Splat SPLAT čisticí pěna na zuby a dásně 2v1 50ml Mint
200 Kč

Antibakteriální pěna stabilizuje hladinu pH až na 4 hod. Mléčné enzymy s extraktem z lékořice, aloe vera a granátového jablka působí proti zubnímu kazu a zanechávají dlouhodobě svěží dech. Snižuje výskyt bakterií o 96% a zpomaluje tvorbu zubního plaku.

Splat SPLAT Baby zub.pasta 0-3r 40ml Vanilka + prsťáček
168 Kč

Hypoalergenní pasta je z 99,3% přírodní, a tak bezpečná pro batolata. Zklidňuje dásně, udržuje je zdravé a snižuje citlivost při růstu zubů. Obsahuje mléčné enzymy a extrakt z lékořice, opuncie, heřmánku, měsíčku lékařského, L-arginin a aloe vera.

Splat SPLAT Baby z.pasta 0-3r 40ml Jablko-Banán+prsťáček
168 Kč

Pasta je z 99,3% přírodní, a tak bezpečná pro batolata. Posiluje sklovinu, udržuje zdravé dásně a snižuje citlivost při růstu prvních zubů. Obsahuje kalcium hydroxyapatit, mléčné enzymy, aloe vera gel, L-arginin, extrakt z řebříčku a brusinky.

Splat Bělicí zubní pasta s extraktem z diamantů a zlata Gold 75 ml
267 Kč 230 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bělicí zubní pasta s extraktem z diamantů a zlata Gold je přírodní komplexní bělicí pasta pro lokální imunitu a zdravé dásně. Brání tvorbě zubního plaku a kazu, rozpouští plak a jemně bělí. Pasta je bez fluoridu. .

Splat Special Extreme White 75 ml zubní pasta
239 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Inovativní bělicí zubní pasta EXTREME WHITE obsahuje mikrogranule s karbamid peroxidem a unikátní bělicí sloučeninu Sp. White system, která byla speciálně vyvinuta pro šetrné a účinné bělení v průběhu 4–6 týdnů každodenního používání. Splat Special Extreme White 75 ml zubní pasta je vhodná i pro citlivé zuby.

Splat Special Blackwood 75 ml zubní pasta
239 Kč 199 Kč

Aktivní uhlí má vysoce bělicí účinek a odstraňuje nepříjemný zápach z úst. Právě díky němu má zubní pasta Splat Special Blackwood sytě čenou barvu. Speciální kombinace aktivních látek odstraňuje zubní plak a zabraňuje jeho opětovnému vytváření.

Splat Ústní voda pro snížení citlivosti zubů Sensitive 500 ml
133 Kč

Ústní voda pro snížení citlivosti zubů Sensitive je přírodní protizánětlivá ústní voda na citlivé zuby s výtažky ze psyllia, břízy, hroznového vína a dubovou kůrou proti zubnímu kazu, posiluje dásně, má protizánětlivé a hemostatické účinky. Výtažek z ananasu odstraňuje plak. Je z 98% přírodní.

Splat SPLAT Special BLACKWOOD černá zubní pasta 75ml
199 Kč

Sytě černá zubní pasta obsahující aktivní uhlí, díky kterému má vysoce bělicí účinek, absorbuje nepříjemný zápach z úst, odstraňuje zubní plak a zanechává zuby dokonale čisté. Extrakt z jalovcových bobulí má antibakteriální účinek a udržuje zdravé dásně.

Splat Zubní pasta pro děti Vanilka Baby + prstový kartáček 40 ml
174 Kč 165 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zubní pasta pro děti vanilka Baby je z 99,3% přírodní, a tak bezpečná pro batolata. Posiluje sklovinu, udržuje zdravé dásně a snižuje citlivost při růstu prvních zubů. Obsahuje kalcium hydroxyapatit, mléčné enzymy, aloe vera gel, L-arginin, extrakt z řebříčku a brusinky.

Splat Zubní pasta pro děti Divoká jahoda-třešeň 50 ml
163 Kč 156 Kč

Zubní pasta pro děti Divoká jahoda-třešeň je vhodná pro věk 2–6 let. Tato z 98 % přírodní a bezpečná dětská zubní pasta je vhodná pro kompletní ochranu proti zubnímu kazu a intenzivní posílení zubní skloviny a dásní.

