SILATERM kamnářské bílé lepidlo WHITE 600 - 20 kg
625 Kč

Kamnářské bílé lepidlo SILATERM WHITE 600 – 20 kg Jedná se o bílé kamnářské lepidlo, kterého odolnost je 600°C a je s hydraulickou vazbou. Jeho doba zpracovatelnosti je přibližně 70 minut. Toto lepidlo není určeno do přímého kontaktu s ohněm. Zrnitost 0 – 0,6mm K čemu je lepidlo určené?

SILATERM THERMAX lepidlo Glue 1100 °C plastový sáček 1 kg
166 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lepidlo Glue THERMAX 1100 °C plastový sáček 1 kg Jedná se o vysokoteplotní lepidlo do 1100°C a je dodáváno a baleno v sáčku s hmotností 1000 g. Toto lepidlo je určené do přímého kotaktu s ohněm a se spalinami. Jeho konzistence je pastovitá. Doporučujeme toto lepidlo před použitím prohníst.

SILATERM univerzální lepidlo 2 kg
102 Kč

Univerzální tmel SILATERM 2 kg Tento kamnářský tmel se používá k lepení liaporových, kalcium-silikátových desek, žárobetonových tvarovek, kamnářských tahů a různých izolačních desek.Je vhodný k veškerým opravám topidel. Tmel je určen k přímému kontaktu s ohněm.

SILATERM univerzální lepidlo 6 kg
266 Kč

Univerzální tmel SILATERM 6 kg Tento kamnářský tmel se používá k lepení liaporových, kalcium-silikátových desek, žárobetonových tvarovek, kamnářských tahů a různých izolačních desek.Je vhodný k veškerým opravám topidel. Tmel je určen k přímému kontaktu s ohněm.