Soehnle Digitální kuchyňská váha Page Compact 300 modrá
479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle v modré barvě se snadno čitelným LCD displejem vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.

Soehnle Digitální kuchyňská váha Page Compact 300 růžová
469 Kč 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle v růžové barvě se snadno čitelným LCD displejem vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.

Soehnle Digitální kuchyňská váha Page Compact 300 zelená
479 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle v zelené barvě se snadno čitelným LCD displejem vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.

Soehnle Kuchyňská váha Page Compact 300
499 Kč 449 Kč

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle se snadno čitelným LCD displejem vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.

Soehnle Airfresh Wash 500
5 990 Kč
+ doprava zdarma

Čistič a zvlhčovač vzduchu který účinně filtruje pachy, pyly, zvířecí srst, částice prachu a prachové roztoče. Soehnle Airfresh WASH 500 čistí a zvlhčuje vzduch pomocí vody, EPA filtru a také třívrstvého filtrovacího systému (předfiltrace, EPA filtr a filtr s aktivním uhlím). K dispozici jsou 3 stupně výkonu a nastavení požadované vlhkosti.

Soehnle Airfresh Clean 300
3 139 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Čistič vzduchu zajistí čistý a zdravý vzduch. Spotřebič Soehnle Airfresh Clean 300 je ideální pro alergiky díky třívrstvému filtrovacímu systému. Účinně zbaví vaši domácnost pachů, virů, bakterií a prachových roztočů.

Soehnle Travel

Soehnle Travel

Hodnocení: 5
569 Kč 499 Kč

Cestovní váha na kufry Soehnle Travel bude dobrým pomocníkem na vašich cestách nejen na dovolenou. Max. nosnost váhy je 50 kg a přesnost vážení je po 100 g. Váha má ergonomický tvar pro pohodlné použití.

Soehnle Airfresh Hygro 500
4 990 Kč 3 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Zvlhčovač vzduchu díky jedinečné odpařovací technologii efektivně a hygienicky zvlhčuje jakékoliv prostory. Navíc bez pomoci ohřevu vody nebo viditelného odpařování. Zvlhčovač Soehnle Airfresh Hygro 500 ocení i osoby s potížemi v suchých prostorech.

Soehnle Style Sense Compact 100
432 Kč

Záruka 5 let

Ultratenká osobní váha Style Sense Compact 100 značky Soehnle s maximální nosností 180 kg je vyrobena z bezpečnostního skla a disponuje funkcí automatického zapnutí i vypnutí. Díky svým rozměrům je vhodná i do menších koupelen.

Soehnle Digitální osobní váha Style Sense Compact Stone Grey
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osobní váha v šedé barvě zaujme velmi nízkou tloušťkou. O výsledku vás informuje prostřednictvím digitálního displeje s přesností 100 g. Dotyková plocha je vyrobena z tvrzeného skla a pojme až 180 kg. Při stoupnutí se automaticky zapne a v případě následné nečinnosti se ukončí. Soehnle Style Sense Stone Grey tímto šetří výdrž baterie.

Soehnle Parfémovaný olej Jasmin 10 ml
179 Kč 150 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vonný esenciální olej pro užívání v aroma difuzérech působí nejlépedifuzérem od značky Soehnle. Vůně jasmínu po nakapání do nádržky s vodou provoní celý prostor svěží a povzbuzující vůní. Stačí jen pár kapek tohoto parfémovaného oleje s objemem 10 ml.

Soehnle Parfémovaný olej Magnolia 10 ml
179 Kč 149 Kč

Vonný esenciální olej pro užívání v aroma difuzérech působí nejlépedifuzérem od značky Soehnle. Vůně magnolie po nakapání do nádržky s vodou provoní celý prostor svěží a povzbuzující vůní. Stačí jen pár kapek tohoto parfémovaného oleje s objemem 10 ml.

Soehnle Designový LED osvěžovač vzduchu Modena
2 219 Kč 1 939 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní aroma difuzér z matného skla a bambusu v přírodním designu bude vhodným doplňkem každého interiéru. Plynule se střídající berevné osvětlení a uvolňování vůně vytvoří z vašeho domova oázu pohody a relaxace.

Soehnle Kuchyňská váha EXACTA Pure 65107
599 Kč 386 Kč

Vynikající kuchyňská váha Soehnle Exacta Pure, jejíž super tenké provedení ozdobí každou kuchyni. Váha má maximální nosnost 5 kg, přesnost vážení 1 g a disponuje dovažovací funkcí Tara pro postupné vážení surovin. Plocha z bezpečnostního skla.

