RACIO Mini rolky čočkové 44g x 20ks
360 Kč 340 Kč 17,00 Kč/ks

Mini rolky křehké chlebíčky s čočky. Výborné, jemné, vysoký podíl vlákniny a bílkovin. Chutnají samotné nebo namazané. Zasytí a jsou vhodné i na cesty.

RACIO Knäckebrot multigrain 250g x 10 balení
490 Kč 49,00 Kč/ks

Výborné chutné, křupavé mnohozrnné trvanlivé chlebíky s podílem žitné mouky a bohaté na vlákninu. Vhodná varianta místo pečiva i na cesty. Chutná jak samotný nebo namazaný pomazánkou, sýrem a paštikou.

RACIO Knack snack s kmínem 100g x 10 balení
450 Kč 390 Kč 39,00 Kč/ks

Křupavé mini knacky z celozrnné žitné a pšeničné mouky, sypané kmínem. Bohaté na vlákninu. Výborné samotné, k vínu nebo s dipem a pomazánkou. Chutnají jak chlebová kůrka. Vhodné i místo pečiva.

RACIO Knack snack s černým sezamem 100g x 10 ks
450 Kč 390 Kč 39,00 Kč/ks

Křupavé mini knacky z celozrnné žitné a pšeničné mouky, sypané černým sezamem (černuchou). Výrobek bohatý na vlákninu. Semínko černucha obashuje vysoký podíl omega 3 mastných kyselin.Výborné samotné, k vínu nebo s dipem a pomazánkou. Vhodné i místo pečiva.

RACIO Knäckebrot s česnekem 250g x 10 balení
490 Kč 49,00 Kč/ks

Výborné chutné jemně ochucené česnekem trvanlivé chlebíky s podílem žitné mouky a bohaté na vlákninu. Vhodná varianta místo pečiva i na cesty. Chutná jak samotný nebo namazaný pomazánkou, sýrem a paštikou.

RACIO Racio Bio Rýžové chlebíčky 140g
36 Kč

Chlebíčky rýžové jsou přirozeně bezlepkové a jsou ideální především pro ty, kteří se snaží snížit svoji váhu – v každém plátku pouze 20 kcal. Jsou vyrobeny výhradně z hnědé rýže. U hnědé rýže (Natural) je zachováno celé zrno s vnějším obalem.

RACIO Racio Free Style rýžové chlebíčky sýrové 25g
15 Kč

Složení Rýže 80%, rostlinný olej, sýrový prášek 3%, sušená syrovátka, sůl, aromatické přísady, kvasnicový extrakt, regulátor kyselostí: kyselina citrónová, emulgátor sojový lecitin, oxid křemičitý, foforečnan vápenatý.

RACIO patří mezi největší výrobce pufovaných výrobků v Evropě a mezi nejznámější české značky zdravé výživy.

RACIO patří mezi největší výrobce pufovaných výrobků v Evropě a mezi nejznámější české značky zdravé výživy.