Seltmann Weiden Bachata Miska 13 cm, Seltmann Weiden
430 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cestujte každý den kolem světa s kolekcí Tipico Italiano firmy Seltmann Weiden. Silnostěnný porcelán, ideální pro servírování a vychutnání si skvělé kávy. Mikrovlny: ano; Trouba: ano; Myčka: ano.

Seltmann Weiden Life Boston hrnek 0.40 ltr., Seltmann Weiden
350 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kolekce: Life Boston .Hrnek s jedním uchem. Obsah: 0.40 ltr.Materiál: tvrdý porcelán. Myčka: ano. Mikrovlny: ne.Výrobce: Seltmann Weiden, Německo.Ekologická výroba s nejnižší možnou uhlíkovou stopou, vše co se nepovede je recyklováno.

Seltmann Weiden Life Boston kávový šálek 0.24 ltr., Seltmann Weiden
310 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kolekce: Life Boston .Kávový šálek. Obsah: 0.24 ltr.Materiál: tvrdý porcelán. Myčka: ano. Mikrovlny: ne.Výrobce: Seltmann Weiden, Německo.Ekologická výroba s nejnižší možnou uhlíkovou stopou, vše co se nepovede je recyklováno.

Seltmann Weiden Life Boston miska na omáčky 0.09 ltr., Seltmann Weiden
180 Kč

Kolekce: Life Boston .Malá miska na koření, omáčky k masu, oříšky. Obsah: 0.09 ltr.Materiál: tvrdý porcelán. Myčka: ano. Mikrovlny: ne.Výrobce: Seltmann Weiden, Německo.Ekologická výroba s nejnižší možnou uhlíkovou stopou, vše co se nepovede je recyklováno.

Seltmann Weiden Life Boston univerzální podšálek 13.5 cm, Seltmann Weiden
200 Kč

Kolekce: Life Boston .Podšálek vhodný k malému čajovému šálku a espresso šálku. Průměr: 13.5 cm.Materiál: tvrdý porcelán. Myčka: ano. Mikrovlny: ne.Výrobce: Seltmann Weiden, Německo.Ekologická výroba s nejnižší možnou uhlíkovou stopou, vše co se nepovede je recyklováno.

Seltmann Weiden Life Masira Blau/Goldocker oválný podnos 44 x 14 cm, Seltmann Weiden
1 323 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kolekce: Life Masira Goldocker.Oválný servírovací podnos na záviny, dezerty, přílohy, maso.Velikost: 44 × 14 cm.Materiál: tvrdý porcelán. Myčka: ano. Mikrovlny: ano.Výrobce: Seltmann Weiden, Německo.Ekologická výroba s nejnižší možnou uhlíkovou stopou, vše co se nepovede je recyklováno.

Seltmann Weiden Life Masira Blau miska 0.60 ltr., Seltmann Weiden
287 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kolekce: Life Masira Blau.Miska na salát, na polévku, na müsli. Obsah: 0.60 ltr.Materiál: tvrdý porcelán. Myčka: ano. Mikrovlny: ano.Výrobce: Seltmann Weiden, Německo.Ekologická výroba s nejnižší možnou uhlíkovou stopou, vše co se nepovede je recyklováno.

Seltmann Weiden Life Masira Goldocker miska 0.60 ltr., Seltmann Weiden
287 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kolekce: Life Masira Goldocker.Miska na salát, na polévku, na müsli. Obsah: 0.60 ltr.Materiál: tvrdý porcelán. Myčka: ano. Mikrovlny: ano.Výrobce: Seltmann Weiden, Německo.Ekologická výroba s nejnižší možnou uhlíkovou stopou, vše co se nepovede je recyklováno.