Podowell AMIRAL zdravotní domácí obuv unisex černá PodoWell Velikost: 36
1 230 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

AMIRAL je domácí zdravotní obuv / bačkora. Šířka: H – I (široká)   Specifikace:. – Rychlé nastavení nártu pomocí suchého zipu. – Technická tkanina mikrovlákna omyvatelný polyester, namontované na pěnu a vložkou pro pohodlí a optimální teplotu nohy.

Podowell VIENNE zdravotní polobotka dámská černá PodoWell Velikost: 36
2 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Podowell VIENNE je komfortní obuv pro citlivé nohy přizpůsobené pro hallux valgus a s odnímatelnou podešví. Diskrétní kožená bota, která se přizpůsobuje pohmožděným nohám. ŠÍŘE J-K (extra široká)   Na jaké patologie? – Citlivá noha. – Hallux valgus. Obuv Podowell VIENNE je terapeutická bota.

Podowell STELLAIRE zdravotní polokozačka černá PodoWell Velikost: 36
2 650 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zateplená ovčí vlnou zdravotní polokozačka STELLAIRE je ve výrobě ve 2 barevných provedení. / Technické parametry: . Elastický pásek, který upravuje potřebný objem kotníku jenž během dne získává na objemu. / Externí protějšek z lakované kůže pro lepší podporu. .

Podowell DAMIA halluxový sandálek dámský bílý PodoWell Velikost: 35
1 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DAMIA: Zdravotní sandálek vhodný pro Halluxe. . Šířka: H – I (široká) . Technické parametry: Široký, nastavitelný pásek se dvěma suchými zipy. Pásek na suchý zip na zadní straně nohy pro snadné a přesné nastavení. Přední část nohy obuvi nastavitelná a roztažitelná pro uvolnění oslabených nohou.

Podowell GIGI sandálek dámský červený PodoWell Velikost: 41
1 520 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámský sandálek GIGI od firmy PodoWell v modré nebo červené barvě. ŠÍŘE H-I (široká) Ve velikostech 35–42. Sandálek má vyjímatelnou stélku a je šířkově stavitelný pomocí 3 suchých zipů. Pevný pásek přes nárt je elastický. Vrchní materál kůže.

Podowell ARREAU zdravotní obuv unisex černá PodoWell Velikost: 37
1 320 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV ARREAU PodoWell je velmi flexibilní obuv, pro velmi oteklou nebo zraněnou nohu. Uzávěr na suchý zip a gumová podrážka. V jednoduchosti, lehký a pohodlný model. Snadno se obléká díky velkému otvoru. Připojení a seřizování pomocí pásku na dva suché zipy.

Podowell ADDAX zdravotní pantofle pro oteklé nohy modrá PodoWell Velikost: 36
1 050 Kč

Zdravotní pantofle šířkově stavitelná pro oteklé nohy nebo napadané mykózou pratelná obuv. V Jeans / modré barvě. Velikosti 36 – 46. Nastavitelný šířkově na nártu prostřednictvím dvěma suchým zipům. Stélka, antistatické a vyjímatelná pro komfort a dobrému držení nohy aby zůstala na svém místě.

Podowell TARNOS modrá dámská obuv PodoWell Velikost: 36
790 Kč

Tarnos je model obuvi vhodný pro rehabilitace nebo obuv na doma a vycházky. ŠÍŘKA: F – G.   Technické parametry:   Široký záběr s velkým otvorem. Snadné přizpůsobení nártu páskem . Bambusová houbová vložka ošetřená proti bakteriím. Aktivní podrážka, lehká a uklidňující.

Podowell GRANIT zdravotní obuv pro oteklé nohy černá PodoWell Velikost: 36
1 090 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV GRANIT. Velmi flexibilní obuv, pro velmi oteklou nebo zraněnou nohu. Uzávěr na suchý zip a gumová podrážka. Šířka: G – H (široká)   V jednoduchosti, lehký a pohodlný model. Snadno se obléká díky velkému otvoru. Připojení a seřizování pomocí velkého pásku na suchý zip.

Podowell ALBAN zdravotní sandál unisex černý PodoWell Velikost: 36
1 850 Kč

ALBAN sandál od firmy PodoWell je terapeutická obuv. Je k dispozici v černé a velikosti 36 až 46. Šířka: J – K (extra široká) Jedná se o sandál s šířkou větší než je obvyklé, které pojme nohy široké jako standardní nohy. Najdete zde maximální prostor pro umístění velmi oteklé nohy.

