PROVENCE Sada nožů Gourmet 5 ks
499 Kč 353 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada nožůantiadhezním povrchem a ergonomickou rukojetí. Provence Sada nožů Gourmet 5 ks obsahuje kuchařský nůž, univerzální nůž, loupací nůž, porcovací nůž a nůž na chleba. Nože jsou vysoce odolné a snadno se čistí.

PROVENCE Pánev Gourmet 24x5,5 cm-41%
649 Kč 382 Kč

Akce

Pánevlitého hliníku se rovnoměrně rozehřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Provence Pánev Gourmet 24×5,5 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Nepřilnavý povrch reaguje na změny teplot a nepřipaluje se.

PROVENCE Pánev WOK Gourmet 28x8 cm-34%
759 Kč 499 Kč

Akce

Pánev woklitého hliníku se rovnoměrně rozehřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Provence Pánev WOK Gourmet 28×8 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Nepřilnavý povrch reaguje na změny teplot a nepřipaluje se.

PROVENCE Pánev Gourmet 28x6 cm-34%
759 Kč 499 Kč

Akce

Pánevlitého hliníku se rovnoměrně rozehřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Provence Pánev Gourmet 28×6 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Nepřilnavý povrch reaguje na změny teplot a nepřipaluje se.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 530 g Doutníky a whiskey, 2 knoty
399 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní jako doutníky s whiskey, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 120 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, jahoda a meloun
99 Kč 89 Kč

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní jahod a melounu od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 1000 g Ostružiny, 3 knoty
749 Kč 509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní po ostružinovém džemu, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 250 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 530 g Teakwood plum, 2 knoty
399 Kč 289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní po teakovém dřevě, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 120 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 510 g, sladký punč
199 Kč 179 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 510 g s vůní sladkého punče od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody, na kterou se po celém dni jistě těšíte. A nebojte se, tato svíčka vydrží hořet až 95 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 1000 g Sugarplum, 2 knoty-20%
629 Kč 497 Kč

Výprodej

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní po sladké švestce, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 250 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, mango
99 Kč 59 Kč

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní manga od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, jablko a skořice
99 Kč 59 Kč

Novinka

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní jablka a skořice od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, vanilka
99 Kč 89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní vanilky od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 530 g Kořeněné bobule, 2 knoty-30%
399 Kč 276 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní po kořeněných bobulích, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 120 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, levandule
99 Kč 89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní levandule od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin.

PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, VANILKA
79 Kč

Svíčka ve skle PROVENCE je skvělým bytovým doplňkem. Její příjemná vanilková vůně vám provoní celou domácnost. Může být také skvělým dárkem pro vaše blízké.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, limetka
99 Kč 59 Kč

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní limetky od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.

PROVENCE Kastrol Gourmet 20x9,5 cm-33%
849 Kč 564 Kč

Akce

Kastrollitého hliníku se skleněnou poklicí. Provence Kastrol Gourmet 20×9,5 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Povrch hrnce je nepřilnavý a reaguje na změnu teploty.

PROVENCE Kastrol Gourmet 24x11,5 cm-30%
999 Kč 699 Kč

Akce

Kastrollitého hliníku se skleněnou poklicí. Provence Kastrol Gourmet 24×11,5 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Povrch hrnce je nepřilnavý a reaguje na změnu teploty.

PROVENCE Pánev Gourmet 26x6 cm-39%
699 Kč 425 Kč

Akce

Pánevlitého hliníku se rovnoměrně rozehřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Provence Pánev Gourmet 26×6 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Nepřilnavý povrch reaguje na změny teplot a nepřipaluje se.

PROVENCE Smaltovaný hrnec s poklicí Levandule 2 l
344 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Hrnec se smaltovaným povrchem a s motivem levandule se stane praktickým i dekorativním doplňkem vaší kuchyně. Provence Smaltovaný hrnec s poklicí Levandule 2 l disponuje poklicí a 2 uchy pro snadnou manipulaci. Hrnec je vhodný na všechny druhy sporáků včetně indukce.

