Ronnefeldt LeafCup Sweet Berries 15 sáčků
199 Kč

165 Kč

Ronnefeldt LeafCup Sweet Berries je ovocný čaj plný jahod a malin doplněný o černý rybíz a borůvky. Jeho bohatá chuť Vám připomene sluncem zalité letní dny. Balený ve speciálních čajových sáčcích LeafCup.


Ronnefeldt Tea-Caddy English Breakfast 20 sáčků
359 Kč

299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ronnefeldt English Breakfast je typický ceylonský čaj s jemnou chutí. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích Tea-Caddy, které jsou z přírodního materiálu a umožňují čaji podstatně zvětšit svůj objem a plně uvolnit své aroma.


Ronnefeldt LeafCup Morgentau 15 sáčků
249 Kč

171 Kč

Ronnefeldt LeafCup Morgentau je aromatizovaný zelený čaj s exotickou chutí manga, svěžím citronem a kousky okvětních plátků chrpy. Výborně chutná i chlazený s plátkem citronu a kostkama ledu.


Ronnefeldt Joy of Tea Rooibos Cream Orange 15 sáčků
213 Kč

Africký čaj rooibos je známý svou zdravotní prospěšností díky antioxidačním účinkům a obsahu minerálních látek. Jeho lehce oříškovou chuť doplňuje svěží pomeranč a zjemňuje smetanová příchuť.


Ronnefeldt LeafCup Ayurveda Herbs & Ginger 15 sáčků
199 Kč

165 Kč

Ronnefeldt LeafCup Ayurveda Herbs and Ginger je aromatický bylinný čaj, který Vašemu tělu dodá energii, osvěžení a pocit dobré nálady. Je balený ve speciálních čajových sáčcích LeafCup, které Vám usnadní přípravu oblíbeného nápoje.


Ronnefeldt LeafCup Jasmine Gold 15 sáčků
199 Kč

165 Kč

Ronnefeldt Jasmine Gold je jemný zelený čaj doplněný o květy jasmínu. Má tak naprosto přirozenou jemnou květinovou chuť. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích s úchytem na ouško šálku.


Ronnefeldt Simplicitea Tropical Green Tea Float 10 kapslí
122 Kč
119 Kč

Zelený čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Tropical Green Tea Float 10 × 3g kapsle. Aromatizovaný čaj s příchutí manga a maracuji je naporcovaný v kapslích, které jsou vhodné po systém Nespresso.


Ronnefeldt Simplicitea Strong Assam Swing 10 kapslí
122 Kč
119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černý čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Strong Assam Swing 10 × 4g kapsle. Silný černý indický čaj je naporcovaný v kapslích, které jsou vhodné po systém Nespresso.


Ronnefeldt TEA COUTURE Black Assam 100 g
322 Kč

269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černý sypaný čaj značky Ronnefeldt Black Assam 100g. Tento kvalitní a lahodný idický čaj je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.


Ronnefeldt TEA COUTURE Earl Grey 100 g
322 Kč

269 Kč

Černý sypaný čaj značky Ronnefeldt Earl Grey 100g. Tento kvalitní a lahodný idický aromatizovaný čaj s příchutí bergamotu je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.


Ronnefeldt TEA COUTURE Rooibos Chocolate Truffle 100 g
322 Kč

269 Kč

Bylinný sypaný čaj značky Ronnefeldt Rooibos Chocolate Truffle 100g. Tento kvalitní a lahodný jihoafrický čaj s příchutí kakaových truffle je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.


Ronnefeldt LeafCup Masala Chai 15 sáčků
199 Kč

165 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ronnefeldt LeafCup Masala Chai je typický indický nápoj obsahující silný černý čaj Assam s kořením. Nejlépe chutná s mlékem a cukrem. Speciální čajové sáčky LeafCup navíc nabízí snadnou a rychlou přípravu.


Ronnefeldt LeafCup Winter Harmony 15 sáčků
249 Kč

165 Kč

Ronnefeldt LeafCup Winter Harmony je ovocný čaj, který Vám připomene poklidné vánoční chvíle svým mandlovo-skořicovým aroma. Je balený ve speciálním čajovém sáčku, který lze zachytit za ouško šálku.


Ronnefeldt Tea-Caddy Assam Bari 20 sáčků
359 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ronnefeldt Assam Bari je černý čaj nejvyšší kvality, který pochází z indické oblasti Assam. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích Tea-Caddy, které jsou z přírodního materiálu a umožňují čaji podstatně zvětšit svůj objem a plně uvolnit své aroma.


Ronnefeldt Tea-Caddy Morgentau 20 sáčků
359 Kč

299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

RonnefeldtMorgentau je ochucený zelený čaj s příchutí exotického manga a citronu. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích Tea-Caddy, které jsou z přírodního materiálu a umožňují čaji podstatně zvětšit svůj objem a plně uvolnit své aroma.


