REXhry Fuse
589 Kč 489 Kč

Fuse je rychlá kooperativní kostková hra, ve které musíte splnit všechny úkoly za stanovený čas. A čas je opravdu krátký – 10 minut! Ve hře se ocitáte na palubě lodi, kterou napadli vetřelci a rozmístili tam množství náloží, které mají za 10 minut hromadně explodovat. Úkolem je nálože deaktivovat. Nálože představují jednotlivé karty v podobě jakýchsi elektronických čipů.

REXhry Lotos
549 Kč 449 Kč

Lotos je karetní hra, ve které hráči skládají květy různých květin a bojují mezi sebou o nadvládu nad nimi. Hráči ve svých tazích mohou přikládat okvětní lístky či využívat svých hmyzích pomocníků k posílení svého vlivu na jedné z květin. Hra má originální grafiku a je moc příjemná pro hraní ve dvou hráčích.

REXhry Settlers: Zrod impéria - Aztékové
689 Kč 559 Kč

Imperial Settlers: Zrod impéria – Aztékové je druhé velké rozšíření hry Settlers: Zrod impéria. Toto rozšíření přináší úpravu pravidel, nové zdroje a šestý národ, který usiluje o dobytí Nového světa – světa Settlerů. Ve světě Settlerů se díky tomuto rozšíření objevuje náboženství, které přináší vzývání bohů a požehnání. Aztékové staví chrámy a organizují festivaly a různé obřady, aby si bohy naklonily a požehnání získali.

REXhry Cirkus na kolečkách
349 Kč 259 Kč

Cirkus na kolečkách je pěkná rodinná hra, ve které je vašim cílem vytvořit vláček se zvířaty s nejvyšší bodovou hodnotou. Hráči se snaží kupovat vagóny se zvířátky, aby je mohli připojit do svého vlaku. Nestačí však nové vagóny jen správně koupit, ale musíte je i napojit podle pravidel.

REXhry Malá velká dobrodružství
489 Kč 419 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Další díl populární série her do kapsy. Hráči tentokrát ovládají hrdiny a posílají je po mapě plnit různé úkoly, získávat předměty či se učit magii. Jak je ú série „malá velká“ zvykem, v malé krabičce najdete poměrně komplexní a hezky fungující hru.

REXhry Malá velká království - Úsvit hrdinů
439 Kč 369 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšíření pro fantasy hru Malá velká království. Ve hře se hráči snaží rozšířit svá malá království na rozlehlou říši. V rozšíření najdete spousty novinek, jako nová území, rasy, povolání atd… Novinkou je možnost si hru zahrát v jednom hráči.

REXhry Malé velké galaxie: Do neznáma
499 Kč 409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malé velké galaxie: Do neznáma je rozšíření pro kostkovou hru Malé velké galaxie. Najdete v něm zcela nové prvky, jako jsou piloti řídící lodě či objevování hlubokého vesmíru. A také nové karty tajných misí či nové planety.

REXhry Nejsme tu sami

REXhry Nejsme tu sami

Hodnocení: 4
489 Kč 409 Kč

Nejsme tu sami je asymetrická sci-fi hra, ve které skupina hráčů hraje za ztroskotalé astronauty, kteří se ocitli na neznámé planetě. Proti nim stojí tajemná Bytost představovaná jedním z hráčů, která hraje proti nim a snaží se jim zabránit v tom, aby planetu mohli opustit.

REXhry Settlers: Zrod impéria - Atlantida
779 Kč

První velké rozšíření k budovatelské karetní hře Settlers: Zrod impéria. Obsahuje více než stovku karet, které obsahují nejen starobylou antlantskou civilizaci, ale i spoustu karet pro stávající národy. Atlanťané přichází se zcela novými mechanismy. Toto rozšíření k Settlerům vřele doporučujeme!

REXhry Skol ty skoty
349 Kč 289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skol ty Skoty je zábavná karetní hra pro dva, ve které budete v čele jednoho ze dvou klanů bojovat o hraniční kameny, které ohraničují vaše území. V každém tahu přiložíte jednoho ze svých Skotů a budete se snažit získat nadvládu nad jedním z kamenů tím, že vytvoříte silnou sadu karet – trojici, postupku, barvu atd. Kdo ovládne pět různých kamenů nebo tři sousední, ten vyhraje.

REXhry Takenoko: Panďátka
549 Kč 499 Kč

Takenoko: Panďátka je rozšíření pro známou rodinnou deskovou hru Takenoko. V rozšíření přibude do hry Máma Pandová. Kromě toho obsahuje rozšíření i nová hrací políčka, nové úkoly a nové varianty hry.