Soehnle Page Profi 67080

Soehnle Page Profi 67080

Hodnocení: 5
999 Kč 649 Kč

Výborná digitální kuchyňská váha Soehnle Page Profi, která hravě zváží všechny potřebné suroviny. S nosností až neuvěřitelných 15 kg a praktickou funkcí Tara bude vynikajícím pomocníkem i v gastronomických zařízeních. S přesností vážení 1 g.

Soehnle Digitální kuchyňská váha GENIO
789 Kč 689 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skutečný prostorový zázrak, digitální skleněnou kuchyňskou váhu GENIO je možné úsporně složit a lehce uložit na místo. Váha nabízí vysokou nosnost do 5 kg s přesností vážení na 1 g.

Soehnle Digitální osobní váha Style Sense Comfort 100 Frosted Flamingo
869 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osobní váha s digitálním displejem, která zaujme zejména nízkou výškou a velmi přijatelnými rozměry. Zajišťuje skvělou stabilitu při došlápnutí a navíc je její dotyková plocha vyrobena z bezpečnostního skla. Soehnle Style Sense Comfort 100 Frosted Flamingo zaručuje snadnou údržbu. S povedeným motivem, který si oblíbíte vy i vaše děti.

Soehnle Digitální osobní váha Style Sense Compact Ocean Blue
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ultra tenká osobní váha od značky Soehnle změří tělesnou hmotnost s přesností 100 g. Dotyková plocha je vyrobena z tvrzeného skla a pojme až 180 kg. Při stoupnutí se automaticky zapne a v případě následné nečinnosti se ukončí. Váha Style Sense Ocean Blue tímto šetří výdrž baterie.

Soehnle Food control easy 66130
1 289 Kč 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální kuchyňská váha Food control easy 66130 váží a vyhodnocuje množství tuků, sacharidů, uhlohydrátů, kalcia, cholesterolu, bílkovin a kalorických hodnot v potravinách. Je vyrobena z bezpečnostního skla.

Soehnle Frosted & Frozen 63828
549 Kč 482 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ultratenká stylová osobní váha Soehnle 63828 v moderním designu s výškou pouze 25 mm. Zaručuje vysokou stabilitu a snadnou údržbu díky velké a hladké nášlapné ploše vyrobené z bezpečnostního skla.

Soehnle Kuchyňská váha Shiny Steel 65121
789 Kč 661 Kč

Digitální kuchyňská váha Shiny Steel přesvědčí elegantním designem z nerezové oceli a snadném použití. Na velkém LCD displeji jsou naměřené hodnoty snadno čitelné.

Soehnle Shape Sense Profi 100
990 Kč 815 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bílá diagnostická váha informuje o aktuální hmotnosti, tělesnému tuku, množství vody v těle a hodnotě BMI. Disponuje pamětí pro 8 osob a maximální nosností 180 kg. Prodloužená záruka 3 roky.

Soehnle Shape Sense Profi 300
1 290 Kč 931 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ultra tenká analytická váha měří tělesný tuk, množství vody v těle, svalovou hmotu a hodnotu BMI. Je vybavena atletickým módem, s jehož pomocí umí spočítat potřebnou dávku energie v kcal. Nechybí paměť pro 8 osob a zatížení váhy je možné až do 200 kg. Prodloužená záruka 3 roky.

Soehnle Style Sense Comfort 200
649 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osobní váha Soehnle Style Sense Comfort 200 disponuje maximální nosností 180 kg s přesností na 100 g. Zapíná se automaticky našlápnutím, vypíná se taktéž sama po krátké nečinnosti, čímž šetří baterie. Záruka 5 let.

Soehnle Style Sense Comfort 300
779 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální osobní váha Soehnle Style Sense Comfort 300 disponuje maximální nosností 180 kg s přesností na 100 g. Zapíná se automaticky našlápnutím, vypíná se taktéž sama po krátké nečinnosti, čímž šetří baterie. Záruka 5 let.

Soehnle Style Sense Comfort 600
1 090 Kč 869 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Minimalistická osobní váha Soehnle nabízí maximální nosnost 200 kg a přesnost měření na 0,1 kg. Stabilní nášlapná plocha z bezpečnostního skla je vybavena velkým LCD displejem a při nečinnosti se automaticky vypíná. Prodloužená záruka 5 let.

Soehnle Style Sense Compact 200
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Style Sense Compact 200 je ultra tenká osobní váha značky Soehnle s maximální nosností 180 kg, která je vyrobena z bezpečnostního skla a disponuje funkcí automatického zapnutí i vypnutí. Záruka 5 let.

