Samsung Bespoke spojovací sada RA-C00K3BAA

Samsung Bespoke spojovací sada RA-C00K3BAA

1 799 Kč

Párovací sada, která poskytuje bezproblémové spojení dvou produktů stejné výšky. Samsung Bespoke spojovací sada RA-C00K3BAA je kompatibilní s chladničkami s výškou 203 cm.

Od prodejce MALL
Samsung HAF-CIN/EXP

Samsung HAF-CIN/EXP

1 402 Kč
1 309 Kč

Vodní filtr do chladniček Samsung HAF-CIN/EXP eliminuje zápach a zajišťuje zdravější prostředí pro skladování potravin.

Od prodejce MALL

Společnost Samsung byla založena 1. března 1938, kdy pan Byung-Chull Lee, první předseda představenstva, zahájil činnost společnosti ve městě Taegu v Koreji.

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitalizaci. Je organizována do pěti základních obchodních divizí: digitální zařízení a digitální média, LCD panely, polovodiče, telekomunikační sítě, audiovizuální technika. Značka Samsung Electronics je jednou z nejdynamičtěji rostoucích globálních značek dneška.

Závěr společnosti je dost široký, zahrnuje mobilní telefony, audio a video techniku, televizory, monitory, projektory, tiskárny. Významnou řadu zastupují domácí spotřebiče. Samsung dodává na český trh pračky, lednice, vysavače, mikrovlnné trouby a vestavné kuchyňské spotřebiče nejvyšší kvality. Vedoucí postavení na trhu má výroba paměťových čipů, digitálních televizorů, LCD displejů a mobilních telefonů.

Specializace

Mobilní telefony, audio a videotechnika, televizory a domácí spotřebiče