Pleuran Imunoglukan P4H® 100 mg 60 kapslí
615 Kč

Doplněk stravy Imunoglukan P4H kapsle obsahuje přírodní imunoglukan ve vhodné kombinaci s vitamínem C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a je určen k dlouhodobému užívání.

Pleuran Imunoglukan P4H® ACUTE 300 mg 5 kapslí
279 Kč

Imunoglukan P4H® ACUTE je doplněk stravy pro krátkodobé užívání. Obsahuje přírodní Imunoglukan®, vitamín C a zinek, které přispívají k normální funkci imunitního systému.

Pleuran Imunoglukan P4H® krém 30 g
245 Kč

Kosmetický přípravek Imunoglukan P4H krém je určený na regeneraci, ochranu a udržování dobrého stavu kůže. Vhodný na suchou a atopickou kůži: ekzém, dermatitida, alergie na slunce.

Pleuran Imunoglukan P4H® lotion 250 ml
376 Kč

Kosmetický přípravek Imunoglukan P4H lotion ve formě tělového mléka je určený na regeneraci, hydrataci a zvýšení elasticity pokožky. Obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních složek.

Pleuran Imunoglukan P4H® pro děti 250 ml
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tekutý doplněk stravy Imunoglukan P4H byl vyvinutý speciálně pro děti a dospělé upřednostňující tekuté formy přípravků. Vhodný pro dlouhodobé užívaní.

Pleuran Imunoglukan P4H® SynBIO 70 kapslí
739 Kč

Doplněk stravy Imunoglukan P4H® SynBIO obsahuje jedinečnou čtyřkombinaci látek, které přispívají k normálni funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

PLEURAN, s.r.o. je biotechnologická společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem vysokokvalitních přírodních produktů pro podporu zdraví.

PLEURAN, s.r.o. je biotechnologická společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem vysokokvalitních přírodních produktů pro podporu zdraví.