Soehnle Digitální kuchyňská váha Page Compact 300 růžová
469 Kč

399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle v růžové barvě se snadno čitelným LCD displejem vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.


Soehnle Kuchyňská váha Page Compact 300
499 Kč

449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle se snadno čitelným LCD displejem vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.


Soehnle Airfresh Wash 500
5 981 Kč
+ doprava zdarma

Čistič a zvlhčovač vzduchu který účinně filtruje pachy, pyly, zvířecí srst, částice prachu a prachové roztoče. Soehnle Airfresh WASH 500 čistí a zvlhčuje vzduch pomocí vody, EPA filtru a také třívrstvého filtrovacího systému (předfiltrace, EPA filtr a filtr s aktivním uhlím). K dispozici jsou 3 stupně výkonu a nastavení požadované vlhkosti.


Soehnle Airfresh Clean 300
3 139 Kč
+ doprava zdarma

Čistič vzduchu zajistí čistý a zdravý vzduch. Spotřebič Soehnle Airfresh Clean 300 je ideální pro alergiky díky třívrstvému filtrovacímu systému. Účinně zbaví vaši domácnost pachů, virů, bakterií a prachových roztočů.


Soehnle Airfresh Hygro 500
4 990 Kč

3 689 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Zvlhčovač vzduchu díky jedinečné odpařovací technologii efektivně a hygienicky zvlhčuje jakékoliv prostory. Navíc bez pomoci ohřevu vody nebo viditelného odpařování. Zvlhčovač Soehnle Airfresh Hygro 500 ocení i osoby s potížemi v suchých prostorech.


Soehnle Designový LED osvěžovač vzduchu Modena
2 219 Kč

1 939 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní aroma difuzér z matného skla a bambusu v přírodním designu bude vhodným doplňkem každého interiéru. Plynule se střídající berevné osvětlení a uvolňování vůně vytvoří z vašeho domova oázu pohody a relaxace.


Soehnle Aroma osvěžovač vzduchu Valencia
1 399 Kč

1 190 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Zažijte úžasný relax s designovým aroma osvěžovačem vzduchu Valencia. Díky světelným efektům a překrásné vůni, kterou si můžete sami namíchat, se váš pokoj promění v oázu klidu.


Soehnle Kuchyňská váha EXACTA Pure 65107
599 Kč

353 Kč

Vynikající kuchyňská váha Soehnle Exacta Pure, jejíž super tenké provedení ozdobí každou kuchyni. Váha má maximální nosnost 5 kg, přesnost vážení 1 g a disponuje dovažovací funkcí Tara pro postupné vážení surovin. Plocha z bezpečnostního skla.


Soehnle Actuell 65041

Soehnle Actuell 65041

Hodnocení: 5
589 Kč

361 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Analogová kuchyňská váha SOENHLE 65041 s maximální nosností 3 kg se stane vaším věrným pomocníkem během vaření nebo pečení. Je vhodná pro tradiční kuchařky, které jsou zvyklé na mechanické váhy. Retro design jen podtrhuje její snadné ovládání.


Soehnle Page Profi 67080

Soehnle Page Profi 67080

Hodnocení: 5
999 Kč

648 Kč

Výborná digitální kuchyňská váha Soehnle Page Profi, která hravě zváží všechny potřebné suroviny. S nosností až neuvěřitelných 15 kg a praktickou funkcí Tara bude vynikajícím pomocníkem i v gastronomických zařízeních. S přesností vážení 1 g.


Soehnle Style Sense Multi 200
869 Kč

709 Kč

Digitální osobní váha disponuje pamětí pro 8 osob a kromě hmotnosti zobrazuje i hodnotu BMI a rozdíl od předchozího vážení. Nášlapná plocha z bezpečnostního skla zvládne zátěž až 180 kg, automaticky se zapíná i vypíná. Prodloužená záruka 5 let.


Soehnle Digitální kuchyňská váha GENIO
789 Kč

689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skutečný prostorový zázrak, digitální skleněnou kuchyňskou váhu GENIO je možné úsporně složit a lehce uložit na místo. Váha nabízí vysokou nosnost do 5 kg s přesností vážení na 1 g.


Soehnle Digitální osobní váha Style Sense Comfort 100 Frosted Flamingo
649 Kč

599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osobní váha s digitálním displejem, která zaujme zejména nízkou výškou a velmi přijatelnými rozměry. Zajišťuje skvělou stabilitu při došlápnutí a navíc je její dotyková plocha vyrobena z bezpečnostního skla. Soehnle Style Sense Comfort 100 Frosted Flamingo zaručuje snadnou údržbu. S povedeným motivem, který si oblíbíte vy i vaše děti.


