Praqia Stříbrné náušnice NA5125
790 Kč

Blýskavé červené kamínky, zdobící zajímavé stříbrné srdíčkové náušnice, se budou krásně lesknout a zářit na slunci i ve večerním osvětlení.

Praqia Stříbrné náušnice Perseidy
990 Kč

Noční obloha je poseta letícími hvězdami. Některé se jen mihnou, jiné do ní vepíší delší dráhu, pak zmizí a zůstane po nich hvězdný prach. Vaše přání připomenou stříbrné náušnice.

Praqia Dětské stříbrné náušnice Andílek
590 Kč

Roztomilý andílek s blýskavými křídly v podobě dětských náušnic přináší radost a bezpečí. Lze k nim dokoupit stříbrný řetízek s přívěskem se stejným andílkem.

Praqia Dětské stříbrné náušnice Vzdálená hvězda
590 Kč

Stříbrné hvězdičky se zářivým středem přiletěly z daleka, možná až z rudé planety Mars. Upoutané v náušnicích jsou připraveny pro budoucí kosmonautky. A mohou k nim mít i přívěsek na řetízku!

Praqia Pánský stříbrný přívěsek na řetízku Othila
990 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stříbrný přívěsek na řetízku ve tvaru vikingské runy Othily symbolizuje cenné dědictví po předcích – jejich vědomosti a znalosti, ale i domov a rodnou zemi, kterou nám dávají jako vzácný dar k dalšímu opatrování.

Praqia Pánský stříbrný přívěsek na řetízku Happ
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kruh s runovým nápisem MOSHNA rámuje ve vikingském stříbrném přívěsku na řetízku runu Inguz, symbolizující mužskou plodnost, zakončení velkého díla a čas na vychutnání úspěchu.

Praqia Šňůrkový náramek Kříž
390 Kč

S láskou vyrobený náramek ze saténové šňůrky zdobený stříbrným křížkem. Šňůrka je posuvná, velikost náramku jde jednoduše upravit.

Praqia Šňůrkový náramek Srdíčko
390 Kč

S láskou vyrobený náramek ze saténové šňůrky zdobený stříbrným srdíčkem. Šňůrka je posuvná, velikost náramku jde jednoduše upravit.

Praqia Stříbrné náušnice Lovela
790 Kč

Krásně jednoduché náušnice s motivem srdce v sobě nesou jasný symbol pevné lásky. Tvoří volný set s náhrdelníkem a náramkem.

Praqia Stříbrný náramek Roman
2 490 Kč

Elegantní náramek, složený ze spojovaných stříbrných plíšků, zdobený velkým množstvím bílých kamínků, učiní obyčejné chvíle neobyčejnými.

Praqia Stříbrný přívěsek na řetízku Perseidy
790 Kč

Noční obloha je poseta letícími hvězdami. Některé se jen mihnou, jiné do ní vepíší delší dráhu, pak zmizí a zůstane po nich hvězdný prach. Vaše přání připomene stříbrný komplet přívěsku s řetízkem. Můžete ho doplnit stejnými náušnicemi.

Praqia Dětské stříbrné náušnice NA8036
590 Kč

Něžným dívčím ouškám budou slušet zdobené červené hvězdičky ze stříbra. Mohou být doplněny stejnou červenou stříbrnou hvězdičkou na stříbrném řetízku.

Praqia Šňůrkový náramek Nekonečno
390 Kč

S láskou vyrobený náramek ze saténové šňůrky zdobený stříbrným nekonečnem. Šňůrka je posuvná, velikost náramku jde jednoduše upravit.

Praqia Stříbrné náušnice Blue Saracen
1 290 Kč

Stříbrné náušnice ve tvaru saracénských mečů s modrými kamínky v sobě nese sílu a moc dávných králů. Náušnice jsou opatřeny ochranným rhodiováním.