Salter stolní váha 60kg

Salter stolní váha 60kg

7 126 Kč

Sofistikovaná váha s funkcí automatického vypnutí pro delší životnost baterie a gumovými nožičkami pro zajištění bezpečnosti. Hodnoty mohou být v metrických nebo anglosaských jednotkách. Napájení ze sítě nebo bateriemi (4× AAA).

Salter elektronická stolní váha 15kg

Salter elektronická stolní váha 15kg

6 478 Kč

Přenosná s interní dobíjecí baterií, která umožňuje přibližně 160hod. používání po nabití. Lze také napájet ze sítě (obsahuje adaptér střídavého proudu). Rozměry vážicí plochy 245(Š) × 215(H)mm.

-27%
Salter Digitální váha a krájecí plocha 1079WHDR 2v1
37x

Salter Digitální váha a krájecí plocha 1079WHDR 2v1

890 Kč
649 Kč

Digitální váha značky Salter má dvě použití. Můžete využít jako váhu, ale také jako krájecí desku, která je vyrobena z vysoce kvalitního skla. Má velký podsvícený LCD displej a její nosnost je 15 kg.

Od prodejce MALL
-32%
Salter Digitální kuchyňská váha design jednotky
5x

Salter Digitální kuchyňská váha design jednotky

590 Kč
399 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Váha od společnosti Salter s tradicí od roku 1760. Velká a ultra tenká skleněná platforma, která je hygienická a snadno se čistí. Díky displeji velkému 5,6 cm × 2,5 cm a dotykovým tlačítkům je jednoduchá na ovládání. Funkce Tara umožňuje vážení více surovin v jedné misce. Moderní design s potiskem odměrek.

Od prodejce MALL
Salter 1066 černá
32x

Salter 1066 černá

389 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňská váha Salter 1066 štíhlého a elegantního designu v černém provedení, která disponuje funkcí postupného dovažování Tara, kterou oceníte při vážení více surovin. S maximální nosností 3 kg a rozlišením 1 g.

Od prodejce MALL
**SALTER** je celosvětově prvním výrobcem osobních vah a zároveň prvním výrobcem mechanických psacích strojů na území Velké Británie. V anglicky hovořícíh zemích je SALTER se svými produkty značkou č.1. Tyto výborné prodejní výsledky jsou navíc ještě podpořeny distribucí výrobků SALTER do více jak 100 zemí světa. === Historie značky Salter === Počátek značky SALTER sahá až do roku 1760, kdy v anglické obci Bilston vyrobil Richard Salter první váhu, která byla podobná dnešní rybářské váze. V roce 1825 převzal vedení společnosti jeho synovec George Salter a založil velkou a dobře vybavenou továrnu ve West Bromwich. Zde společnost vyráběla širokou řadu vah. V průběhu 19. století se ve výrobním portfoliu postupně objevují žehličky, mlýnky, škrabky brambor, mincíře. === Růst společnosti === V roce 1950 pracovalo pro SALTER více jak 2000 zaměstnanců a společnost byla stále ve vlastnictví jedné rodiny. Po prodeji firmy v roce 1972 však byla výroba rozdělena do samostatných dceřiných společností, které se věnovaly specializované výrobě. Tradice a důvěra zákazníků ve značku SALTER však byla i nadále vysoká a značka i pod novým vlastníkem prudce rostla. Tím se stala velice atraktivní akvizicí a tak SALTER v březnu 2004 změnil podruhé ve své historii svého vlastníka, skupinu HoMEDICS group, jejíž nedílnou součástí je dodnes.