Saccaria caffé Extrafino 1 Kg zrnková káva
529 Kč

Směs kávy Arabiky a Robusty. Tradiční směs pro celou Itálii. Druh kávy Extrafino o sobě říká, že je typickou směsí kávy, která chutná každému Italovi. Chuť kávy je intenzivní a krémová.

Saccaria caffé Cremacaffé 1 Kg zrnková káva
499 Kč

Směs kávy Arabiky a Robusty. Jemná a krémová chuť. Káva je vhodná pro všechny typy přípravy kávy. Uspokojí milovníky černé kávy espresso. Díky chuti kávy Arabika neztratí výraz kávy ani v mléčných nápojích jako je cappuccino a latte macchiatto.

Saccaria caffé Selezione Argento 1 Kg zrnková káva
399 Kč 299 Kč

Káva Saccaria Selezione Argento je určena do domácích a kancelářských kávovarů. Je typická svým vysokým poměrem kávy Robusta pro perfektní krémové espresso. Africká robusta v poměru s brazilskou arabikou vytváří příjemnou silnou chuť kávy typickou pro jižní Itálii.

Saccaria caffé Prestige 1 Kg zrnková káva
629 Kč 579 Kč

Nejvyšší směs pražírny Saccaria caffé. Po otevření balení kávy objevíte krásná souvislá zrnka s vůní čokolády. Káva Prestige má klasické italské pražení, tedy více do tmava. Při nastavení kávovaru na kávu Prestige je dobré nastavit co nejnižší teplotu kávy, aby se káva dobře rozvinula v chuti a vůni

Saccaria caffé Kapsle Cremoso 10 Ks
95 Kč

Kapsle Saccaria jsou kompatibilní se všemi modely kávovarů Nespresso. Na výběr je ze 3 skvělých káv, které jistě najdou místo ve Vašem zásobníku na kávu.

Saccaria caffé Do Sul Bar 1 Kg zrnková káva
599 Kč 569 Kč

Směs více druhů kávy Arabiky a Robusty. Do Sul Bar patří mezi nejlepší směsi pražírny Saccaria caffé. Po otevření balení kávy objevíte krásná souvislá zrnka kávy s krásnou vůní hořké čokolády. Káva Do Sul Bar má klasické italské pražení, tedy více do tmava. Při nastavení kávovaru na kávu 

Saccaria caffé BIO 1 kg zrnková káva
569 Kč

Důkaz, že kávy arabika pochází z pravých plantáží Jižní Ameriky, kde jsou dodržována přísná pravidla pro sběr a logistiku kávy do Itálie kde se následně upraží. Káva je vhodná pro milovníky kávy espresso, kteří vyhledávají originální kyselinu, kterou nabízí právě káva Arabika.

Saccaria caffé Deciso 1 Kg zrnková káva
529 Kč 449 Kč

Italská káva Saccaria 1882 Deciso je pražena v ideálním poměru, tedy 70% arabika a 30% robusta. Tento poměr patří k těm nejvyhledávanějším v v celé Itálii. Výrazná chuť kávy doplněná o jemné tóny hořké čokolády. Je vhodná pro přípravu všech kávových specialit.

Saccaria caffé Kapsle Arabica 10 Ks
95 Kč

Kapsle Saccaria jsou kompatibilní se všemi modely kávovarů Nespresso. Na výběr je ze 3 skvělých káv, které jistě najdou místo ve Vašem zásobníku na kávu.

Saccaria caffé Kapsle Deca 10 Ks
99 Kč

Bezkofeinové Kapsle Saccaria jsou kompatibilní se všemi modely kávovarů Nespresso. Na výběr je ze 3 skvělých káv, které jistě najdou místo ve Vašem zásobníku na kávu.

Saccaria caffé Kapsle Intenso 10 ks
95 Kč

Kapsle Saccaria jsou kompatibilní se všemi modely kávovarů Nespresso. Na výběr je ze 3 skvělých káv, které jistě najdou místo ve Vašem zásobníku na kávu.

Saccaria caffé Robusto 1 Kg zrnková káva
449 Kč 429 Kč

Výrazná chuť kávy Saccaria Robusto pochází z poměru kávy 50% arabika a 50% robusta. Arabika v této kávě pochází ze svahů Jižní Ameriky a robusta z Thajska. Díky robustě z Thajska můžete od kávy očekávat vyvážené tóny silné krémové kávy