Portico Designs Držák na sluchátka Portico Designs Tidy
269 Kč

Značka Portico Designs se naštěstí nezabývá jen papírenskými doplňky, a tak si můžete dosyta užít jejich roztomilých grafických motivů ♥

Tyto kousky v pestrých barvách vyloženě vyzařují dobrou náladu.

Portico Designs Kosmetická taštička Portico Designs Make-up
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Značka Portico Designs se naštěstí nezabývá jen papírenskými doplňky, a tak si můžete dosyta užít jejich roztomilých grafických motivů ♥ Tyto kousky v pestrých barvách vyloženě vyzařují dobrou náladu.

Portico Designs Pravítko ve zlaté barvě Portico Designs Ruler
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Značka Portico Designs je tím pravým expertem na papírenské doplňky ♥

No řekněte, nechytá vás inspirace už jen při pouhém pohledu na ně? Věřte, že takový krásný kousek rozhodně nebudete zapomínat doma a všechny vaše důležité myšlenky a poznámky budou odteď zachyceny!

Portico Designs Sada 6 tužek Collier Campbell by Portico Designs
229 Kč

V kolekci Collier Campbell od značky Portico Designs nehledejte žádné smutnosti. Tyto produkty svými zářivými barvami prozáří váš den i pracovnu! Značka Portico Designs si nedávno přivezla domů prestižní cenu z London Stationery Show, která hodnotí nejlepší výrobce papírenského zboží.

Portico Designs Tmavě modrá klíčenka Portico Designs
329 Kč

Elegantní jednoduchost nadevše! Ačkoliv je značka Portico Designs mistrem rozmanitých a roztomilých potisků, má ve svém sortimentu i minimalističtější kousky v jednobarevném provedení. Ovšem i tyto kousky si zachovávají své kouzlo a díky nenápadným, ale dotaženým detailům ♥

Portico Designs Zápisník A5 Portico Designs Safari, 160 stránek
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Značka Portico Designs je tím pravým expertem na nejkrásnější zápisníky a sešity ♥ No řekněte, nechytá vás inspirace už jen při pohledu na jejich vychytaný přebal? Věřte, že takový krásný kousek rozhodně nebudete zapomínat doma a všechny vaše důležité myšlenky a poznámky budou odteď zachyceny!

Portico Designs Zápisník A6 Portico Designs Safír, 124 stránek
229 Kč

Víte, který kámen je ten váš? Tak se koukejte podívat, určuje se podle data narození a pokud jej máte doma, dodá vám sílu vždy, když to budete zrovna potřebovat. Značka Portico Designs nabízí 12 sešitů, které na sobě mají tyto kameny. Stačí si tedy jen vybrat ten váš.