Ronnefeldt TEA COUTURE Jasmine Tea 100 g
322 Kč

269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Jasmine Tea 100g. Tento kvalitní a lahodný čnský aromatizovaný čaj s květy jasmínu je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.


Ronnefeldt Simplicitea Fresh Peppermint Heaven 10 kapslí-26%
122 Kč

90 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mátový čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Fresh Peppermint Heaven 10 × 2g kapsle. Svěží mátový čaj je naporcovaný v kapslích, které jsou vhodné po systém Nespresso.


Ronnefeldt Simplicitea Sweet Pomegranate Delight 10 kapslí
122 Kč
119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ovocný čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Sweet Pomegranate Delight 10 × 2,5g kapsle. Čaj s příchuté granátového jablka je naporcovaný v kapslích, které jsou vhodné po systém Nespresso.


Ronnefeldt LeafCup Darjeeling Summer Gold 15 sáčků
199 Kč

165 Kč

Ronnefeldt LeafCup Darjeeling Summer Gold v sobě ukrývá celé lístky černého čaje z oblastí Darjeeling z letního sběru, který je považován za nejlepší. Má jemnou ovocnou chuť s muškátovými tóny.


Ronnefeldt Joy of Tea Fruit Power 15 sáčků
213 Kč

Ovocný čaj Fruit power je plný chuti šťavnatých jahod a malin. Výborně chutná i studený s ledem a cukrem jako osvěžující letní limonáda. Samostatné balení čajových sáčků zaručuje bohatou chuť a aroma.


Ronnefeldt Tea-Caddy Earl Grey 20 sáčků
359 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ronnefeldt Earl Grey je osvěžující černý čaj obohacený bergamotovou silicí. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích Tea-Caddy, které jsou z přírodního materiálu a umožňují čaji podstatně zvětšit svůj objem a plně uvolnit své aroma.


Ronnefeldt Tea-Caddy Greenleaf 20 sáčků
359 Kč

299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ronnefeldt Greenleaf je směs zeleného a černého čaje Darjeeling s jemnou květinovou chutí. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích Tea-Caddy, které jsou z přírodního materiálu a umožňují čaji podstatně zvětšit svůj objem a plně uvolnit své aroma.


Ronnefeldt Joy of Tea Earl Grey 15 sáčků
213 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ronnefeldt čaj Earl Grey je směsí prvotřídních čajových lístků Darjeeling jemně ochucených bergamotovou silicí, ta dodává květinovo-ovocné chuti Darjeelingu osvěžující citrusový nádech.


Ronnefeldt Joy of Tea English Breakfast 15 sáčků
226 Kč

English Breakfast je směs čajových lístků té nejlepší kvality pocházející ze středu Srí Lanky z cejlonské oblasti Uva. Čaj má lehce ovocnou chuť s trpkým nádechem typickým pro cejlonské čaje.


Ronnefeldt Joy of Tea Ginger & Lemon 15 sáčků
213 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zázvorový čaj s citrónem je všelék na všechny začínající chřipky a nachlazení. Pikantní chuť zázvoru se svěžím citrónem doplňují tóny citronové trávy. Nejlépe chutná doslazený medem.


Ronnefeldt Joy of Tea Mint & Fresh 15 sáčků
213 Kč

Mint & Fresh je bylinný čaj z máty a citronové trávy, který vás svou lehce větrovou chutí osvěží nejen v horkých dnech. Máta je svými silicemi zároveň účinným lékem na zklidnění žaludku a podporu trávení.


Ronnefeldt Joy of Tea Morgentau 15 sáčků
213 Kč

Chuť čajové směsi Morgentau je svěží jako ranní rosa. Čaj je složený z japonského zeleného čaje Sencha, který je známý svou nasládlou chutí a zde je doplněna jemným mangem a aromatickými citrusy.


Ronnefeldt LeafCup Cream Orange 15 sáčků
199 Kč

167 Kč

Ronnefeldt LeafCup Cream Orange je bezkofeinový jihoafrický rooibos, jehož přirozeně nasládlou chuť doplňuje jemná vanilka a voňavý pomeranč. Díky obsahu minerálních látek je zdraví prospěšný a vhodný k pití po celý den.


Ronnefeldt LeafCup Earl Grey 15 sáčků
249 Kč

168 Kč

Ronnefeldt LeafCup Earl Grey je černý čaj z oblasti Darjeeling s bergamotovou silicí. Podzimní sběr Darjeelingu je typický svou zemitější chutí, kterou dokonale vyvažuje svěžest bergamotu.


Ronnefeldt LeafCup English Breakfast 15 sáčků
249 Kč

165 Kč

Ronnefeldt LeafCup English Breakfast je ceylonský černý čaj s jemnou chutí. Je balen v praktických čajových sáčcích, které lze připevnit k oušku šálku, takže se snadno a rychle připravuje.


