Rode

Rode Caster Pro

Rode Caster Pro

18 990 Kč
Doprava zdarma

RØDECaster Pro je plně integrované, podcastové produkční studio pro čtyři mikrofony s možností Bluetooth, TRRS a USB připojení obsahující sadu funkcí navržených.

Rode SC9

Rode SC9

750 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

RODE SC9 je kvalitní kabel s konektory 3.5 mm jack TRRS(M) – TRRS(M) a délkou 1.5 m.

Rode Wireless GO II

Rode Wireless GO II

7 590 Kč
Doprava zdarma

Wireless GO II je ultra kompaktní a extrémně všestranný bezdrátový mikrofonní systém skládající se z dvoukanálového přijímače a dvou vysílačů. Vysílače setu disponují vestavěn…

-16%
Rode NT1-A

Rode NT1-A

4 990 Kč
4 190 Kč
Doprava zdarma

RODE NT1-A je neuvěřitelně tichý kondenzátorový mikrofon s 1" kardioidní kapslí, dodáván v praktickém balení společně se shockmountem (pavoukem), pop filtrem, protiprachovým obalem a XLR kabelem.

-21%
Rode VideoMic Rycote

Rode VideoMic Rycote

3 290 Kč
2 590 Kč
Doprava zdarma

VideoMic Rycote je směrový kondenzátorový mikrofon s odpruženým Rycote určený pro kamery a zrcadlovky.

Rode Wireless GO

Rode Wireless GO

4 690 Kč
Doprava zdarma

Wireless GO je ultra kompaktní a univerzální bezdrátový mikrofonní set vysílač + přijímač. Vysílač obsahuje kromě vstupu pro externí mikrofon i všesměrový kondenzátorový mikrofon pro možnost př&iacute…

Rode SC7
1x

Rode SC7

290 Kč

RODE SC7 je kvalitní stíněný kabel TRRS – TRS (3.5mm jack) navržen pro připojení VideoMic GO k TRRS kompatibilnímu zařízení, jako je iPhone nebo iPad a nahrávat tak zvuk pomocí aplikace RODE Rec.

Rode Complete Studio Kit

Rode Complete Studio Kit

7 790 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Complete Studio Kit je univerzální nahrávací set obsahující velkomembránový kondenzátorový mikrofon NT1, USB-C audio rozhraní AI-1, odpružený držák s pop filtrem, nahrávací software Ableton Live…

Rode DS1 Desk Stand

Rode DS1 Desk Stand

640 Kč

DS1 je univerální stolní mikrofonní stativ.  Díky stabilní základně jej lze použít pro širokou škálu mikrofonů, včetně těžších kousků.

Nahrávací a záznamová technika australské značky Rode je doma v prostředí studií i v terénu. Proto často bývá jasnou volbou studiových zvukařů i inženýrů přenosové techniky. Hudebníci tak ocení portfolio kondenzátorových a dynamických mikrofonů určených do studií nebo na koncertní pódia. Média vyhledávají značku pro reportážní a kamerové mikrofony, kterými vybavují své reportéry a reportážní týmy. Se zvyšující se oblibou a kvalitou chytrých telefonů najdeme v nabídce Rode i záznamová řešení pro tato zařízení.

Vždy, když zatoužíte po kvalitním záznamu, nezapomeňte vyzkoušet osvědčenou techniku Rode.