Soehnle Digitální osobní váha Style Sense Compact Ocean Blue
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultra tenká osobní váha od značky Soehnle změří tělesnou hmotnost s přesností 100 g. Dotyková plocha je vyrobena z tvrzeného skla a pojme až 180 kg. Při stoupnutí se automaticky zapne a v případě následné nečinnosti se ukončí. Váha Style Sense Ocean Blue tímto šetří výdrž baterie.


Soehnle Digitální osobní váha Style Sense Compact Stone Grey
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osobní váha v šedé barvě zaujme velmi nízkou tloušťkou. O výsledku vás informuje prostřednictvím digitálního displeje s přesností 100 g. Dotyková plocha je vyrobena z tvrzeného skla a pojme až 180 kg. Při stoupnutí se automaticky zapne a v případě následné nečinnosti se ukončí. Soehnle Style Sense Stone Grey tímto šetří výdrž baterie.


Soehnle Digitální osobní váha Style Sense Compact Think Pink
399 Kč

Růžová osobní váha s digitálním displejem pro lepší orientaci při měření. S udávanou nosností 180 kg skutečně netrefíte vedle. Oceníte ji jak při ladění formy do plavek, tak za účelem podávání lepších sportovních výkonů. Soehnle Style Sense Compact Think Pink je určena pro všechny fanoušky přesného vážení.


Soehnle Easy solar white 66183
1 379 Kč

1 149 Kč
+ doprava zdarma

Solární kuchyňská váha SOEHNLE 66183 s extrémně citlivými solárními články. Váha má velký, jednoduše čitelný LCD displej a skleněnou vážící plochu pro snadnou údržbu. Samozřejmostí je také funkce dovažování Tara.


Soehnle Frosted & Frozen 63828
549 Kč

483 Kč

Záruka 5 let

Ultratenká stylová osobní váha Soehnle 63828 v moderním designu s výškou pouze 25 mm. Zaručuje vysokou stabilitu a snadnou údržbu díky velké a hladké nášlapné ploše vyrobené z bezpečnostního skla.


Soehnle Kuchyňská váha Roma Ruby Red 65858
509 Kč

449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální kuchyňská váha v moderním designu z limitované barevná edice značky Soehnle. Váha má odnímatelný talíř vyrobený z bezpečnostní skla a maximální nosnost 5 kg.


Soehnle Kuchyňská váha Shiny Steel 65121
789 Kč

661 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální kuchyňská váha Shiny Steel přesvědčí elegantním designem z nerezové oceli a snadném použití. Na velkém LCD displeji jsou naměřené hodnoty snadno čitelné.


Soehnle Kuchyňská váha VARIO
369 Kč

262 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kuchyňská váha od značky SOEHNLE s průhlednou odměrkou. Tato analogická váha má mechanickou funkci dovažování, je z odolného odolného plastu a má maximální váživost 500g. Průhledná odměrka je odnímatelná.


Soehnle Aroma osvěžovač vzduchu Milano Plus s LED osvětlením 68056
2 199 Kč

1 878 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejmodernější technologie použitím ultrazvukových vln vytvoří z každého pokoje vonící oázu. Několika kapkami vonného oleje do nádržky s vodou docílíte konstantní aromatické atmosféry pro vaši relaxaci.


Soehnle Osobní váha Black Edition
499 Kč

449 Kč

Digitální váha, která díky bezpečnostnímu sklu snese opravdu hodně. Maximální nosnost až 180 kg oceníte zejména tehdy, pokud se snažíte efektivně zhubnout, ale mimo to i při pravidelných kontrolách ze zdravotního hlediska. Soehnle v převládající černé barvě s kontrastními pruhy zaujme na první pohled.


Soehnle Shape Sense Profi 100
990 Kč

815 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílá diagnostická váha informuje o aktuální hmotnosti, tělesnému tuku, množství vody v těle a hodnotě BMI. Disponuje pamětí pro 8 osob a maximální nosností 180 kg. Prodloužená záruka 3 roky.


Soehnle Shape Sense Profi 300
1 290 Kč

931 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultra tenká analytická váha měří tělesný tuk, množství vody v těle, svalovou hmotu a hodnotu BMI. Je vybavena atletickým módem, s jehož pomocí umí spočítat potřebnou dávku energie v kcal. Nechybí paměť pro 8 osob a zatížení váhy je možné až do 200 kg. Prodloužená záruka 3 roky.


