Rockbag 10"x9" Tom bag Deluxe line Obal na tom-20%
780 Kč 624 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal na tom. Polstrovaná koncertní sada pouzder na bicí s 10 mm polstrováním. Povrch z pevného voděvzdorného RokTexu, pevné kovové nohy a PVC výstuhy, kapsy na příslušenství se zipy, polstrovaná ucha, pouzdro na vizitky, pouzdra jsou opatřena uchy a ramenními řemeny – velmi pevná konstrukce.

Rockbag 14"x6,5" Snare drum bag Deluxe line Obal na snare bubínek
820 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal na snare bubínek. Polstrovaná koncertní sada pouzder na bicí s 10 mm polstrováním. Povrch z pevného voděvzdorného RokTexu, pevné kovové nohy a PVC výstuhy, kapsy na příslušenství se zipy, polstrovaná ucha, pouzdro na vizitky, pouzdra jsou opatřena uchy. Velmi pevná konstrukce. 

Rockbag 22"x18" Bass drum bag Deluxe line Obal na basový buben
1 860 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal na basový buben. Koncertní sada pouzder na bicí s 10 mm polstrováním. Povrch z pevného voděvzdorného RokTexu, pevné kovové nohy a PVC výstuhy. Kapsy na příslušenství se zipy, polstrovaná ucha, pouzdro na vizitky. Pouzdra jsou opatřena uchy a ramenními řemeny – velmi pevná konstrukce.

Rockbag 22"x20" Bass drum bag Deluxe line Obal na basový buben
1 950 Kč

Obal na basový buben. ROCKBAG DELUXE BAG
Tento kvalitní obal je určen pro basové bubny o rozměrech 22 × 20 palců. Vyroben je z kvalitního vodě odolného nylonu a je silně polstrován pro co nejlepší ochranu Vašeho bubnu. Samozřejmostí je vnější kapsa a polstrované madlo.