Splat SPLAT Professional BIOCALCIUM zubní pasta 100ml
98 Kč

Komplexní remineralizační zubní pasta na citlivé zuby s bioaktivním vápníkem z vaječných skořápek a složkou nanohydroxyapatit pro zachování tvrdých zubních tkání. Inovativní systém Sp.White system® bezpečně bělí a leští do vysokého lesku.

Splat SPLAT Professional MEDICAL HERBS zub.pasta 100ml
98 Kč

Smaragdově zelená gelová pasta s bioaktivním vápníkem, výtažky z heřmánku, šalvěje, hlohu, šišáku bajkalského a esenciálním olejem z pelargónie pečuje o zuby a dásně, má antibakteriální, protizánětlivé, hemostatické, posilující a antioxidační účinky.

Splat Zubní pasta pro bezpečné bělení zubů Biocalcium 100 ml
101 Kč

Zubní pasta pro bezpečné bělení zubů Biocalcium je komplexní remineralizační zubní pasta na citlivé zuby s bioaktivním vápníkem z vaječných skořápek a složkou nanohydroxyapatit pro zachování tvrdých zubních tkání. Pasta bělí a leští zuby do vysokého lesku.

Splat Zubní pasta posilující zubní sklovinu Calcimax 100 g
96 Kč

Zubní pasta posilující zubní sklovinu Calcimax posiluje a remineralizuje zubní sklovinu. Hydroxyapatit vápníku a L-Arginin posilují a obnovují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Komplex extraktů z hlubinných mořských řas (Laminaria, Fucus, Spirulina) a růžového jílu udržuje zdravé dásně.

Splat Ústní voda pro bezpečné bělení Superwhite 500 ml
133 Kč 119 Kč

Ústní voda pro bezpečné bělení Superwhite je přírodní bělicí ústní voda s minerálním komplexem, extraktem z kokosu, psyllia, listů břízy, laktobakteriemi, působí antibakteriálně a protizánětlivě a posiluje sklovinu. Je z 98% přírodní.

Splat Zubní pasta pro děti jablko banán Baby + prstový kartáček 40 ml
174 Kč 166 Kč

Zubní pasta pro děti jablko banán Baby je z 99,3% přírodní, a tak bezpečná pro batolata. Posiluje sklovinu, udržuje zdravé dásně a snižuje citlivost při růstu prvních zubů. Obsahuje kalcium hydroxyapatit, mléčné enzymy, aloe vera gel, L-arginin, extrakt z řebříčku a brusinky.

Splat Zubní pasta pro děti Žvýkačka 50 ml
163 Kč 155 Kč

Zubní pasta pro děti Žvýkačka je určena pro děti od 6 do 11 let. Je z 98% přírodní, vhodná pro účinnou ochranu proti tvorbě zubního kazu, intenzivní posílení zubní skloviny a péče o dásně.

Splat Zubní pasta Tutti-Frutti 35 ml
80 Kč 77 Kč

Zubní pasta Tutti-Frutti je bez fluoridu, účinně bojuje proti zubnímu kazu a jemnému zubnímu plaku. Kalcium nanohydroxyapatit (HAP) se dostane až do nejhlubších a nejpoškozenějších oblastí zubní skloviny, posiluje ji a obnovuje.

Splat Bělicí zubní pasta Aromatherapy 100 ml
137 Kč 116 Kč

Gelová zubní pasta bez fluoridu s esenciálními oleji z levandule a rozmarýnu má antibakteriální účinek a osvěžuje dech. Komplex přírodních enzymů z ananasu a papáji zabraňuje především v noci rozvoji zubního plaku a pomáhá udržovat čistou zubní sklovinu.

Splat Bělicí zubní pasta Black Lotus 75 ml
205 Kč 181 Kč

Bělicí zubní pasta Black Lotus obnovuje přirozenou bělost a lesk zubů. Bambusové dřevo účinně čistí plak, odstraňuje pigmentace a bakterie přispívá k prevenci vzniku kazu.  Extrakt z lotusu má silný antibakteriální účinek a osvěžuje dech.

Splat Bělicí zubní pasta Blackwood 75 ml
205 Kč

Bělicí zubní pasta Blackwood je sytě černá zubní pasta obsahující aktivní uhlí, díky kterému má vysoce bělicí účinek, absorbuje nepříjemný zápach z úst, odstraňuje zubní plak a zanechává zuby dokonale čisté. Extrakt z jalovcových bobulí má antibakteriální účinek a udržuje zdravé dásně.