Soehnle Style Sense Comfort 300
779 Kč

599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální osobní váha Soehnle Style Sense Comfort 300 disponuje maximální nosností 180 kg s přesností na 100 g. Zapíná se automaticky našlápnutím, vypíná se taktéž sama po krátké nečinnosti, čímž šetří baterie. Záruka 5 let.


Soehnle Style Sense Comfort 600
1 090 Kč

869 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Minimalistická osobní váha Soehnle nabízí maximální nosnost 200 kg a přesnost měření na 0,1 kg. Stabilní nášlapná plocha z bezpečnostního skla je vybavena velkým LCD displejem a při nečinnosti se automaticky vypíná. Prodloužená záruka 5 let.


Soehnle Style Sense Compact 100
437 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ultratenká osobní váha Style Sense Compact 100 značky Soehnle s maximální nosností 180 kg je vyrobena z bezpečnostního skla a disponuje funkcí automatického zapnutí i vypnutí. Díky svým rozměrům je vhodná i do menších koupelen.


Soehnle Style Sense Compact 200
449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Style Sense Compact 200 je ultra tenká osobní váha značky Soehnle s maximální nosností 180 kg, která je vyrobena z bezpečnostního skla a disponuje funkcí automatického zapnutí i vypnutí. Záruka 5 let.


Soehnle Style Sense Control 100
779 Kč

490 Kč

Záruka 5 let

Digitální analytická váha Shape Sense Control 100 značky Soehnle s maximální nosností 180 kg měří kromě tělesné hmotnosti i podíl tuku a vody v těle. Automaticky se zapíná i vypíná, čímž šetří baterie, a je vyrobena z bezpečnostního skla.


Soehnle Style Sense Multi 100
890 Kč

569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ultra tenká osobní váha s pamětí pro 8 osob zobrazuje kromě aktuální hmotnosti i váhový rozdíl oproti předchozímu vážení společně s barevným označením. Maximální nosnost váhy je 180 kg, váha se automaticky vypíná i zapíná. Prodloužená záruka 5 let.


Soehnle Style Sense Multi 300
1 290 Kč

799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bílá osobní váha s funkcí dovažování zváží i hmotnost dítěte, psa nebo balíčku. Stačí zvážit sebe a do 60 sekund se zvážit znovu společně například s balíkem a na váze se zobrazí rozdíl mezi původní a aktuální váhou. Váha je vyrobena z bezpečnostního skla a zvládne maximální zátěž až 200 kg.


Soehnle Style Sense Safe 300
990 Kč

649 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nerezová osobní váha Soehnle nabízí maximální nosnost 180 kg a přesnost měření na 0,1 kg. Stabilní nášlapná plocha je vybavena velkým LCD displejem a při nečinnosti se automaticky vypíná. Prodloužená záruka 5 let.


Soehnle Travel

Soehnle Travel

Hodnocení: 5
569 Kč

499 Kč

Cestovní váha na kufry Soehnle Travel bude dobrým pomocníkem na vašich cestách nejen na dovolenou. Max. nosnost váhy je 50 kg a přesnost vážení je po 100 g. Váha má ergonomický tvar pro pohodlné použití.


Soehnle Airfresh Wash 500 - zánovní-37%
5 990 Kč

3 721 Kč
+ doprava zdarma

Zánovní

""Čistič a zvlhčovač vzduchu který účinně filtruje pachy, pyly, zvířecí srst, částice prachu a prachové roztoče. Soehnle Airfresh WASH 500 čistí a zvlhčuje vzduch pomocí vody, EPA filtru a také třívrstvého filtrovacího systému (předfiltrace, EPA filtr a filtr s aktivním uhlím). K dispozici jsou 3 stupně výkonu a nastavení požadované vlhkosti.""


Soehnle Style Sense Comfort 300 - rozbaleno-32%
779 Kč

529 Kč

Rozbaleno

Digitální osobní váha Soehnle Style Sense Comfort 300 disponuje maximální nosností 180 kg s přesností na 100 g. Zapíná se automaticky našlápnutím, vypíná se taktéž sama po krátké nečinnosti, čímž šetří baterie. Záruka 5 let.


