

Poloměkké krmivo pro dospělé a starší psy obsahuje čerstvé jehněčí maso, výtažek ze slávky zelenoústé a vitamín K1. Je ideální pro psy s citlivým zažíváním, problematickou srstí a sníženou tělesnou aktivitou. Platinum Natural Lamb & Rice – Jehněčí s rýží 5 kg ve vodě nebobtná.

Platinum Natural Menu Chicken 375 g
73 Kč

Paštika pro psy disponuje vysokým obsahem kvalitního kuřecího masa. Přírodní složení zajišťuje velmi snadnou stravitelnost. Součástí je lahodný lososový a olivový olej. Platinum Natural Menu Chicken 375 g se stane oblíbenou pochoutkou vašich psích kamarádů.

Platinum Natural Menu Mini Chicken 4×100 g
132 Kč

Paštiky pro psy disponují vysokým obsahem kvalitního kuřecího masa. Přírodní složení zajišťuje velmi snadnou stravitelnost. Součástí je lahodný lososový a olivový olej. Platinum Natural Menu Mini Chicken 4×100 g se stanou oblíbenou pochoutkou vašich psích kamarádů.

Platinum Natural Menu Mini Fish + Chicken 4×100 g
132 Kč

Paštiky pro psy disponují vysokým obsahem kvalitního rybího a kuřecího masa. Přírodní složení zajišťuje velmi snadnou stravitelnost. Součástí je lahodný lososový olej. Platinum Natural Menu Mini Fish + Chicken 4×100 g se stanou oblíbenou pochoutkou vašich psích kamarádů.

Platinum Natural Menu Mini Pure Fish 4×100 g
132 Kč

Paštiky pro psy disponují vysokým obsahem kvalitního rybího masa. Přírodní složení zajišťuje velmi snadnou stravitelnost. Součástí je lahodný lososový olej. Platinum Natural Menu Mini Pure Fish 4×100 g se stanou oblíbenou pochoutkou vašich psích kamarádů.

Platinum Natural Menu Mini Turkey + Salmon 4×100 g
132 Kč

Paštiky pro psy disponují vysokým obsahem kvalitního masa z krocana a lososa. Přírodní složení zajišťuje velmi snadnou stravitelnost. Součástí jsou důležité vitamíny a minerály. Platinum Natural Menu Mini Turkey + Salmon 4×100 g se stanou oblíbenou pochoutkou vašich psích kamarádů.

Platinum Natural Menu Turkey + Salmon 375 g
81 Kč

Paštika pro psy disponuje vysokým obsahem kvalitního masa z lososa a krocana. Přírodní složení zajišťuje velmi snadnou stravitelnost. Součástí je výborná zelenina a důležité vitamíny. Platinum Natural Menu Turkey + Salmon 375 g se stane oblíbenou pochoutkou vašich psích kamarádů.

Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Forte 120 ml
1 150 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Šetrný přípravek na ústní hygienu pro psy v sobě kombinuje přírodní oleje a výtažek z jader grapefruitu. Ten je skvělý pro detoxikaci a posílení imunitního systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Forte 120 ml pečuje o ústní dutinu a zamezuje infekci dásní.

Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Salmon 120 ml
1 050 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šetrný přípravek na ústní hygienu s příchutí lososa pro psy v sobě kombinuje přírodní oleje a výtažek z jader grapefruitu. Ten je skvělý pro detoxikaci a posílení imunitního systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Gel Salmon 120 ml pečuje o ústní dutinu a zamezuje infekci dásní.

Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Forte 65 ml
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šetrný přípravek na ústní hygienu pro psy v sobě kombinuje přírodní oleje a výtažek z jader grapefruitu. Ten je skvělý pro detoxikaci a posílení imunitního systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Forte 65 ml zlepšuje trávení a má pozitivní vliv na krevní oběh.

Platinum Natural Puppy Chicken - Pro štěňata 1,5 kg
312 Kč

Poloměkké krmivo pro štěňata a březí fenky obsahuje čerstvé kuřecí maso, hodnotné oleje a zeleninu. Je ideální pro zajištění zdravého vývoje a je velmi snadno stravitelné díky přírodnímu složení. Platinum Natural Puppy Chicken – Pro štěňata 1,5 kg ve vodě nebobtná.

Platinum Natural Puppy Chicken - Pro štěňata 5 kg
686 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Poloměkké krmivo pro štěňata a březí fenky obsahuje čerstvé kuřecí maso, hodnotné oleje a zeleninu. Je ideální pro zajištění zdravého vývoje a je velmi snadno stravitelné díky přírodnímu složení. Platinum Natural Puppy Chicken – Pro štěňata 5 kg ve vodě nebobtná.

Platinum Natural Hojivý balzám 40 ml
498 Kč

Hojivá antibakteriální mast je vhodná na štípance od komárů, klíšťat, ale i pooperační jizvy či popáleniny. V zimě je vhodná jako preventivní péče před solným posypem. Zmírňuje bolest, svědění a otok. Platinum Natural Hojivý balzám 40 ml dodává potřebnou hydrataci.

Platinum Natural Menu Pure Fish 375 g
73 Kč

Paštika pro psy disponuje vysokým obsahem kvalitního rybího masa. Přírodní složení zajišťuje velmi snadnou stravitelnost. Součástí je výborná zelenina a důležité vitamíny. Platinum Natural Menu Pure Fish 375 g se stane oblíbenou pochoutkou vašich psích kamarádů.

Platinum Natural Adult Chicken - Kuřecí 5 kg
686 Kč

Poloměkké krmivo pro psy obsahuje čerstvé kuřecí maso, hodnotné oleje a zeleninu. Je ideální pro zajištění pevného zdraví, vitality a síly a je velmi snadno stravitelné díky přírodnímu složení. Platinum Natural Adult Chicken – Kuřecí 5 kg ve vodě nebobtná.

Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Classic 65 ml
899 Kč

Šetrný přípravek na ústní hygienu pro psy v sobě kombinuje přírodní oleje a výtažek z jader grapefruitu. Ten je skvělý pro detoxikaci a posílení imunitního systému. Platinum Natural Oral Clean & Care Sprej Classic 65 ml zlepšuje trávení a má pozitivní vliv na krevní oběh.

V superprémiových holistických granulích PLATINUM NATURAL nenajdete žádné rostlinné ani živočišné vedlejší produkty, chemická aditiva ani ochucovadla. Na výrobu jednoho kilogramu granulí je spotřebováno 1,27 kg čerstvého masa. Díky revoluční výrobě, při které se masová směs krátce tepelně upraví bez přidání vody a následně je šetrně sušena a lisována, se zachovají všechny nutriční hodnoty a krmivo obsahuje 19% původní masové šťávy, která dělá z PLATINUM NATURAL jedinečně chutné a šťavnaté krmivo.

V superprémiových holistických granulích PLATINUM NATURAL nenajdete žádné rostlinné ani živočišné vedlejší produkty, chemická aditiva ani ochucovadla. Na výrobu jednoho kilogramu granulí je spotřebováno 1,27 kg čerstvého masa. Díky revoluční výrobě, při které se masová směs krátce tepelně upraví bez přidání vody a následně je šetrně sušena a lisována, se zachovají všechny nutriční hodnoty a krmivo obsahuje 19% původní masové šťávy, která dělá z PLATINUM NATURAL jedinečně chutné a šťavnaté krmivo.