Ronnefeldt LeafCup Green Dragon 15 sáčků
199 Kč

169 Kč

Ronnefeldt LeafCup Green Dragon je harmonizující čínský zelený čaj lehce trpké chutí doplněný měkkou nasládlosti. Je vynikající pro osvěžení a návrat síly a vitality. Balený ve speciálních čajových sáčcích LeafCup.


Ronnefeldt LeafCup Lemon Fresh Bio 15 sáčků
199 Kč

169 Kč

Ronnefeldt LeafCup Lemon Fresh je vynikající ovocný čaj s osvěžujícím tónem citronu, který je vypěstovaný v souladu s kontrolovaným ekologickým zemědělstvím. Čajový sáček je uzpůsobený k zaháknutí za ouško šálku.


Ronnefeldt LeafCup Refreshing Mint 15 sáčků
199 Kč

165 Kč

Ronnefeldt LeafCup Refreshing Mint je velmi oblíbený mátový čaj, který se hodí k pití po celý den. Kromě osvěžujících účinků se hodí také jako pomocník při obtížích s trávením.


Ronnefeldt Simplicitea Earl Grey Break 10 kapslí-26%
122 Kč

90 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Černý čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Earl Grey Break 10 × 3g kapsle. Aromatizovaný čaj s příchutí bergamotu je naporcovaný v kapslích, které jsou vhodné po systém Nespresso.


Ronnefeldt Simplicitea Ginger & Lemon10 kapslí
122 Kč
119 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bylinný čaj značky Ronnefeldt Simplicitea Ginger & Lemon 10 × 2g kapsle. Aromatizovaný čaj s příchutí zázvoru a citronu je naporcovaný v kapslích, které jsou vhodné po systém Nespresso.


Ronnefeldt TEA COUTURE English Breakfast 100 g
322 Kč

269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Černý sypaný čaj značky Ronnefeldt English Breakfast 100g. Tento kvalitní a lahodný cejlonský černý čaj je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.


Ronnefeldt TEA COUTURE Morgentau 100 g
322 Kč

269 Kč

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Morgentau 100g. Tento kvalitní a lahodný čnský aromatizovaný čaj s květy růže, chrpy a slunečnice je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.


Ronnefeldt Tea-Caddy Jasmine Tea 20 sáčků
359 Kč

299 Kč

Ronnefeldt Jasmine Tea je velice jemný zelený čaj s květinovou chutí jasmínu. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích Tea-Caddy, které jsou z přírodního materiálu a umožňují čaji podstatně zvětšit svůj objem a plně uvolnit své aroma.


Ronnefeldt Tea-Caddy Green Dragon 20 sáčků
359 Kč

299 Kč

Ronnefeldt Green Dragon je povzbuzující čínský zelený čaj z jarní sklizně. Čaj je balený ve speciálních čajových sáčcích Tea-Caddy, které jsou z přírodního materiálu a umožňují čaji podstatně zvětšit svůj objem a plně uvolnit své aroma.


Ronnefeldt TEA COUTURE Fancy Sencha 100 g
322 Kč

269 Kč

Zelený sypaný čaj značky Ronnefeldt Fancy Sencha 100g. Tento kvalitní a lahodný čínský čaj je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.


Ronnefeldt TEA COUTURE Masala Chai 100 g
322 Kč

269 Kč

Černý sypaný čaj značky Ronnefeldt Masala Chai 100g. Tento kvalitní a lahodný indický aromatizovaný čaj se směsí koření je dodáván v plechové dóze, díky které si uchová své květinové aroma.


Teehaus Ronnefeldt je tradiční rodinná firma, která byla založena roku 1823 a patří k nejstarším společnostem zabývajícím se obchodem s čajem v Evropě. Zakladatel společnosti Johann Tobiash Ronnefeldt umístil sídlo firmy do Frankfurtu, jenž byl odedávna centrem mezinárodního obchodu.

Dnes stojí v čele společnosti Frank Holzapfel spolu se svým synem Janem-Berendem. Součástí filozofie firmy Ronnefeldt je zpracování čaje vyrobeného pouze ortodoxní metodou. Tato tradiční metoda nabízí výhradně čaje nejvyšší kvality.

Teehaus Ronnefeldt je tradiční rodinná firma, která byla založena roku 1823 a patří k nejstarším společnostem zabývajícím se obchodem s čajem v Evropě. Zakladatel společnosti Johann Tobiash Ronnefeldt umístil sídlo firmy do Frankfurtu, jenž byl odedávna centrem mezinárodního obchodu.

Dnes stojí v čele společnosti Frank Holzapfel spolu se svým synem Janem-Berendem. Součástí filozofie firmy Ronnefeldt je zpracování čaje vyrobeného pouze ortodoxní metodou. Tato tradiční metoda nabízí výhradně čaje nejvyšší kvality.