Salto Clean Sport

Salto Clean Sport

Hodnocení: 5
259 Kč

Přípravek Clean Sport od značky Salto je speciální odstraňovač skvrn pro sportovní a funkční oblečení. Odstraňuje typické sportovní nečistoty jako krev, trávu, zem, jíl, antuku, mazadla, vosky, dehet, pryskyřice, a to vše bez narušení tkaniny.


Salto Fresh Sport

Salto Fresh Sport

Hodnocení: 4,5
249 Kč

Osvěžující koncentrovaný hygienický deodorant Salto Fresh Sport pro obuv, přilby a batohy všeho druhu.


Salto Proof Leather+Textile 
249 Kč

Intenzivní impregnace Salto Proof Leather+Textile odpuzující vodu a nečistotu, určená pro všechny druhy kůže a kombinace kůže/tkanina. Zachovává úplnou prodyšnost a silně odpuzuje vodu, špínu a oleje. Vhodná pro všechny materiály jako Gore-Tex, Sympatex, Schoeller, eVent, Coolmax, apod.


Salto Proof Soft Shell

Salto Proof Soft Shell

Hodnocení: 4
249 Kč

Salto Proof Soft Shell  je intenzivní impregnace odpuzující vodu a nečistoty, určená pro všechny druhy soft shell, fleece a oděvů z elastických tkanin.


Salto Proof Textile

Salto Proof Textile

Hodnocení: 4,5
249 Kč

Akce

Intenzivní impregnace Salto Proof Textile  odpuzující vodu a nečistotu, určená pro všechny druhy vysoce kvalitních funkčních tkanin, oděvů, stanů a obuvi. Zachovává úplnou prodyšnost a silně odpuzuje vodu, špínu a oleje. Vhodná pro všechny materiály jako Gore-Tex, Sympatex, Schoeller, eVent, Coolmax, apod.


Salto Wash Natural

Salto Wash Natural

Hodnocení: 4,5
249 Kč

Jemný prací balzám pro hygienické praní merino vlny, vlny, hedvábí, peří a prachového peří. Zaručuje šetrné a hygienické praní, zachovává materiálu typické vlastnosti přírodních tkanin (přirozený transport vlhkosti, kontrola zápachu, přirozená UV kontrola).


Salto Wash Soft Shell

Salto Wash Soft Shell

Hodnocení: 4,5
249 Kč

Prací prostředek Salto Wash Soft Shell pro efektivní hygienické praní i při nízkých teplotách, dokonce i pro ruční praní. Vhodný pro všechny druhy funkčních soft shell, fleece, oděvů a obuvi z elastických tkanin jako Gore-Tex, Sympatex, eVent, Coolmax, Outlast, Thinsulate, Thermolite.


Salto Wash Textile

Salto Wash Textile

Hodnocení: 5
249 Kč

Funkční prací prostředek s technologií pro efektivní hygienické praní při nízkých teplotách i ručním praní. Vhodný pro všechny druhy funkčních tkanin jako Gore-Tex, Sympatex, eVent, Coolmax, Outlast, Thinsulate, Thermolite, PrimaLoft, pro bavlnu a obuv.