Rimmel Hydratační make-up SPF 20 Lasting Finish 25H 30 ml (Odstín 050)

Rimmel Hydratační make-up SPF 20 Lasting Finish 25H 30 ml

267 Kč
235 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Oblíbený make-up Lasting Finish 25HR přichází v novém obalu a v ještě širší barevné škále, avšak jeho benefity a vlastnosti zůstávají stejně skvělé. Jeho dlouhotrvající formule nabízí nejen plné krytí a odolnost vůči vlhku, ale navíc obsahuje i pečující ingredience.

Partner: Vivantis
Rimmel Match Perfection SPF20 - (100 Ivory) makeup W Objem: 30 ml

Rimmel Match Perfection SPF20 - (100 Ivory) makeup W Objem: 30 ml

134 Kč

Make-up Rimmel London Match Perfection Foundation SPF20. Make-up Rimmel London Match Perfection Foundation SPF20 perfektně kryje nedokonalosti. Jemná textura snadno nanáší a ihned přilne k pleti. Pokožku hloubkově hydratuje a vyživuje. Zanechává pleť jemnou, svěží a bezchybnou.

V Londýně, který je považován za centrum módy a kultury ve světě, sídlí firma RIMMEL, firma, která v sobě nese barevnost a individualitu. RIMMEL přináší do světa módy kvalitní produkty, pokrokové technologie a velkou barevnost. Unikátní složení a britský design zdůrazňuje krásu žen a dívek, které si tuto značku oblíbily. Tváří značky se stala Kate Moss, která má produkty RIMMEL v oblibě od počátku své kariéry. Heslem značky je Get The London Look s RIMMEL LONDON!