QUICK Sport míč Wahkan

QUICK Sport míč Wahkan

1 399 Kč
1 279 Kč

Fotbalový míč je vyroben ze 6 vrstev, které zaručují vysokou odolnost. Lze ho využívat na mezinárodní soutěže. QUICK Sport míč Wahkan je vhodný pro venkovní i vnitřní hru.

Od prodejce MALL
míč Takoda
1x

QUICK Sport míč Takoda

489 Kč

Fotbalový míč je vyroben ze 4 vrstev, které zaručují vysokou odolnost. Lze ho využívat na ligu žáků. QUICK Sport míč Takoda je vhodný pro venkovní i vnitřní hru.

Od prodejce MALL
-22%
míč Swift nízký odskok
1x

QUICK Sport míč Swift nízký odskok

499 Kč
389 Kč

Ručně šitý fotbalový míč je vyroben ze 4 vrstev, které zaručují vysokou odolnost. Lze ho využívat na sálový fotbal. QUICK Sport míč Swift nízký odskok je vhodný pro venkovní i vnitřní hru.

Od prodejce MALL
QUICK Sport míč Chitsa vel.4
3x

QUICK Sport míč Chitsa vel.4

459 Kč

Ručně šitý fotbalový míč je vyroben ze 4 vrstev, které zaručují vysokou odolnost. Je určený především pro žáky. QUICK Sport míč Chitsa vel.4 je vhodný pro hru na trávě.

Od prodejce MALL
míč Jacy vel.1
15x

QUICK Sport míč Jacy vel.1

239 Kč

Ručně šitý fotbalový míč je vyroben ze 3 vrstev, které zaručují vysokou odolnost. Je určený především pro děti. QUICK Sport míč Jacy vel.1 je vhodný pro hru na trávě.

Od prodejce MALL
-32%
Retro 5
6x

QUICK Sport Retro 5

1 499 Kč
1 019 Kč

Další nabídka za 879 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z pravé kůže. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Retro 5 bude ideálním dárkem pro každého fotbalistu.

Od prodejce MALL
míč Hakan vel.3
5x

QUICK Sport míč Hakan vel.3

389 Kč

Ručně šitý fotbalový míč je vyroben ze 4 vrstev, které zaručují vysokou odolnost. Je určený především pro žáky. QUICK Sport míč Hakan vel.3 je vhodný pro hru na trávě.

Od prodejce MALL
Bohemians 5 New
1x

QUICK Sport Bohemians 5 New

449 Kč
399 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Bohemians 5 New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.

Od prodejce MALL
QUICK Sport míč MV-100 Soft Shot
1x

QUICK Sport míč MV-100 Soft Shot

329 Kč
289 Kč

Volejbalový míč ideální na trénink disponuje příjemným povrchem. QUICK Sport míč MV-100 Soft Shot je vyroben ze 4 vrstev.

Od prodejce MALL
QUICK Sport Zbrojovka 5 New
1x

QUICK Sport Zbrojovka 5 New

509 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Klubový fotbalový míč o velikosti 5 je vyroben z materiálu Leather Kid. Je ručně šitý ze 4 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Zbrojovka 5 New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.

Od prodejce MALL
Zbrojovka Mini New
8x

QUICK Sport Zbrojovka Mini New

269 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klubový fotbalový míč o velikosti 0 je vyroben z materiálu L110. Je ručně šitý ze 3 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Zbrojovka Mini New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.

Od prodejce MALL
Bohemians Mini New

QUICK Sport Bohemians Mini New

249 Kč
229 Kč

Klubový fotbalový míč o velikosti 0 je vyroben z materiálu L110. Je ručně šitý ze 3 vrstev. Využití najde především při venkovní hře na travnatém povrchu. QUICK Sport Bohemians Mini New bude ideálním dárkem pro fanoušky tohoto fotbalového klubu.

Od prodejce MALL

Značka QUICK Sport vznikla v roku 1992 v Praze v počítači designéra během hodiny, když dva kamarádi přišli do designového studia s prosbou, že rychle / QUICK / potřebují nějaké dobré logo na fotbalové míče a ostatní sportovní věci /SPORT /.

Během více jak 20 let prošla značka QUICK Sport složitým vývojem a pod touto značkou se prezentovali ruzné sportovní potřeby včetně jízdních kol a koloběžek. Vždy však s ideí nabídnout co nejlepší kvalitu pro své zákazníky. Za poslední roky se naše značka prostřednictvím naší firmy BPM Sport ustálila a zaměřila na to, s čím se před 23 lety začínalo a to hlavně na míče a doplňky spojené s míčovými hrami.

Pod značkou QUICK SPORT najdete dnes široký sortiment sportovního zboží, jak pro sportovní kluby, tak i pro jednotlivé zákazníky na hřiště i do přírody. Pro aktivity do přírody, ale i pro každodenní činnosti jsou velmi oblíbené alu a nerez láhve, které nabízíme ve velmi atraktivních designech za přijatelné ceny pro vetšinu zákazníku.

Filozofií firmy je kvalita, přijatelná cena, nabídka stále nových trendu v materiálech a technológiích, výběr kvalitních prodejcu a jejich podpora, originalita v nabídce jednotlivých výrobku a v neposlední řadě individuální přístup k jednotlivým zákazníkum.