Soehnle Style Sense Control 200
899 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Analytická váha Shape Sense Control 200 značky Soehnle s maximální nosností 180 kg měří kromě tělesné hmotnosti i podíl tuku, svalů a vody v těle. Zobrazuje denní dávku energie v kcal a disponuje pamětí pro 8 osob. Automaticky se zapíná i vypíná, čímž šetří baterie.

Soehnle Style Sense Multi 100
890 Kč 571 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ultra tenká osobní váha s pamětí pro 8 osob zobrazuje kromě aktuální hmotnosti i váhový rozdíl oproti předchozímu vážení společně s barevným označením. Maximální nosnost váhy je 180 kg, váha se automaticky vypíná i zapíná. Prodloužená záruka 5 let.

Soehnle Style Sense Multi 200
869 Kč 709 Kč

Digitální osobní váha disponuje pamětí pro 8 osob a kromě hmotnosti zobrazuje i hodnotu BMI a rozdíl od předchozího vážení. Nášlapná plocha z bezpečnostního skla zvládne zátěž až 180 kg, automaticky se zapíná i vypíná. Prodloužená záruka 5 let.

Soehnle Style Sense Safe 300
990 Kč 649 Kč

Nerezová osobní váha Soehnle nabízí maximální nosnost 180 kg a přesnost měření na 0,1 kg. Stabilní nášlapná plocha je vybavena velkým LCD displejem a při nečinnosti se automaticky vypíná. Prodloužená záruka 5 let.

Soehnle Airfresh Wash 500 - rozbaleno-49%
5 990 Kč 3 009 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

""Čistič a zvlhčovač vzduchu který účinně filtruje pachy, pyly, zvířecí srst, částice prachu a prachové roztoče. Soehnle Airfresh WASH 500 čistí a zvlhčuje vzduch pomocí vody, EPA filtru a také třívrstvého filtrovacího systému (předfiltrace, EPA filtr a filtr s aktivním uhlím). K dispozici jsou 3 stupně výkonu a nastavení požadované vlhkosti.""

Soehnle Style Sense Compact 200 - rozbaleno
449 Kč 419 Kč

Rozbaleno

Style Sense Compact 200 je ultra tenká osobní váha značky Soehnle s maximální nosností 180 kg, která je vyrobena z bezpečnostního skla a disponuje funkcí automatického zapnutí i vypnutí. Záruka 5 let.

Soehnle Kuchyňská váha VARIO
369 Kč 261 Kč

Kuchyňská váha od značky SOEHNLE s průhlednou odměrkou. Tato analogická váha má mechanickou funkci dovažování, je z odolného odolného plastu a má maximální váživost 500g. Průhledná odměrka je odnímatelná.

Soehnle Osobní váha Black Edition-24%
499 Kč 379 Kč

Akce

Digitální váha, která díky bezpečnostnímu sklu snese opravdu hodně. Maximální nosnost až 180 kg oceníte zejména tehdy, pokud se snažíte efektivně zhubnout, ale mimo to i při pravidelných kontrolách ze zdravotního hlediska. Soehnle v převládající černé barvě s kontrastními pruhy zaujme na první pohled.

Soehnle Style Sense Control 100
779 Kč 699 Kč

Záruka 5 let

Digitální analytická váha Shape Sense Control 100 značky Soehnle s maximální nosností 180 kg měří kromě tělesné hmotnosti i podíl tuku a vody v těle. Automaticky se zapíná i vypíná, čímž šetří baterie, a je vyrobena z bezpečnostního skla.

Soehnle Aroma osvěžovač vzduchu Valencia
1 399 Kč 1 190 Kč
+ doprava zdarma

Zažijte úžasný relax s designovým aroma osvěžovačem vzduchu Valencia. Díky světelným efektům a překrásné vůni, kterou si můžete sami namíchat, se váš pokoj promění v oázu klidu.

Soehnle Kuchyňská váha Page Comfort 100
549 Kč 409 Kč

Digitální kuchyňská váha značky Soehnle s velkou vážicí plochou vyrobená z plastového bezpečnostního skla. Samozřejmostí je funkce dovažování tara, automatické vypnutí a dotykové ovládání. Kompaktní extra tenký design.

Soehnle Digitální osobní váha Style Sense Compact Think Pink
399 Kč

Růžová osobní váha s digitálním displejem pro lepší orientaci při měření. S udávanou nosností 180 kg skutečně netrefíte vedle. Oceníte ji jak při ladění formy do plavek, tak za účelem podávání lepších sportovních výkonů. Soehnle Style Sense Compact Think Pink je určena pro všechny fanoušky přesného vážení.