REXhry Tash-Kalar: Aréna legend
799 Kč 639 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Soubojová strategická hra pro dva až čtyři hráče, ve které v roli vyvolávačů posíláte do arény bojovat různé bojovníky. Hrát lze za čtyři různé národy a setkat se můžete s nepřeberným množstvím bytostí. Hra je velice variabilní a nabízí více herních variant. Každá s varian je velice odlišná ale všechny jsou zábavné.

REXhry Velká kniha strašlivých čar
999 Kč 778 Kč

Hra Velká kniha strašlivých čar je kooperativní hra z kouzelnického prostředí. Hráči jsou v roli studentů čarodějnické školy, kteří otevřou prastarou knihu kouzel – strašlivý grimoár, ze kterého vylétají různé nestvůry. Úkolem hráčů je společnými silami nestvůry porazit a knihu zase zavřít.

REXhry Coup: Noční klub
229 Kč 169 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Noční klub je výborná karetní blafovací hra, kterou odehrajete během deseti minut. Musíte se pokusit udržet alespoň jednu ze svých dvou postav v tajnosti déle než ostatní. Potřebovat budete trochu drzosti a trochu schopnosti dedukce.

REXhry Malý princ: Udělej mi planetu
579 Kč 439 Kč

Pěkná společenská hra na motivy knihy Malý princ od Antoina de Saint-Exupéryho. Hráči staví planety z dílků, na kterých se objevují jednotlivé věci z románu. Získávat body pak mohou za použití postav. Na atmosféře přidá i použití původních ilustrací ze Saint-Exupéryho díla.

REXhry Vzhůru zpátky do podzemí
349 Kč 329 Kč

Vzhůru zpátky do podzemí je hra navazující na hru Vzhůru do podzemí. Je to vtipná a jednoduchá fantasy hra, ve které hráči musí pokoušet své štěstí a vydávají se do kobek a pokouší se jimi úspěšně projít. Pokaždé když jsou na tahu, se mohou rozhodnout, jestli dají novou příšeru do podzemí, okradou hrdinu o část jeho vybavení, nebo z daného kola odstoupí.

REXhry Blood Rage
2 049 Kč 1 729 Kč
+ doprava zdarma

Blood Rage je výpravná hra z prostředí Vikingů a severské mytologie. Hráči posílají své figurky na hrací plochu, plení a snaží se získat co nejvíce bodů. Základním mechanismem hry je draft spojený s kontrolou území. Hra je velmi krásně zpracována a najdete v ní jedny z nejhezčích figurek, které známe.

REXhry Cardline: Světoběžník
429 Kč 319 Kč

Zábavná vědomostní karetní hra je určená všem, kdo rádi poznávají svět. Hráči se snaží správně umístit své karty s různými státy světa do vytvářející se řady karet. Karty států postupně tvoří řadu a přidat další kartu bývá čím dál těžší. Jednoduchá, rychlá hra při, které se i něco dozvíte.

REXhry Malá velká království
449 Kč 379 Kč

Strategická dobyvatelská hra, ve které se hráči snaží rozšířit svá malá království na rozlehlou říši. Během hry sbírají zdroje, prozkoumávají různé oblasti, zkoumají magii, válčí se soupeři a snaží se každý jako první dosáhnout některé z podmínek zajišťující vítězství.

REXhry Malé velké galaxie
439 Kč 409 Kč

Strategická kostková hra, ve které se hráči snaží vytvořit nejmocnější impérium v celé galaxii. Pomocí kostek hráči kolonizují nové planety a snaží se předčit ve vývoji ostatní galaktické vůdce. Jedná se o zábavnou komplexní hru obsahující i zajímavé scénáře, kdy je možné hrát proti hře samotné.

REXhry Nájezdníci ze severu
999 Kč 849 Kč

Nájezdníci ze Severu jsou desková hra z prostředí vikingů. Hráči se v nich snaží se svými skupinkami vikingů plundrovat a získat tak zlato či dobytek. K úspěšnému nájezdu ale potřebujete svoji skupinu dobře poskládat, čeká vás tak hodně práce ve vesnici, kde budete získávat třeba proviant.

REXhry Představ si!
539 Kč 479 Kč

Představ si! je party hra, která opravdu zapojí vaši představivost a hravost. Hra obsahuje 61 čirých průhledných plastových karet, na kterých jsou různé symboly. Hráč na řadě se snaží pomocí plastových karet znázornit zadané heslo. Karty lze kombinovat, skládat přes sebe nebo dokonce rozhýbat a vytvořit animaci.

REXhry Safari Bar
349 Kč 329 Kč

Karetní hra, ve které mají hráči k dispozici dvanáct zvířat, které se snaží protlačit do baru. Každé ze zvířat má specifické schopnosti. Jde o to zahrát správné zvíře ve správnou chvíli a dostat jich do baru co nejvíce. Pěkná soupeřivá a rychlá hra s množstvím nečekaných zvratů.