Podowell CALIOPE domácí teplá obuv bordová Podowell Velikost: 38
1 090 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Domácí obuv zateplená vlnou vhodná pro normální nohu. Technická charakteristika :

  • Širší a nastavitelný střih díky řemínku se suchým zipem. – Izolační, široká a stabilní podešev. – Interiér z panenské vlny.
Podowell CHLOE zdravotní sandál perleťová PodoWell Velikost: 36
1 850 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pro jaké patologie e tato komfortní bota : Hallux Valgus, Diabetes, kladívkové prsty, oteklá noha. ŠÍŘE H – I (široká)   Technické vlastnosti: Estetický sandálu se dobře nosí.Protáhlé strany dávají potřebnou lehkost unavené a bolestivé noze, která zvětšuje objem na konci dne.

Podowell ALEXIS zdravotní polobotka pro oteklé nohy modrá PodoWell Velikost: 36
1 220 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV ALEXIS PodoWell v modré barvě je velmi flexibilní obuv,pro velmi oteklou nebo zraněnou nohu. Uzávěr na suchý zip a gumová podrážka. Zajímavostí tohoto modelu je otevřená špička a plná pata, široký pásek, kterým obuv pevně připevníte na noze. V jednoduchosti, lehký a pohodlný model.

Podowell ANIERE zdravotní domácí obuv unisex tmavě šedá Podowell Velikost: 37
1 220 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Domácí obuv bordová ANIERE. Šířka: H – I (široká)   Technické parametry:   – Široká a nastavitelná obuv díky pásku na suchý zip. – První antistatický a odnímatelný komfort pro umístění na jejich místě plantární ortésy. – Prázdný vlněný interiér. – Protiskluzová podešev, lehká, pohodlná a bezpečná.

Podowell ATHENA zdravotní sandálek dámská perleťová PodoWell Velikost: 36
1 440 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV/SANDÁLEK PRO OTEKLÉ NOHY Technické parametry:

  • Modulární a nastavitelný uzávěr vhodný pro široké nohy a velké obvazy.- Dokonalé pohodlí díky odnímatelné a omyvatelné podešve 10 mm.- Pro bezpečnou procházku je ultralehká podrážka, pružná, odolná a protiskluzová.
Podowell ATHENA zdravotní sandálek unisex modrá PodoWell Velikost: 36
1 440 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV/SANDÁLEK PRO OTEKLÉ NOHY Technické parametry:

  • Modulární a nastavitelný uzávěr vhodný pro široké nohy a velké obvazy.- Dokonalé pohodlí díky odnímatelné a omyvatelné podešve 10 mm.- Pro bezpečnou procházku je ultralehká podrážka, pružná, odolná a protiskluzová.
Podowell DORIS halluxový sandálek dámský modrá PodoWell Velikost: 35
1 480 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

DORIS je dámský zdravotní pantofel od firmy PodoWell s vyjímatelnou stélkou, na nártu je šířkově přizpůsobitelný a n boku má vyměkčené místa pro halluxe. ŠÍŘE H-I Komfortní bota. Technické vlastnosti: Estetika běžné boty.Stabilní a bezpečná podešev pro lepší pohodlí.Roztažná přední část.

Podowell FELICIA zdravotní pantofle dámské zlatavé PodoWell Velikost: 37
1 350 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámský pantoflík ve zlatavé barvě vhodný na vycházky a i na doma. Felicia má všitou stélku a je šířkově stavitelná pomocí dvou pásků na suchý zip přes nárt. Felicia je velmi pohodlná díky kožené stélce, tento dámský pantofle dokonale sedí na noze.

Podowell GINA zdravotní sandál perleťová PodoWell Velikost: 38
1 800 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dámský komfortní sandál pro citlivé nohy přizpůsoben pro hallux valgus s celkovým otevíráním a odnímatelnými podrážkami. Dámský a moderní sandál. . ŠÍŘE H-I (široká). . Na jaké patologie? Citlivá noha. Hallux valgus. Plné otevření – Velký objem. .