PROVENCE Sada nožů Gourmet 3 ks-34%
499 Kč 329 Kč

Akce

Sada nožůnerezovou čepelí a ergonomickou rukojetí. Provence Sada nožů Gourmet 3 ks obsahuje kuchyňský nůž, univerzální nůž a loupací nůž. Nože jsou vysoce odolné a snadno se čistí.

PROVENCE Skleněná poklice 24 cm čirá
134 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skleněná poklice z tvrzeného skla s nerezovým okrajem a plastovým úchytem. Provence Skleněná poklice 24 cm čirá vhodná na daný rozměr hrnců a pánví. Malý otvor odvádí přebytečnou páru.

PROVENCE Skleněná poklice 26 cm čirá
143 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skleněná poklice z tvrzeného skla s nerezovým okrajem a plastovým úchytem. Provence Skleněná poklice 26 cm čirá vhodná na daný rozměr hrnců a pánví. Malý otvor odvádí přebytečnou páru.

PROVENCE Smaltovaný hrnec s poklicí Levandule 3 l
376 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec se smaltovaným povrchem a s motivem levandule se stane praktickým i dekorativním doplňkem vaší kuchyně. Provence Smaltovaný hrnec s poklicí Levandule 3 l disponuje poklicí a 2 uchy pro snadnou manipulaci. Hrnec je vhodný na všechny druhy sporáků včetně indukce.

PROVENCE Smaltovaný hrnec s poklicí Levandule 5,5 l
450 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec se smaltovaným povrchem a s motivem levandule se stane praktickým i dekorativním doplňkem vaší kuchyně. Provence Smaltovaný hrnec s poklicí Levandule 5,5 l disponuje poklicí a 2 uchy pro snadnou manipulaci. Hrnec je vhodný na všechny druhy sporáků včetně indukce.

PROVENCE Kuchařský nůž Gourmet 20 cm
192 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nůž z kvalitní lesklé nerez oceli s protiskluzovou pogumovanou rukojetí. Provence Kuchařský nůž Gourmet 20 cm je vhodný pro mytí v myčce nádobí. Nůž se dobře drží v ruce a neklouže.

PROVENCE Nůž na chléb Gourmet 19,5 cm
177 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nůž z kvalitní lesklé nerez oceli s protiskluzovou pogumovanou rukojetí. Provence Nůž na chléb Gourmet 19,5 cm je vhodný pro mytí v myčce nádobí. Nůž se dobře drží v ruce a neklouže.

PROVENCE Plátkovací nůž Gourmet 19,5 cm
182 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nůž z kvalitní lesklé nerez oceli s protiskluzovou pogumovanou rukojetí. Provence Plátkovací nůž Gourmet 19,5 cm je vhodný pro mytí v myčce nádobí. Nůž se dobře drží v ruce a neklouže.

PROVENCE Smaltovaný hrnec s poklicí Levandule 4,5 l
413 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hrnec se smaltovaným povrchem a s motivem levandule se stane praktickým i dekorativním doplňkem vaší kuchyně. Provence Smaltovaný hrnec s poklicí Levandule 4,5 l disponuje poklicí a 2 uchy pro snadnou manipulaci. Hrnec je vhodný na všechny druhy sporáků včetně indukce.

PROVENCE Smaltovaný kastrol s poklicí Květiny 2,5 l
428 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kastrol se smaltovaným povrchem a s motivem květin se stane praktickým i dekorativním doplňkem vaší kuchyně. Provence Smaltovaný kastrol s poklicí Květiny 2,5 l disponuje poklicí a 2 uchy pro snadnou manipulaci. Hrnec je vhodný na všechny druhy sporáků včetně indukce.

PROVENCE Smaltovaný kastrol s poklicí Květiny 3,5 l
441 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kastrol se smaltovaným povrchem a s motivem květin se stane praktickým i dekorativním doplňkem vaší kuchyně. Provence Smaltovaný kastrol s poklicí Květiny 3,5 l disponuje poklicí a 2 uchy pro snadnou manipulaci. Hrnec je vhodný na všechny druhy sporáků včetně indukce.