REXhry Settlers: Zrod impéria
969 Kč 732 Kč

Vynikající karetní budovatelská strategie s grafikou vycházející ze známé počítačové hry The Settlers. Hráči v roli vládců jedné ze čtyř světových velmocí vysílají své osadníky, aby rozšířili hranice svých říší. Cílem je získat co nejvíce vítězných bodů. Dobře hratelná Hra se snadnými a přehlednými pravidly.

REXhry Vládce Tokia
789 Kč

Ve hře Vládce Tokia se stáváte jednou z příšer, které bojují o nadvládu nad Tokiem. Při hře se tak můžete cítit jako v japonských monsterfilmech a taky si řádně zaničíte! Vžijte se do role Gigasaura, zeleného Emzáka, či obřího Tučňáka – perfektní grafika tomu rozhodně napomůže!

REXhry Vúdú

REXhry Vúdú

Hodnocení: 5
389 Kč 329 Kč

Vúdú je potrhlá párty hra, ve které se hráči stávají kouzelníky, kteří pomocí kostek sesílají zaklínadla na ostatní hráče. Ti pak musí hrát s nataženými lokty, chrochtat jako čuníci a dělat spoustu dalších ptákovin.

REXhry Zeměplocha: Semafory
879 Kč 719 Kč

Hra Zeměplocha: Semafory vychází z knihy sira Terryho Pratchetta Zaslaná pošta, ve které se dovídáme o nejrychlejší formě vzdáleného přenosu zpráv na Zeměploše. Hru Semafory lze hrát dvěma různými způsoby. Buď jako soupeřivou hru, nebo jako kooperativní hru. Pravidla také obsahují jednoduchou variantu hry pro děti. Jedná se tak o skutečně variabilní hru, kterou si užijí nejen nadšení fanoušci Zeměplochy.

REXhry Cardline: Svět zvířat
419 Kč 339 Kč

Zábavná karetní hra balená v krásné plechové krabičce. Ve hře hráči snaží správně umístit své karty se zvířaty do vytvářející se řady karet. Hra má pěknou grafiku a je vhodná jak pro hraní s dětmi, kdy má edukativní prvek, tak s dospělými, které také skvěle zabaví.

REXhry Superšpión
489 Kč 409 Kč

Jedinečná konverzační party hra. Hráči se mezi sebou snaží v časovém limitu odhalit špióna v jednom z herních prostředí. Během hry musí hráči pozorně sledovat ostatní, soustředit se, dávat si pozor na jazyk a bleskově reagovat na otázky.

REXhry Takenoko
959 Kč 730 Kč

Rodinná desková hra, která se odehrává na japonském císařském dvoře. Čísař dostal od svého čínského protějšku darem vzácné zvíře – pandu. Vaším úkolem je postavit zahrádku, na které budete pěstovat bambus, který věčně hladovou pandu zasytí.

REXhry Timeline: Hudba a film
419 Kč 349 Kč

Zábavná vědomostní karetní hra z edice her Timeline a je určená všem, kdo mají rádi historii. Hráči se střídají v tazích a na časovou osu postupně přidávají kartičky se slavnými filmovými a hudebními díly. Jednoduchá, rychlá hra při které se i něco dozvíte.

REXhry Timeline: Objevy

REXhry Timeline: Objevy

Hodnocení: 5
419 Kč 359 Kč

Zábavná vědomostní karetní hra z edice her Timeline a je určená všem, kdo mají rádi historii. Hráči se střídají v tazích a na časovou osu postupně přidávají kartičky s různými zajímavými historickými objevy. Jednoduchá, rychlá hra při které se i něco dozvíte.

Za značkou REXhry stojí skupina nadšených hráčů společenských her. Naší snahou je přinášet na český trh nové zajímavé hry, které dle nás na trhu chybí. Naší vizí je vytvářet portfolio, které by uspokojilo náročné hráče i ty, kdo s hrami teprve začínají, nebo hrají jen třeba doma s rodinou. Od roku 2010, kdy vydavatelství REXhry vzniklo, jsme na trh přinesli několik desítek her a na novinkách neustále pracujeme.

Za značkou REXhry stojí skupina nadšených hráčů společenských her. Naší snahou je přinášet na český trh nové zajímavé hry, které dle nás na trhu chybí. Naší vizí je vytvářet portfolio, které by uspokojilo náročné hráče i ty, kdo s hrami teprve začínají, nebo hrají jen třeba doma s rodinou. Od roku 2010, kdy vydavatelství REXhry vzniklo, jsme na trh přinesli několik desítek her a na novinkách neustále pracujeme.