PowerCube Extended Switch, bílá
379 Kč 307 Kč

PowerCube Extended + switch nabízí 4 zásuvky (250V~, 16A, 3680W), 1.5m prodlužovací kabel, montážní dok, dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí si. Lze jednoduše zkombinovat s ostatními PowerCube verzemi.

PowerCube Extended Remote set
649 Kč 583 Kč

Vypínatelná designová rozbočka s dálkovým ovladačem nabízející 4 zásuvky a prodlužovací kabel délky 1,5 metru. Montážní dok, dětská pojistka, ideální do pracovny, kanceláře či pokoje.

PowerCube ReWirable + Travel Plugs, Grey-42%
559 Kč 319 Kč

Akce

Multifunkční zásuvkový systém Powercube Rewirable + Travel Plugs s možností zapojení pěti elektrických zařízení najednou. Navíc jsou součástí balení i cestovní koncovky a velikým plusem je kompatibilita s IEC kabely.

PowerCube ReWirable USB + Travel Plugs, Grey-53%
759 Kč 355 Kč

Akce

Rodina PowerCube přichází s původním rozšířením o 4 zásuvky a 2 USB porty. Bezpečná je díky proudové pojistce, která je opakovatelné a jednoduše vyměnitelná. Ve spojení s nástavci lze využít jako cestovní adaptér!

PowerCube PowerCube Extended USB Schuko (Grey)
506 Kč

Stylový a praktický rozbočovač a nabíječka v šedém provedení. Allocacoc PowerCube Extended USB Schuko má 2 porty USB, 4 zásuvky, které si navzájem nepřekážejí, a 1,5m prodlužovací kabel. Je vybaven uzemněním a dětskou pojistkou a potěší vás atraktivním designem, který získal několik ocenění.

PowerCube ReWirable USB + Travel Plugs-63%
971 Kč 355 Kč

Akce

Rodina PowerCube přichází s původním rozšířením o 4 zásuvky a 2 USB porty. Bezpečná je díky proudové pojistce, která je opakovatelné a jednoduše vyměnitelná. Ve spojení s nástavci lze využít jako cestovní adaptér!

PowerCube Original USB

PowerCube Original USB

Hodnocení: 4,9
399 Kč

Designová rozbočka PowerCube Original USB nabízí čtyři zásuvky, dva USB porty a elegantně ozdobí každý domov nebo kancelář. Ideální pro běžné domácí zásuvky, dětská pojistka a uzemnění, možnost kombinace s ostatními PowerCube modely.

PowerCube PowerCube Extended Schuko (Red)
329 Kč

Stylový a praktický rozbočovač v červeném provedení. Allocacoc PowerCube Extended Schuko má 5 zásuvek, které si navzájem nepřekážejí, a 1,5m prodlužovací kabel. Je vybaven uzemněním a dětskou pojistkou a potěší vás atraktivním designem, který získal několik ocenění.

PowerCube Original

PowerCube Original

Hodnocení: 4,8
269 Kč

Designová rozbočka PowerCube Original nabízí pět zásuvek a elegantně ozdobí každý domov nebo kancelář. Dětská pojistka a uzemnění, možnost kombinace s ostatními PowerCube modely.

PowerCube Extended USB Wireless Charger A+C
699 Kč 531 Kč

Praktická rozbočovací krychle váš telefon nabije pomocí drátu i bezdrátově. PowerCube Extended USB Wireless Charger A+C je vybaven USB-A portem, USB-C portem a podložkou pro Qi bezdrátové nabíjení. Nechybí tři 250V zásuvky a 1,5m prodlužovací kabel. Samozřejmostí je dětská pojistka a uzemnění.

PowerCube PowerBar USB

PowerCube PowerBar USB

Hodnocení: 4,4
669 Kč 329 Kč

Designová rozbočka se zásuvkami a USB přípojkami. Tento elegantní prodlužovací přívod o délce 1,5 metru nabízí rozšíření o 2 ploché zásuvky a 2 USB porty. Díky montážní konzoli můžete prodlužovací kabel uchytit na libovolném místě.

