Ringhorns RINGHORNS Boxerské rukavice CHARGER - camo
949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

RINGHORNS Boxerské rukavice CHARGER v černo šedé barvě. Jsou vyrobeny měkkého a odolného Pu materiálu. Boxerské rukavice Charger Camo jsou konstruovány s vícevrstvým systémem, který zajišťuje optimální tlumení nárazů a dobrou ochranu ruky během tréninků.

Ringhorns RINGHORNS Boxerské rukavice CHARGER - camo
949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

RINGHORNS Boxerské rukavice CHARGER v černo červené barvě. Jsou vyrobeny měkkého a odolného Pu materiálu. Boxerské rukavice Charger Camo jsou konstruovány s vícevrstvým systémem, který zajišťuje optimální tlumení nárazů a dobrou ochranu ruky během tréninků.

Ringhorns RINGHORNS Boxerské rukavice CHARGER MX - zelené
949 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

RINGHORNS Boxerské rukavice CHARGER MX v zelené barvě. Jsou vyrobeny z měkkého a odolného Pu materiálu. Boxerské rukavice RINGHORNS CHARGER MX jsou konstruovány s pěnovým systémem, který zajišťuje optimální tlumení nárazů a dobrou ochranu ruky během tréninků.

Ringhorns RINGHORNS Boxerské rukavice CHARGER - pink
949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

RINGHORNS Boxerské rukavice CHARGER v růžové barvě. Jsou vyrobeny z měkkého a odolného PU materiálu. Boxerské rukavice Charger Camo jsou konstruovány s vícevrstvým systémem, který zajišťuje optimální tlumení nárazů a dobrou ochranu ruky během tréninků.

Ringhorns RINGHORNS Přilba CHARGER - černo/ neo žlutá
1 250 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

RINGHORNS Přilba CHARGER v černo v neo žluté barvě. RINGHORNS Přilba je vyrobena z vysoce kvalitní PU materiálu. Flexibilní a odolná. Chraňte své tváře, bradu a chrámy bez blokování zorného pole. Zajistěte, aby se vaše obrana při útoku stala nepředvídatelnou!