Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Barevná laboratoř
409 Kč
399 Kč

Novinka

Tato vědecká laboratoř poskytuje dětem příležitost podílet se na výzkumu. Děti mohou experimentovat při vytváření ledové koule s barevnými tunely a vytvářet barevné kombinace (míchání barev). Nechte se vtáhnout do vědeckého světa!


Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Bubliny a pěna
419 Kč
409 Kč

Novinka

Tato vědecká laboratoř poskytuje dětem příležitost stát se reálným výzkumníkem po dobu několika hodin a experimentovat se svou vlastní laboratoří. Souprava se zaměřuje na vodu, bubliny a barvy. Děti vytvářejí mýdlovou membránu, pěnu a můžou vytvářet barevné bubliny i pěnu. Nechte se vtáhnout do vědeckého světa!


Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Magická zrcadla
498 Kč
489 Kč

Novinka

Většina lidí si nepřemýšlí o zrcadlech. Pro ně je to jen zařízení, které „zkontroluje“ jejich vzhled… Ale ne pro vás po experimentování s touto soupravou! Kouzelný svět zrcadel je docela úžasný. Více než tucet experimentů, které vám vyfouknou mysl – „Nekonečné zrcadlo“, „Zmizení tváře“, budování vlastního Kaleidoskopu. Při pohledu na zrcadla nikdy nebudete cítit to samé!


Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Magnetický zázrak
498 Kč
489 Kč

Novinka

V této mimořádné sadě se seznámíte s různými typy magnetů, včetně neuvěřitelně silného magnetu, což je nejpodivnější ze všech „magnetických tmelů“. Vyrobíte tak skutečný kompas, vytvoříte elektromagnety a mnohem více. Nechte se vtáhnout do vědeckého světa!


Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Mladý trosečník
498 Kč
489 Kč

Novinka

Tato laboratoř děti naučí např. jak destilovat a čistit vodu, jak si z rostlin vyrábět vodu, solární kamna, postavit sluneční hodiny a kompas, naučit se Morseovku a mnoho dalšího. Malí trosečníci v této sadě vyzkouší více než 12 experimentů a už vás nic nezaskočí!


Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Optické iluze
498 Kč
489 Kč

Novinka

Když se podíváme na svět kolem nás, naše oči shromažďují informace, které náš mozek interpretuje. Jak brzy uvidíte, někdy náš mozek interpretuje realitu špatným způsobem. Vidět je (ne vždy) věřit! V této sadě prozkoumáte různé typy fascinujících optických iluzí, včetně: dvojitého významu iluzí a dalších. Více než tucet z nich v této vzrušující sadě!


Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Vodní gelová věda - triky
498 Kč
489 Kč

Novinka

Tato vědecká laboratoř poskytuje dětem příležitost podílet se na výzkumu. Zaměřuje se na vodní gely. Děti budou experimentovat s vodou a dalšími látkami. Budou provádět zábavné triky jako jsou „mizící korálky“ a „mizící voda“. Dokonce můžou vyrobit jedinečný náramek z vodního gelu. Nechte se vtáhnout do vědeckého světa!


Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Mladí detektivové
498 Kč
489 Kč

Novinka

Tato vědecká laboratoř umožňuje dětem stát se příležitostně reálným detektivem. Děti se snaží experimentovat s vlastním otiskem a naučí se je extrahovat z neviditelných povrchů pomocí železného prášku, práškového mastence, lepící pásky a kartáče. Stejně jako skuteční vyšetřovatelé scény zločinu. Konečný experiment chce vytvořit vlastní 3D prstovou formu za použití alginátového prášku a sádrového prášku!