Soehnle Style Sense Multi 200 - rozbaleno-24%
869 Kč

659 Kč

Rozbaleno

Digitální osobní váha disponuje pamětí pro 8 osob a kromě hmotnosti zobrazuje i hodnotu BMI a rozdíl od předchozího vážení. Nášlapná plocha z bezpečnostního skla zvládne zátěž až 180 kg, automaticky se zapíná i vypíná. Prodloužená záruka 5 let.


Soehnle Travel - rozbaleno-26%
569 Kč

419 Kč

Rozbaleno

Cestovní váha na kufry Soehnle Travel bude dobrým pomocníkem na vašich cestách nejen na dovolenou. Max. nosnost váhy je 50 kg a přesnost vážení je po 100 g. Váha má ergonomický tvar pro pohodlné použití.


Soehnle Style Sense Comfort 200
649 Kč

499 Kč

Záruka 5 let

Osobní váha Soehnle Style Sense Comfort 200 disponuje maximální nosností 180 kg s přesností na 100 g. Zapíná se automaticky našlápnutím, vypíná se taktéž sama po krátké nečinnosti, čímž šetří baterie. Záruka 5 let.


Soehnle Style Sense Control 200
899 Kč

637 Kč

Záruka 5 let

Analytická váha Shape Sense Control 200 značky Soehnle s maximální nosností 180 kg měří kromě tělesné hmotnosti i podíl tuku, svalů a vody v těle. Zobrazuje denní dávku energie v kcal a disponuje pamětí pro 8 osob. Automaticky se zapíná i vypíná, čímž šetří baterie.


Soehnle Kuchyňská váha Page Comfort 100
549 Kč

383 Kč

Novinka

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle s velkou vážicí plochou vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.


Soehnle Kuchyňská váha ATTRACTION
1 019 Kč

635 Kč

Super tenká kuchyňská váha ATTRACTION od značky SOEHNLE šetří vaše místo, výška je použe 1,6 cm. Údžba je díky hladkému povrchu snadná a zárkuja je 5 let.


Soehnle Food control easy 66130
1 289 Kč

999 Kč

Digitální kuchyňská váha Food control easy 66130 váží a vyhodnocuje množství tuků, sacharidů, uhlohydrátů, kalcia, cholesterolu, bílkovin a kalorických hodnot v potravinách. Je vyrobena z bezpečnostního skla.


„Pro život v rovnováze.“ To je slogan švýcarské firmy SOEHNLE, která se řadí mezi jedny z největších výrobců vah na světě. Soehnle je společnost se vskutku dlouholetou tradicí: první SOEHNLE váhy byly vyrobeny již v roce 1868 a jejich výroba se neustále zvětšuje a rozšiřuje.

V současné době, která je charakteristická stresem, je stále větším cílem směr ke zdravé stravě, dietě, vitalitě a zdravému způsobu života. Proto se tradiční výrobky značky Soehnle snaží co nejvíce vyhovovat měnícím se potřebám zákazníků.

Firma Soenhle ve svém portfoliu nabízí nejen váhy osobní i kuchyňské, ale i výrobky pro Vaši správnou relaxaci jako jsou welness a masážní přístroje. Společnost Soenhle se u svých výrobků snaží o neustálou inovaci, zvyšování kvality, krásný design a vyvíjení zcela nových funkcí, které jejím zákazníkům pomohou využívat produkty Soehnle vskutku naplno.

Jako záruku kvality svých výrobků poskytuje značka Soenhle prodlouženou záruční dobu.

„Pro život v rovnováze.“ To je slogan švýcarské firmy SOEHNLE, která se řadí mezi jedny z největších výrobců vah na světě. Soehnle je společnost se vskutku dlouholetou tradicí: první SOEHNLE váhy byly vyrobeny již v roce 1868 a jejich výroba se neustále zvětšuje a rozšiřuje.

V současné době, která je charakteristická stresem, je stále větším cílem směr ke zdravé stravě, dietě, vitalitě a zdravému způsobu života. Proto se tradiční výrobky značky Soehnle snaží co nejvíce vyhovovat měnícím se potřebám zákazníků.

Firma Soenhle ve svém portfoliu nabízí nejen váhy osobní i kuchyňské, ale i výrobky pro Vaši správnou relaxaci jako jsou welness a masážní přístroje. Společnost Soenhle se u svých výrobků snaží o neustálou inovaci, zvyšování kvality, krásný design a vyvíjení zcela nových funkcí, které jejím zákazníkům pomohou využívat produkty Soehnle vskutku naplno.

Jako záruku kvality svých výrobků poskytuje značka Soenhle prodlouženou záruční dobu.