RECKITT BENCKISER Air Wick Pure středomořské slunce - náhradní náplň 250 ml
67 Kč

Air Wick Pure středomořské slunce 250 ml – náhradní náplň do strojku Air Wick Freshmatic. Vychutnejte si osvěžující vůni středozemního moře, která navodí slastný dotek slunečních paprsků a uklidňující teplo Středomoří. Osvěžovače vzduchu Pure představují řadu prémiových sprejů s okamžitým účinkem.

RECKITT BENCKISER Air Wick Svařené víno - náhradní náplň 250 ml
67 Kč

Air Wick Svařené víno 250 ml – náhradní náplň do automatického osvěžovač vzduchu na baterie s limitovanou vůní svařeného vína. Její aroma u vás doma vykouzlí atmosféru vánočních trhů, kde lidé postávají okolo stánku naplněného vůní skořice, hřebíčku, badyánu a horkého červeného vína.

RECKITT BENCKISER Vanish tekutý odstraňovač skvrn Oxi Action - 1000 ml
72 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vanish tekutý odstraňovač skvrn Oxi Action – 1000 ml – tekutý odstraňovač skvrn odstraní skvrny již po prvním praní. Je účinný na velké spektrum skvrny. Pro dosažení maximální rychlosti a účinku proveďte předčištění nebo textilii namočte. Před praním: Nalijte na skvrnu 2ml a dle potřeby drhněte.

RECKITT BENCKISER Finish leštidlo do myčky 800 ml Regular
144 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Finish Leštidlo REGULAR 0,8 l - ideální prostředek na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Účinkuje při oplachování a napomáhá odstranit jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí. Vlastnosti: dokonale odstraňuje vodní rezidua (kapky vody).

RECKITT BENCKISER LANZA prací prášek se svěží vůní na barevné prádlo 6,3 kg
279 Kč

Prací prášek Lanza 6,3 kg -skvěle vypere barevné prádlo, zachová jeho barvu a dokáže odstranit i zašlé skvrny. Prášek je určený pro praní prádla pro 30 °C, 60 °C a 90 °C a jeho účinnost je zaručena již při praní prádla na nízké teplotě 30 °C, aby se nepoškodila tkanina prádla.