PROVENCE Svíčka ve skle, 140 g, jahoda/meloun-29%
75 Kč 53 Kč

Výprodej

Aromatická svíčka značky Provence ve skleněné nádobě voní po jahodách a melounu. Svíčka slouží nejen k dekoraci, ale krásnou vůní léta zpříjemnění i chvilky strávené doma.

PROVENCE Svíčka ve skle, 140 g, třešeň
109 Kč

Aromatická svíčka značky Provence ve skleněné nádobě voní po třešních. Svíčka slouží nejen k dekoraci, ale krásnou vůní léta zpříjemnění i chvilky strávené doma.

PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, BLUE COCTAIL
109 Kč

Aromatická svíčka ve skle Provence zútulní váš domov a navíc do něj vnese příjemnou vůni exotického koktejlu. Svíčku můžete použít jako doplněk do domácnosti nebo jako dárek, který jistě potěší. Nezapomínejte na bezpečností pokyny vždy, když svíčku používáte.

PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, JABLKO+SKOŘICE
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vonná svíčka ve skle s tradiční vůní jablka se skořicí, příjemně provoní každý domov. Svíčka červené barvy bude elegantní ozdobou domova nejen během vánočních svátků. Vhodné i jako dárek pro vaše blízké. Nechte se hýčkat vůní domova a vychutnejte si chvíle strávené doma.

PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, KOŘENÍ
99 Kč

Aromatická svíčka ve skle Provence zútulní váš domov a navíc do něj vnese příjemnou vůni koření. Svíčku můžete použít jako doplněk do domácnosti nebo jako dárek, který jistě potěší. Nezapomínejte na bezpečností pokyny vždy, když svíčku používáte.

PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, TROPICKÉ KVĚTY
79 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aromatická svíčka ve skle Provence zútulní váš domov a navíc do něj vnese příjemnou vůni tropických květů. Svíčku můžete použít jako doplněk do domácnosti nebo jako dárek, který jistě potěší. Nezapomínejte na bezpečností pokyny vždy, když svíčku používáte.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 1000 g Kořeněné bobule, 3 knoty
749 Kč 509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní po kořeněných bobulích, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 250 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 1000 g Sugarplum, 3 knoty-33%
749 Kč 497 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní po sladkých švestkách, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 250 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 510 g, jablečný závin
199 Kč 189 Kč

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 510 g s vůní jablečného závinu od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody, na kterou se po celém dni jistě těšíte. A nebojte se, tato svíčka vydrží hořet až 95 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 530 g Sugarplum, 2 knoty-37%
399 Kč 249 Kč

Akce

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní po sladkých švestkách, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 120 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, červený pomeranč
89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní červeného pomeranče od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, třešeň
99 Kč 89 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní třešní od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.

PROVENCE SVÍČKA VE SKLE S VÍČKEM 70G, TROPICKÉ KVĚTY
89 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vonná svíčka ve skle s exotickou vůní tropické květy 70 g, vám příjemně provoní byt jako na dovolené u moře. Svíčka jemně růžové barvy může být elegantní dekorací v bytě, nebo vhodný dárek pro vaše blízké. Nechte se hýčkat vůní domova a vychutnejte si chvíle strávené doma.

Značka PROVENCE byla založena v roce 1998. Značka PROVENCE nabízí velmi širokou škálu výrobků. Designové kuchyňské náčiní, nože, kvalitní nádobí a v neposlední řadě i vonné a dekorativní svíčky. Značka PROVENCE se i nadále rozšiřuje a přináší na trh mnoho novinek. Vždy ale dbá na vysoké kvalitě za nejlepší cenu.

Značka PROVENCE byla založena v roce 1998. Značka PROVENCE nabízí velmi širokou škálu výrobků. Designové kuchyňské náčiní, nože, kvalitní nádobí a v neposlední řadě i vonné a dekorativní svíčky. Značka PROVENCE se i nadále rozšiřuje a přináší na trh mnoho novinek. Vždy ale dbá na vysoké kvalitě za nejlepší cenu.