Splat Bělicí zubní pasta Extreme White 75 ml
211 Kč 201 Kč

Bělicí zubní pasta Extreme White šetrně a účinně bělí zuby v průběhu 4–6 týdnů každodenního používání. Jemně odstraňuje plak, zároveň zabraňuje jeho opětovnému vytváření. .

Splat Bělicí zubní pasta Green Tea 100 ml
122 Kč 106 Kč

Zubní pasta bez fluoridu Green Tea obsahuje aktivní výtažky ze zeleného čaje, šalvěje a heřmánku, a poskytuje celodenní ochranu proti tvorbě zubního plaku. Přírodní perleť z mořských mušlí obsahuje vápník a aminokyseliny k posílení zubní skloviny.

Splat Bělicí zubní pasta Love 75 ml
185 Kč 153 Kč

Zubní pasta Love bělí zuby, posiluje dásně, má antibakteriální a antivirové účinky. Unikátní extrakt ze semen japonské byliny perilla omezuje rozvoj kariogenních bakterií a zabraňuje vzniku zubního kazu. Přírodní disacharidy pomáhají dlouhodobě udržovat čerstvý dech.

Splat Bělicí zubní pasta pro regeneraci dásní Chilli 75 ml
154 Kč 146 Kč

Bělicí zubní pasta pro regeneraci dásní Chilli obsahuje výtažek z chilli papriček urychlující prokrvení dásní, zabraňuje krvácení a bylinné extrakty zvyšují pružnost dásní. Jemná složka na bázi křemíku šetrně bělí zuby. Ionty fluoridu mineralizují zubní sklovinu a petržel udržuje svěží dech.

Splat Bělicí zubní pasta Sea Minerals 75 ml
154 Kč 146 Kč

Bělicí zubní pasta Sea Minerals obsahuje hydroxyapatit vápenatý (HAP), je obohacena o mořské minerály a výtažky z mořských řas, které účinně posilují a remineralizují sklovinu a zabraňují tvorbě zubního kazu. Molekuly hydroxyapatitu vápenatého (HAP) účinně snižují citlivost.

Splat Multiaktivní zubní pasta Ultracomplex 100 ml
154 Kč

Multiaktivní zubní pasta Ultracomplex bez fluoridu šetrně bělí citlivé zuby, pečuje o dásně a zajišťuje svěží dech. Extrakt z heřmánkového esenciálního oleje má protizánětlivé, zklidňující a léčivé účinky. Draslík snižuje citlivost zubů.

Splat Professional Biocalcium 100 ml zubní pasta
129 Kč 99 Kč

Zubní pasta pro obnovu zubní skloviny s bioaktivním vápníkem z vaječných skořápek a složkou nanohydroxyapatit. Zubní pasta Splat Biocalcium posiluje zubní sklovinu a snižuje citlivost zubů.

Splat SPLAT čistící pěna MAGIC 50ml pro děti s vápníkem
163 Kč

Pěna obohacená o vápník čistí sklovinu a mléčné enzymy s extraktem z lékořice působí antibakteriálně, chrání proti zubnímu kazu a udržují zdravé dásně. Snižuje výskyt bakterií o 96% a zpomaluje tvorbu plaku. Posiluje lokální imunitu a vyrovnává pH.

Splat SPLAT Junior děts.zub.pasta 6-11let 50ml Ovocná
158 Kč

Pasta s bioaktivním vápníkem, extraktem z brusinky, granátového jablka, vitaminy A a E. Systém LUCTATOL chrání proti zubnímu kazu, obsahuje extrakt z japonské lékořice a redukuje tvorbu zubního plaku. Nanohydroxyapatit intenzivně posiluje zubní sklovinu.

Splat SPLAT Junior děts.zub.pasta 6-11let 50ml Žvýkačka
158 Kč

Pasta s bioaktivním vápníkem, extraktem z brusinky, granátového jablka, vitaminy A a E. Systém LUCTATOL chrání proti zubnímu kazu, obsahuje extrakt z japonské lékořice a redukuje tvorbu zubního plaku. Nanohydroxyapatit intenzivně posiluje zubní sklovinu.

Splat SPLAT Junior JUICY děts.zub.pasta 35ml Tutti-Fruti
75 Kč

Zubní pasta pro děti i dospělé s kalcium nanohydroxyapatitem, který posiluje a obnovuje poškozenou zubní sklovinu. Mléčný enzymový komplex LUCTATOL® chrání před zubním kazem a plakem. Aloe vera gel hydratuje a uklidňuje dásně a udržuje je zdravé.