PowerCube ReWirable + Travel Plugs-57%
755 Kč 319 Kč

Akce

Multifunkční zásuvkový systém Powercube Rewirable + Travel Plugs s možností zapojení pěti elektrických zařízení najednou. Navíc jsou součástí balení i cestovní koncovky a velikým plusem je kompatibilita s IEC kabely.

PowerCube Extended USB

PowerCube Extended USB

Hodnocení: 4,9
519 Kč 419 Kč

Designová rozbočka PowerCube Extended USB s prodlužovacím kabelem délky 1,5 m nabízí čtyři zásuvky, dva USB porty a elegantně ozdobí každý domov nebo kancelář. Barevné sladění do každého interiéru, montážní dok, dětská pojistka a uzemnění, možnost kombinace s ostatními PowerCube modely.

PowerCube PowerCube Extended USB Schuko (Red)
509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylový a praktický rozbočovač a nabíječka v červeném provedení. Allocacoc PowerCube Extended USB Schuko má 2 porty USB, 4 zásuvky, které si navzájem nepřekážejí, a 1,5m prodlužovací kabel. Je vybaven uzemněním a dětskou pojistkou a potěší vás atraktivním designem, který získal několik ocenění.

PowerCube Extended SmartHome
759 Kč 679 Kč

Chytrá zásuvka s prodlužovacím kabelem, kterou ovládáte hlasem nebo pomocí aplikace. S PowerCube Extended SmartHome můžete šetřit energii časovým rozvrhem spínání nebo zapnout spotřebiče, které právě potřebujete: po ránu kávovar, při návratu z práce topení aj. Nastavte si režim, který vám bude vyhovovat. Můžete připojit až 4 zařízení najednou.

PowerCube Extended

PowerCube Extended

Hodnocení: 4,5
339 Kč 322 Kč

Designová rozbočka PowerCube Extended s prodlužovacím kabelem délky 1,5 m nabízí pět zásuvek a elegantně ozdobí každý domov nebo kancelář. Barevné sladění do každého interiéru, montážní dok, dětská pojistka a uzemnění, možnost kombinace s ostatními PowerCube modely.

PowerCube PowerCube Extended USB Schuko (Green)
509 Kč

Stylový a praktický rozbočovač a nabíječka v zeleném provedení. Allocacoc PowerCube Extended USB Schuko má 2 porty USB, 4 zásuvky, které si navzájem nepřekážejí, a 1,5m prodlužovací kabel. Je vybaven uzemněním a dětskou pojistkou a potěší vás atraktivním designem, který získal několik ocenění.

PowerCube USBcable USB-C Black
219 Kč 195 Kč

Všestranný datový a napájecí kabel z dílny PowerCube USBcable USB-C Black uvítají především uživatelé Apple, ale i Android zařízení. Tento kabel přináší nejpoužívanější konektory microUSB, Apple Lightning a USB-C.

PowerCube USBcable USB-C Pink
239 Kč

Všestranný datový a napájecí kabel z dílny PowerCube USBcable USB-C Pink uvítají především uživatelé Apple, ale i Android zařízení. Tento kabel přináší nejpoužívanější konektory microUSB, Apple Lightning a USB-C.

PowerCube PowerCube Extended USB Schuko (Blue)
510 Kč

Stylový a praktický rozbočovač a nabíječka v modrém provedení. Allocacoc PowerCube Extended USB Schuko má 2 porty USB, 4 zásuvky, které si navzájem nepřekážejí, a 1,5m prodlužovací kabel. Je vybaven uzemněním a dětskou pojistkou a potěší vás atraktivním designem, který získal několik ocenění.

PowerCube USBcable USB-C Blue
219 Kč 199 Kč

Všestranný datový a napájecí kabel z dílny PowerCube USBcable USB-C Blue uvítají především uživatelé Apple, ale i Android zařízení. Tento kabel přináší nejpoužívanější konektory microUSB, Apple Lightning a USB-C.

