PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, JABLKO+SKOŘICE
74 Kč

69 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vonná svíčka ve skle s tradiční vůní jablka se skořicí, příjemně provoní každý domov. Svíčka červené barvy bude elegantní ozdobou domova nejen během vánočních svátků. Vhodné i jako dárek pro vaše blízké. Nechte se hýčkat vůní domova a vychutnejte si chvíle strávené doma.


PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, KOŘENÍ
79 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Aromatická svíčka ve skle Provence zútulní váš domov a navíc do něj vnese příjemnou vůni koření. Svíčku můžete použít jako doplněk do domácnosti nebo jako dárek, který jistě potěší. Nezapomínejte na bezpečností pokyny vždy, když svíčku používáte.


PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, LEVANDULE
79 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vonná svíčka PROVENCE ve skle vám svou levandulovou vůni zpříjemní chvíle strávené v teple vašeho domova. Je také skvělou dekorací nebo vhodným dárkem pro vaše blízké.


PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, MANGO
79 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vonná svíčka ve skle PROVENCE s vůní manga vám pomůže navodit příjemnou atmosféru ve vašem domě. Je také skvělou dekorací či dárkem pro vaše blízké.


PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, TROPICKÉ KVĚTY
79 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Aromatická svíčka ve skle Provence zútulní váš domov a navíc do něj vnese příjemnou vůni tropických květů. Svíčku můžete použít jako doplněk do domácnosti nebo jako dárek, který jistě potěší. Nezapomínejte na bezpečností pokyny vždy, když svíčku používáte.


PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, červený pomeranč
49 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní červeného pomeranče od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.


PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, jahoda a meloun
99 Kč

69 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní jahod a melounu od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.


PROVENCE SVÍČKA VE SKLE S VÍČKEM 70G, KOŘENÍ
49 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vonná svíčka ve skle s orientální vůní koření příjemně provoní každý domov. Svíčka zelené barvy bude elegantní ozdobou domova nejen během vánočních svátků. Vhodná i jako dárek pro vaše blízké. Nechte se hýčkat vůní domova a vychutnejte si chvíle strávené doma.


PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, VANILKA
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Svíčka ve skle PROVENCE je skvělým bytovým doplňkem. Její příjemná vanilková vůně vám provoní celou domácnost. Může být také skvělým dárkem pro vaše blízké.


PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 510 g, citronela
199 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 510 g s vůní citronely od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody. A nebojte se, tato svíčka vydrží hořet až 95 hodin. V létě můžete využít jako odpuzovač hmyzu.


PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, jablko a skořice
99 Kč

39 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní jablka a skořice od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.


PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, levandule
99 Kč

39 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní levandule od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin.


PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, limetka
99 Kč

39 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní limetky od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.


PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, mango
99 Kč

39 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní manga od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.


PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, třešeň
99 Kč

39 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní třešní od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.


PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 70 g, vanilka
99 Kč

39 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 70 g s vůní vanilky od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody a vydrží hořet až 24 hodin. Případně je i krásným dárkem, kterým jistě každého potěšíte.


PROVENCE SVÍČKA VE SKLE S VÍČKEM 70G, BLUE COCKTAIL
49 Kč

39 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Vonná svíčka ve skle s tropickou vůní Blue Cocktail 70 g, vám příjemně provoní byt jako na exotické dovolené. Svíčka jemně modré barvy může být elegantní dekorací v bytě, nebo vhodný dárek pro vaše blízké. Nechte se hýčkat vůní domova a zpříjemněte si chvíle strávené doma.


PROVENCE SVÍČKA VE SKLE S VÍČKEM 70G, TROPICKÉ KVĚTY
49 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Vonná svíčka ve skle s exotickou vůní tropické květy 70 g, vám příjemně provoní byt jako na dovolené u moře. Svíčka jemně růžové barvy může být elegantní dekorací v bytě, nebo vhodný dárek pro vaše blízké. Nechte se hýčkat vůní domova a vychutnejte si chvíle strávené doma.


PROVENCE Svíčka ve skle, 140 g, červený pomeranč
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatická svíčka značky Provence ve skleněné nádobě voní po červených pomerančích. Svíčka slouží nejen k dekoraci, ale krásnou vůní léta zpříjemnění i chvilky strávené doma.


PROVENCE Svíčka ve skle, 140 g, jahoda/meloun
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatická svíčka značky Provence ve skleněné nádobě voní po jahodách a melounu. Svíčka slouží nejen k dekoraci, ale krásnou vůní léta zpříjemnění i chvilky strávené doma.