Podowell GISELE zdravotní pantofle modrá / blue PodoWell Velikost: 35
1 550 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

GISELE je dámský zdravotní pantofel od firmy Podowell s vyjímatelnou stélkou, na nártu je šířkově přizpůsobitelný a n boku má vyměkčené místa pro halluxe. ŠÍŘE H – I (široká)   Komfortní bota. Technické vlastnosti: Estetika běžné boty. Stabilní a bezpečná podešev pro lepší pohodlí.

Podowell NATIVE balerinka dámská červená PodoWell Velikost: 36
850 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

NATIVE je balerinka vhodná k přezutí v kanceláři, ve škole kde potřebujete mít pohodlí, ale vypadat stále elegantně. Šířka: F – G (normální)   Technické parametry:  - Vrchní deska z mikrovlákna omyvatelná v pračce. – Pěna podšívka a první pohodlí. – Lehká a bezpečná podešev.

Podowell VAUBAN sportovní pánská obuv v černé barvě PodoWell Velikost: 40
1 540 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

VAUBAN je pánská sportovní obuv s vyjímatelnou paměťovou stélkou v černé barvě. ŠÍŘE H-I Technické parametry:   Velmi široký otvor pro snadné nasazení. Svršek z pleteniny, který zabraňuje vyčnívajícímu švu. Ultra lehká, flexibilní a vysoce odpružená technická podešev.

Podowell VIRGINIE zdravotní polobotka dámská perleťová PodoWell Velikost: 35
2 290 Kč

Dámská polobotka VIRGINIE v černé a perleťové barvě. Zdravotní a komfortní boty pro citlivé nohy upravené pro hallux valgus a prezentující odnímatelné podrážky. Vhodné pro hallux valgus a diabetickou nohu. Moderní boty, diskrétní a bezkonkurenční pohodlí. ŠÍŘE J-K Na jaké patologie?

Podowell A-ABBA zdravotní obuv dámská hnědá PodoWell Velikost: 37
890 Kč

ZDRAVOTNÍ OBUV ABBA PodoWell je velmi flexibilní obuv, pro velmi oteklou nebo zraněnou nohu. Uzávěr na dva suché zipy a gumová podrážka. V jednoduchý, lehký a pohodlný a velice líbivý model. Snadno se obléká díky velkému otvoru. Připojení a seřizování pomocí suchých zipů.

Podowell A-POITIERS zdravotní obuv pánská černá PodoWell Velikost: 42
2 490 Kč

Pánská zdravotní kotníková obuv vhodná pro vysoký nárt. LIMITOVANÁ VÝROBA    Technické parametry:   – Vysoký nárt nastavitelný pomocí 2 suchých zipů. – Ochranný jazýček rozšiřitelného vršku usnadňuje nasazení modelu. – Pěkný polstrovaný okraj paty.

Podowell ABITA polobotka pro oteklé nohy unisex černá PodoWell Velikost: 36
1 430 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

ZDRAVOTNÍ OBUV ABITA PodoWell v černé barvě je velmi flexibilní obuv,pro velmi oteklou nebo zraněnou nohu. Uzávěr na suchý zip a gumová podrážka. V jednoduchosti, lehký a pohodlný model. Snadno se obléká díky velkému otvoru. Připojení a seřizování pomocí pásku na dva suché zipy.

Podowell ADRIEN zdravotní obuv unisex černá PodoWell Velikost: 37
1 390 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato obuv určený pro každodenní použití se velmi snadno obléká díky úplnému otevření horní části. Velmi praktický, lze jej upravit pomocí pásku na suchý zip a lze jej prát v pračce stejně jako odnímatelná stélka.

Podowell ALAN zdravotní obuv unisex černá PodoWell Velikost: 37
1 250 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato botka, kterou lze prát v pračce, je navržena pro každodenní použití a nabízí velmi dobrou kvalitu za příznivou cenu. Velmi praktická, snadno se nastavuje pomocí velkého pásku na suchý zip, takže se dokonale hodí pro objemné nohy.

Podowell ALAN zdravotní obuv unisex šedá PodoWell Velikost: 37
1 250 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato botka, kterou lze prát v pračce, je navržena pro každodenní použití a nabízí velmi dobrou kvalitu za příznivou cenu. Velmi praktická, snadno se nastavuje pomocí velkého pásku na suchý zip, takže se dokonale hodí pro objemné nohy.