Soehnle Parfémovaný olej citrónová tráva 10 ml
179 Kč 149 Kč

Vonný esenciální olej pro užívání v aroma difuzérech působí nejlépedifuzérem od značky Soehnle. Vůně citronové trávy po nakapání do nádržky s vodou provoní celý prostor svěží a povzbuzující vůní. Stačí jen pár kapek tohoto parfémovaného oleje s objemem 10 ml.

Soehnle Parfémovaný olej Winter Magic 10 ml
179 Kč 149 Kč

Vonný esenciální olej pro užívání v aroma difuzérech působí nejlépedifuzérem od značky Soehnle. Vůně skořice po nakapání do nádržky s vodou provoní celý prostor svěží a povzbuzující vůní. Stačí jen pár kapek tohoto parfémovaného oleje s objemem 10 ml.

Soehnle Kuchyňská váha ATTRACTION
1 019 Kč 643 Kč

Super tenká kuchyňská váha ATTRACTION od značky SOEHNLE šetří vaše místo, výška je použe 1,6 cm. Údžba je díky hladkému povrchu snadná a zárkuja je 5 let.

Soehnle Aroma difusér Bari
999 Kč 899 Kč

Designový Aroma difusér Bari značky SOEHNLE vytvoří z každého pokoje vonící oázu. Difusér je vybaven 2 úrovněmi svícení a možností automatického vypnutí přístroje. Je vhodný pro místnosti o velikosti do 16 m².

Soehnle Aroma LED osvěžovač vzduchu Venezia
1 690 Kč 1 490 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní aroma difuzér od značky Soehnle z matného skla napomáhá k uvolnění se a odbourání stresu nejen příjemnou vůní, ale také plynule se střídajícími barevnými LED diodami, které je možné i vypnout.

Soehnle Easy solar white 66183
1 379 Kč 1 149 Kč
+ doprava zdarma

Solární kuchyňská váha SOEHNLE 66183 s extrémně citlivými solárními články. Váha má velký, jednoduše čitelný LCD displej a skleněnou vážící plochu pro snadnou údržbu. Samozřejmostí je také funkce dovažování Tara.

Soehnle Style Sense Multi 300
1 290 Kč 799 Kč

Bílá osobní váha s funkcí dovažování zváží i hmotnost dítěte, psa nebo balíčku. Stačí zvážit sebe a do 60 sekund se zvážit znovu společně například s balíkem a na váze se zobrazí rozdíl mezi původní a aktuální váhou. Váha je vyrobena z bezpečnostního skla a zvládne maximální zátěž až 200 kg.

„Pro život v rovnováze.“ To je slogan švýcarské firmy SOEHNLE, která se řadí mezi jedny z největších výrobců vah na světě. Soehnle je společnost se vskutku dlouholetou tradicí: první SOEHNLE váhy byly vyrobeny již v roce 1868 a jejich výroba se neustále zvětšuje a rozšiřuje.

V současné době, která je charakteristická stresem, je stále větším cílem směr ke zdravé stravě, dietě, vitalitě a zdravému způsobu života. Proto se tradiční výrobky značky Soehnle snaží co nejvíce vyhovovat měnícím se potřebám zákazníků.

Firma Soenhle ve svém portfoliu nabízí nejen váhy osobní i kuchyňské, ale i výrobky pro Vaši správnou relaxaci jako jsou welness a masážní přístroje. Společnost Soenhle se u svých výrobků snaží o neustálou inovaci, zvyšování kvality, krásný design a vyvíjení zcela nových funkcí, které jejím zákazníkům pomohou využívat produkty Soehnle vskutku naplno.

Jako záruku kvality svých výrobků poskytuje značka Soenhle prodlouženou záruční dobu.

„Pro život v rovnováze.“ To je slogan švýcarské firmy SOEHNLE, která se řadí mezi jedny z největších výrobců vah na světě. Soehnle je společnost se vskutku dlouholetou tradicí: první SOEHNLE váhy byly vyrobeny již v roce 1868 a jejich výroba se neustále zvětšuje a rozšiřuje.

V současné době, která je charakteristická stresem, je stále větším cílem směr ke zdravé stravě, dietě, vitalitě a zdravému způsobu života. Proto se tradiční výrobky značky Soehnle snaží co nejvíce vyhovovat měnícím se potřebám zákazníků.

Firma Soenhle ve svém portfoliu nabízí nejen váhy osobní i kuchyňské, ale i výrobky pro Vaši správnou relaxaci jako jsou welness a masážní přístroje. Společnost Soenhle se u svých výrobků snaží o neustálou inovaci, zvyšování kvality, krásný design a vyvíjení zcela nových funkcí, které jejím zákazníkům pomohou využívat produkty Soehnle vskutku naplno.

Jako záruku kvality svých výrobků poskytuje značka Soenhle prodlouženou záruční dobu.