PROVENCE Svíčka ve skle, 140 g, limetka
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatická svíčka značky Provence ve skleněné nádobě voní po limetkách. Svíčka slouží nejen k dekoraci, ale krásnou vůní léta zpříjemnění i chvilky strávené doma.


PROVENCE Svíčka ve skle, 140 g, třešeň
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatická svíčka značky Provence ve skleněné nádobě voní po třešních. Svíčka slouží nejen k dekoraci, ale krásnou vůní léta zpříjemnění i chvilky strávené doma.


PROVENCE SVÍČKA VE SKLE 140G, BLUE COCTAIL
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatická svíčka ve skle Provence zútulní váš domov a navíc do něj vnese příjemnou vůni exotického koktejlu. Svíčku můžete použít jako doplněk do domácnosti nebo jako dárek, který jistě potěší. Nezapomínejte na bezpečností pokyny vždy, když svíčku používáte.


PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 510 g, jablečný závin
199 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 510 g s vůní jablečného závinu od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody, na kterou se po celém dni jistě těšíte. A nebojte se, tato svíčka vydrží hořet až 95 hodin.


PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 510 g, sladký punč
199 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Aromatizovaná svíčka ve skle s víčkem 510 g s vůní sladkého punče od společnosti Provence navodí tu správnou domácí atmosféru. Bezpečné provedení svíčky ve skle umožní nerušeně užívat pohody, na kterou se po celém dni jistě těšíte. A nebojte se, tato svíčka vydrží hořet až 95 hodin.


PROVENCE Kastrol Gourmet 20x9,5 cm
849 Kč

749 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kastrollitého hliníku se skleněnou poklicí. Provence Kastrol Gourmet 20×9,5 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Povrch hrnce je nepřilnavý a reaguje na změnu teploty.


PROVENCE Kastrol Gourmet 24x11,5 cm
999 Kč

899 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Kastrollitého hliníku se skleněnou poklicí. Provence Kastrol Gourmet 24×11,5 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Povrch hrnce je nepřilnavý a reaguje na změnu teploty.


PROVENCE Pánev Gourmet 24x5,5 cm
649 Kč

539 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pánevlitého hliníku se rovnoměrně rozehřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Provence Pánev Gourmet 24×5,5 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Nepřilnavý povrch reaguje na změny teplot a nepřipaluje se.


PROVENCE Pánev Gourmet 26x6 cm
699 Kč

599 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pánevlitého hliníku se rovnoměrně rozehřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Provence Pánev Gourmet 26×6 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Nepřilnavý povrch reaguje na změny teplot a nepřipaluje se.


PROVENCE Pánev Gourmet 28x6 cm
759 Kč

659 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pánevlitého hliníku se rovnoměrně rozehřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Provence Pánev Gourmet 28×6 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Nepřilnavý povrch reaguje na změny teplot a nepřipaluje se.


PROVENCE Pánev WOK Gourmet 28x8 cm
759 Kč

659 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pánev woklitého hliníku se rovnoměrně rozehřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo. Provence Pánev WOK Gourmet 28×8 cm je velice stabilní a vhodný na všechny typy sporáků – včetně indukce. Nepřilnavý povrch reaguje na změny teplot a nepřipaluje se.


PROVENCE Sada nožů Gourmet 3 ks
499 Kč

429 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sada nožůnerezovou čepelí a ergonomickou rukojetí. Provence Sada nožů Gourmet 3 ks obsahuje kuchyňský nůž, univerzální nůž a loupací nůž. Nože jsou vysoce odolné a snadno se čistí.


PROVENCE Sada nožů Gourmet 5 ks
499 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Sada nožůantiadhezním povrchem a ergonomickou rukojetí. Provence Sada nožů Gourmet 5 ks obsahuje kuchařský nůž, univerzální nůž, loupací nůž, porcovací nůž a nůž na chleba. Nože jsou vysoce odolné a snadno se čistí.


Značka PROVENCE byla založena v roce 1998. Značka PROVENCE nabízí velmi širokou škálu výrobků. Designové kuchyňské náčiní, nože, kvalitní nádobí a v neposlední řadě i vonné a dekorativní svíčky. Značka PROVENCE se i nadále rozšiřuje a přináší na trh mnoho novinek. Vždy ale dbá na vysoké kvalitě za nejlepší cenu.

Značka PROVENCE byla založena v roce 1998. Značka PROVENCE nabízí velmi širokou škálu výrobků. Designové kuchyňské náčiní, nože, kvalitní nádobí a v neposlední řadě i vonné a dekorativní svíčky. Značka PROVENCE se i nadále rozšiřuje a přináší na trh mnoho novinek. Vždy ale dbá na vysoké kvalitě za nejlepší cenu.