Schildkröt slackline Classic - 15 m
1 799 Kč

Velmi silný a statický popruh SLACKERS Classic je dokonalý víceúčelový set vhodný jak pro rodinu, tak i pro pokročilé slacklinery. Radost z balancování, jednoduchost celého systému, nekonečná zábava na zahradu i do parku nebo jako tréninkový doplněk.

Schildkröt Arkádová hra s ringo kroužky
649 Kč

Arkádová hra SCHILDKROT s ringo kroužky je skvělá hra hra pro děti i dospělé. Rozvíjí schopnosti a dovednosti hráčů a je vhodná jak pro vnitřní tak i venkovní použití.

Schildkröt rychlá pata Flashy Rollers
649 Kč

Jednoduše nasadíš na boty a můžeš jet. Svítící jezdící kolečka – rychlá pata SCHILDKROT Flashy Rollers tě doveze ryche a všude kam chceš.

Schildkröt mini stůl na stolní tenis Midi XL-17%
3 990 Kč 3 290 Kč
Doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Mini stůl na stolní tenis SCHILDKROT Midi XL je 1/4 velikosti než běžné stoly na stolní tenis. Tento menší stůl je ideální, pokud nemáte prostor pro běžný rozměr stolu.

Schildkröt frisbee - létající kruh Neoprene Ring
335 Kč 299 Kč

Frisbee SCHILDKROT Neoprene Ring kombinuje skvělé letové vlastnosti s nízkým rizikem zranění. V měkkém, neklouzavém neoprenovém materiálu je všité syntetické kožené jádro, které dodává frisbee o něco větší váhu.

Schildkröt koloběžka RunAbout 145 mm - zelená
1 349 Kč

Koloběžka SCHILDKROT RunAbout 145 mm je ideální volbou pro děti od 6 let, kterým nabídne jak sportovní vyžití, tak i možnost relaxace při jízdě oblíbenou cyklostezkou.

Schildkröt zahradní hra Mikado
1 089 Kč

Zahradní hra SCHILDKROT Mikado – velká verze oblíbené společenské hry určená pro hraní venku na zahradě, pláži či v parku.

Schildkröt koloběžka Little 1 - červená
999 Kč

Koloběžka SCHILDKROT Little 1 je vhodná pro děti od 3 let. Díky kolečkům uspořádaným do trojúhelníku a široké základně zvládnou jízdu i malé děti.

Schildkröt koloběžka Little 1 - zelená
999 Kč

Koloběžka SCHILDKROT Little 1 je vhodná pro děti od 3 let. Díky kolečkům uspořádaným do trojúhelníku a široké základně zvládnou jízdu i malé děti.

Schildkröt kuželky Neoprene
899 Kč

Neoprénové kuželky SCHILDKROT jsou skvělým doplňkem pro letní dovolenou u moře či jinde u vody. Díky neoprénovému povrchu odolávají působení slané i sladké vody.

Schildkröt set na stolní tenis Alltec Hobby
679 Kč

Oblíbený set známého výrobce SCHILDKROT, určený zejména pro hru ve venkovních podmínkách. Pálky jsou díky své konstrukci odolné proti případným povětrnostním vlivům.

Schildkröt speed badmintonový set
779 Kč

Speed badmintonový set SCHILDKROT pro 2 hráče je ideální volbou pro všechny, kteří se chtějí seznámit s touto stále oblíbenější hrou.