PowerCube PowerBar

PowerCube PowerBar

Hodnocení: 5
549 Kč 329 Kč

Designová rozbočka se 4mi zásuvkami. Tento elegantní prodlužovací přívod o délce 1,5 metru nabízí rozšíření o 4 ploché zásuvky. Díky montážní konzoli můžete prodlužovací kabel uchytit na libovolném místě.

PowerCube Remote - rozbaleno-28%
259 Kč 185 Kč

Rozbaleno

Dálkový ovladač PowerCube Remote k produktům Extended Remote set a Extended Remote. Tento dálkový ovladač nepotřebuje baterie, signál je vysílán pouhým stisknutím tlačítka. Dosah ovladače je až 20 metrů.

PowerCube Original SmartHome
690 Kč

Chytrá zásuvka, kterou ovládáte hlasem nebo pomocí aplikace. S PowerCube Original SmartHome můžete šetřit energii časovým rozvrhem spínání nebo zapnout spotřebiče, které právě potřebujete: po ránu kávovar, při návratu z práce topení aj. Nastavte si režim, který vám bude vyhovovat. Můžete připojit až 4 zařízení najednou.

PowerCube USBcable USB-C Green
219 Kč 209 Kč

Všestranný datový a napájecí kabel z dílny PowerCube USBcable USB-C Green uvítají především uživatelé Apple, ale i Android zařízení. Tento kabel přináší nejpoužívanější konektory microUSB, Apple Lightning a USB-C.

PowerCube Extended Remote - zánovní-29%
479 Kč 340 Kč

Zánovní

Vypínatelná designová rozbočka bez dálkového ovladače nabízející 4 zásuvky a prodlužovací kabel délky 1,5 metru. Montážní dok, dětská pojistka, ideální do pracovny, kanceláře či pokoje.

PowerCube PowerCube Original Schuko (Green)
252 Kč

Stylový a praktický rozbočovač v zeleném provedení. Allocacoc PowerCube Original Schuko má 5 zásuvek, které si navzájem nepřekážejí, můžete je tak vždy využít všechny. Je vybaven uzemněním a dětskou pojistkou a potěší vás atraktivním designem, který získal několik ocenění.

PowerCube PowerCube Original USB Schuko (Blue)
373 Kč

Stylový a praktický rozbočovač a nabíječka v modrém provedení. Allocacoc PowerCube Original USB Schuko má 2 porty USB a 4 zásuvky, které si navzájem nepřekážejí, můžete je tak vždy využít všechny. Je vybaven uzemněním a dětskou pojistkou a potěší vás atraktivním designem, který získal několik ocenění.

PowerCube Original Remote set
659 Kč 520 Kč

Designová rozbočka PowerCube Original Remote set a dálkový ovladač Remote s oranžovým tlačítkem pro vypínání, zapínání zdroje elektrické energie a čtyřmi zásuvkami elegantně ozdobí každý domov nebo kancelář. Dětská pojistka a uzemnění, možnost kombinace s ostatními PowerCube modely.

PowerCube Original Switch, bílá
324 Kč

PowerCube Original + switch nabízí 4 zásuvky (250 V~, 16 A, 3680 W), dětskou pojistku a uzemnění. Zásuvky se vzájemně neblokují a nepřekážejí. Jednoduchá možnost kombinace s ostatními PowerCube verzemi.

PowerCube je synonymem nového standardu. Zaměřuje se na řešení problémů věcí každodenní potřeby, v současnosti se zaměřuje na oblast elektrických zásuvek.  Hlavními hodnotami jsou kvalita, funkčnost, flexibilita a design. PowerCube si klade za cíl dopřát společnosti kvalitní  designové výrobky.

PowerCube je synonymem nového standardu. Zaměřuje se na řešení problémů věcí každodenní potřeby, v současnosti se zaměřuje na oblast elektrických zásuvek.  Hlavními hodnotami jsou kvalita, funkčnost, flexibilita a design. PowerCube si klade za cíl dopřát společnosti kvalitní  designové výrobky.