The Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Mladí detektivové-15%
498 Kč 419 Kč

Akce

Tato vědecká laboratoř umožňuje dětem stát se příležitostně reálným detektivem. Děti se snaží experimentovat s vlastním otiskem a naučí se je extrahovat z neviditelných povrchů pomocí železného prášku, práškového mastence, lepící pásky a kartáče. Stejně jako skuteční vyšetřovatelé. Experiment chce vytvořit vlastní 3D prstovou formu za použití alginátového a sádrového prášku!

The Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Bubliny a pěna
419 Kč 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato vědecká laboratoř poskytuje dětem příležitost stát se reálným výzkumníkem po dobu několika hodin a experimentovat se svou vlastní laboratoří. Souprava se zaměřuje na vodu, bubliny a barvy. Děti vytvářejí mýdlovou membránu, pěnu a můžou vytvářet barevné bubliny i pěnu. Nechte se vtáhnout do vědeckého světa!

The Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Vodní gelová věda - triky
498 Kč 479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato vědecká laboratoř poskytuje dětem příležitost podílet se na výzkumu. Zaměřuje se na vodní gely. Děti budou experimentovat s vodou a dalšími látkami. Budou provádět zábavné triky jako jsou „mizící korálky“ a „mizící voda“. Dokonce můžou vyrobit jedinečný náramek z vodního gelu. Nechte se vtáhnout do vědeckého světa!

The Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Barevná laboratoř
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato vědecká laboratoř poskytuje dětem příležitost podílet se na výzkumu. Děti mohou experimentovat při vytváření ledové koule s barevnými tunely a vytvářet barevné kombinace (míchání barev). Nechte se vtáhnout do vědeckého světa!

The Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Magická zrcadla
498 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Většina lidí si nepřemýšlí o zrcadlech. Pro ně je to jen zařízení, které „zkontroluje“ jejich vzhled… Ale ne pro vás po experimentování s touto soupravou! Kouzelný svět zrcadel je docela úžasný. Více než tucet experimentů, které vám vyfouknou mysl – „Nekonečné zrcadlo“, „Zmizení tváře“, budování vlastního Kaleidoskopu. Při pohledu na zrcadla nikdy nebudete cítit to samé!

The Purple Cow Bláznivá vědecká laboratoř - Mladý trosečník
498 Kč 469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato laboratoř děti naučí např. jak destilovat a čistit vodu, jak si z rostlin vyrábět vodu, solární kamna, postavit sluneční hodiny a kompas, naučit se Morseovku a mnoho dalšího. Malí trosečníci v této sadě vyzkouší více než 12 experimentů a už vás nic nezaskočí!