SESSIO Dvoufázový kondicionér Sessio Micelar (200 ml)
89 Kč

Lehký neoplachovací dvoufázový kondicionér ve spreji. Výživný prostředek pro suché a křehké vlasy. Skvělw zvlhčuje a vyživuje vlasy, zabraňuje jejich nadměrné elektrizaci. Obsahuje přírodní extrakt z aloe. Vlasy nezatíží a pomáhá udržovat přirozenou úroveň jejich vlhkosti.

SESSIO Hydratační kondicionér Sessio Micelar (300 ml)
69 Kč

Lehký kondicionér s hydratačním a vyživujícím účinkem pro suché a křehké vlasy. Vlasy nezatíží a ne mastní. Obsahuje extrakt aloe vera, který pomáhá udržet správnou úroveň vlhkosti vlasů, dává jim hladkost a flexibilitu.

SESSIO Hydratační maska na vlasy Sessio Micelar (450 ml)
129 Kč

Maska s intenzivním hydratačním účinkem, revitalizuje vlasy už během 3 minut. Doporučená pro suché a matné vlasy. Obsahuje množství přírodních účinných látek.Sladký mandlový olej dodává vlasům jemnost a pružnost, šťáva z aloe zajišťuje hluboké pronikání živin do struktury vlasů a posiluje je.

SESSIO Hydratační šampon na vlasy Sessio Micelar (300 ml)
69 Kč

Šampón s hydratačním účinkem, vytvořený na základě inovativní micelární technologie. Jemně a důkladně myje vlasy i pokožku hlavy. Obsahuje micely, které účinně odstraňují z vlasů prach, mazu a jiné druhy znečištění.