10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Silan aviváž Aromatherapy Dreamy Lotus 126 praní Silan aviváž Aromatherapy Dreamy Lotus 126 praní
Silan aviváž Aromatherapy Dreamy Lotus 126 praní

Aviváž Aromatherapy s vůní Dreamy Lotus od značky Silan vaše prádlo nejenže nádherně provoní, ale také jej zanechá dlouhodobě hebké a měkké. Díky speciální technologii uhlazuje vlákna textilií a snižuje statickou elektřinu, čímž usnadňuje žehlení.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 159 Kč
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 126 praní Silan aviváž Aromatherapy Dreamy Lotus 126 praní
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 126 praní

Aviváž Fresh Control Cool Fresh od značky Silan vaše prádlo nejenže nádherně provoní, ale také jej zanechá dlouhodobě hebké a měkké. Díky speciální technologii uhlazuje vlákna textilií a snižuje statickou elektřinu, čímž usnadňuje žehlení.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Silan aviváž Fresh Sky 130 praní Silan aviváž Aromatherapy Dreamy Lotus 126 praní
Silan aviváž Fresh Sky 130 praní

Aviváž s vůní Fresh Sky od značky Silan vaše prádlo nejenže nádherně provoní, ale také jej zanechá dlouhodobě hebké a měkké. Díky speciální technologii uhlazuje vlákna textilií a snižuje statickou elektřinu, čímž usnadňuje žehlení.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 149 Kč
Silan Aviváž Classic Fresh Sky 114 praní, 2850ml Silan aviváž Aromatherapy Fascinating Jungle 126 praní
Silan Aviváž Classic Fresh Sky 114 praní, 2850ml

Aviváž Silan Classic Fresh Sky chrání vlákna textilií a usnadňuje následné žehlení prádla. Chrání vaše oblečení proti statické elektřině. Dermatologicky testováno; složení šetrné k přírodě s dlouhotrvající vůní pro vaše prádlo. 100% recyklovatelné balení.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Silan aviváž Sensitive & Baby 130 praní Silan aviváž Aromatherapy Fascinating Jungle 126 praní
Silan aviváž Sensitive & Baby 130 praní

Aviváž Sensitive & Baby od značky Silan vaše prádlo nejenže nádherně provoní, ale také jej zanechá dlouhodobě hebké a měkké. Je dermatologicky testována a schválena ECARF pro citlivou pokožku, je tedy vhodná pro použití u dětského prádla a u alergiků. Hypoalergenní složení bez silikonů a barviv s obalem šetrným k životnímu prostředí.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 159 Kč
Silan aviváž Aromatherapy Fascinating Jungle 126 praní Silan aviváž Aromatherapy Fascinating Jungle 126 praní
Silan aviváž Aromatherapy Fascinating Jungle 126 praní

Aviváž Aromatherapy s vůní Fascinating Jungle od značky Silan vaše prádlo nejenže nádherně provoní, ale také jej zanechá dlouhodobě hebké a měkké. Díky speciální technologii uhlazuje vlákna textilií a snižuje statickou elektřinu, čímž usnadňuje žehlení.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 149 Kč
Silan Aviváž Aromatherapy Dreamy Lotus 111 praní, 2775ml Silan aviváž Naturals Coconut Water Scent & Minerals 62 praní
Silan Aviváž Aromatherapy Dreamy Lotus 111 praní, 2775ml

Aviváž Silan Aromatherapy Dreamy Lotus se vzácnými esenciálními oleji chrání vlákna textilií a usnadňuje následné žehlení prádla. Chrání vaše oblečení proti statické elektřině. Dlouhotrvající vůně až 140 dní (při uložení v šatníku). Dermatologicky testováno.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Silan aviváž Aromatherapy Fascinating Frangipani 126 praní Silan aviváž Naturals Coconut Water Scent & Minerals 62 praní
Silan aviváž Aromatherapy Fascinating Frangipani 126 praní

Aviváž Aromatherapy s vůní Fascinating Frangipani od značky Silan vaše prádlo nejenže nádherně provoní, ale také jej zanechá dlouhodobě hebké a měkké. Díky speciální technologii uhlazuje vlákna textilií a snižuje statickou elektřinu, čímž usnadňuje žehlení.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Silan aviváž Naturals Coconut Water Scent & Minerals 62 praní Silan aviváž Naturals Coconut Water Scent & Minerals 62 praní
Silan aviváž Naturals Coconut Water Scent & Minerals 62 praní

Aviváž Naturals s vůní Coconut Water & Minerals od značky Silan vaše prádlo nejenže nádherně provoní, ale také jej zanechá hebké a měkké. Neobsahuje žádné silikony ani barviva, takže se o vaše oblečení postará tím nejpřirozenějším způsobem. Veganské složení s obsahem 100 % biologicky odbouratelných složek.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 127 Kč
Silan Aviváž Aromatherapy Fascinating Frangipani 111 praní, 2775ml Silan Aviváž Aromatherapy Fascinating Frangipani 111 praní, 2775ml
Silan Aviváž Aromatherapy Fascinating Frangipani 111 praní, 2775ml

Aviváž Silan Aromatherapy Fascinating Frangipani se vzácnými esenciálními oleji chrání vlákna textilií a usnadňuje následné žehlení prádla. Chrání vaše oblečení proti statické elektřině. Dlouhotrvající vůně až 140 dní (při uložení v šatníku). Dermatologicky testováno.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Silan aviváž Aromatherapy Magic Magnolia 126 praní Silan Aviváž Aromatherapy Fascinating Frangipani 111 praní, 2775ml
Silan aviváž Aromatherapy Magic Magnolia 126 praní

Aviváž Aromatherapy s vůní Magic Magnolia od značky Silan vaše prádlo nejenže nádherně provoní, ale také jej zanechá dlouhodobě hebké a měkké. Díky speciální technologii uhlazuje vlákna textilií a snižuje statickou elektřinu, čímž usnadňuje žehlení.

můžete mít 25.9.

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 149 Kč

Značka Silan společnosti Henkel představuje péči o lidi a jejich oblečení a poskytuje to nejlepší řešení, aby se v tomto oblečení cítili spokojeni. Díky neustálým inovacím vznikají produkty, které skvěle plní potřeby spotřebitelů: nové vůně s jedinečnou svěžestí a úžasnou hebkostí. Ale značka Silan má na paměti také ochranu životního prostředí: díky intenzivnímu výzkumu a vývoji jsou produkty značky Silan stále více a více šetrnější k životnímu prostředí.

Koncept aviváže představila společnost Henkel překvapenému světu před mnoha desítkami let. Dnes již aviváže používá téměř každá domácnost – není divu, protože s aviváží je oblečení, které nosíte, velmi jemné a příjemné na dotek. Od samotného počátku až doposud Silan byl a je průkopníkem v inovacích na trhu aviváží. Neustálé zavádění nových produktů, které vždy do puntíku splní vaše potřeby, učinilo ze Silanu jednu z nejvyhledávanějších značek aviváží vůbec. Díky nepřetržitému vývoji stále se rozšiřující škály nejrůznějších vůní, které pozitivně působí na náladu Vaši i celé Vaší rodiny, zaujímá Silan zvláštní pozici – a to jak na trhu, tak ve vašem každodenním životě.