Splat SPLAT Junior JUICY dětská zub. pasta 35ml Broskev
75 Kč

Zubní pasta pro děti i dospělé s kalcium nanohydroxyapatitem, který posiluje a obnovuje poškozenou zubní sklovinu. Mléčný enzymový komplex LUCTATOL® chrání před zubním kazem a plakem. Aloe vera gel hydratuje a uklidňuje dásně a udržuje je zdravé.

Splat SPLAT Junior JUICY dětská zub. pasta 35ml Čokoláda
75 Kč

Zubní pasta pro děti i dospělé s kalcium nanohydroxyapatitem, který posiluje a obnovuje poškozenou zubní sklovinu. Mléčný enzymový komplex LUCTATOL® chrání před zubním kazem a plakem. Aloe vera gel hydratuje a uklidňuje dásně a udržuje je zdravé.

Splat SPLAT Junior JUICY dětská zub. pasta 35ml Zmrzlina
75 Kč

Zubní pasta pro děti i dospělé s kalcium nanohydroxyapatitem, který posiluje a obnovuje poškozenou zubní sklovinu. Mléčný enzymový komplex LUCTATOL® chrání před zubním kazem a plakem. Aloe vera gel hydratuje a uklidňuje dásně a udržuje je zdravé.

Splat SPLAT Kids dět.zub.pasta 2-6let 50ml Jahoda-Třešeň
158 Kč

Jemná dětská pasta pro kompletní ochranu proti zubnímu kazu a posílení skloviny a dásní, která je z 98% přírodní. Zabraňuje vzniku zubního kazu a tvorbě plaku. Obsahuje kalcium hydroxyapatit, aloe vera gel, L-arginin, extrakt ze semínek červených hroznů.

Splat SPLAT Kids dět.zub.pasta 2-6let 50ml Ovoc.zmrzlina
158 Kč

Jemná dětská pasta pro kompletní ochranu proti zubnímu kazu a posílení skloviny a dásní, která je z 98% přírodní. Zabraňuje vzniku zubního kazu a tvorbě plaku. Obsahuje kalcium hydroxyapatit, aloe vera gel, L-arginin, extrakt ze semínek červených hroznů.

Splat SPLAT Professional ACTIVE zubní pasta 100ml
98 Kč

Přirozeně hnědá gelová pasta s extrakty šišáku bajkalského, bergenie a spiruliny, které pomáhají udržovat dásně zdravé. Vitamíny A a E podporují hojení měkkých tkání. Glycerofosfát vápníku posiluje zubní sklovinu a aktivuje její remineralizaci.

Splat SPLAT Professional AROMATHERAPY zubní pasta 100ml
133 Kč

Unikátní gelová zubní pasta s bioaktivním vápníkem a esenciálními oleji z bergamotu, fialky, kaviáru a levandule má antibakteriální účinky a zachovává svěží ranní dech. Papain brání tvorbě plaku během spánku. Polydon® rozpouští plak a brání jeho tvorbě.

Splat SPLAT Professional BIOCALCIUM ústní voda 275ml
119 Kč

Komplexní remineralizační ústní voda pro posílení skloviny a ke snížení citlivosti zubů s mléčnými enzymy, bioaktivním vápníkem, nanohydroxyapatitem, esenciálním olejem z anýzu a citrónové kůry. Složka Sp.White system® bezpečně bělí a leští zuby.

Splat SPLAT Professional expand.zub.nit 30m Bergamot-limetka
135 Kč

Expandující zubní nit s inovativní strukturou Riser Floss pomáhá bezpečně čistit povrch zubů. Vlákna zubní nitě během použití nabydou, což garantuje účinnější čištění mezizubních prostor. Olej z bergamotu v kombinaci s limetkou příjemně osvěžuje dech.

Splat SPLAT Professional expand. zubní nit 30m Jahoda
135 Kč

Expandující zubní nit s inovativní strukturou Riser Floss pomáhá bezpečně čistit povrch zubů. Vlákna zubní nitě během použití nabydou, což garantuje účinnější čištění mezizubních prostor. Jahodový extrakt pomáhá ke zdravým dásním.

Splat SPLAT Professional expand. zubní nit 30m Kardamom
135 Kč

Expandující zubní nit s inovativní strukturou Riser Floss pomáhá bezpečně čistit povrch zubů. Vlákna zubní nitě během použití nabydou, což garantuje účinnější čištění mezizubních prostor. Olej z kardamomu pomáhá ke zdravým dásním.

Splat SPLAT Professional GREEN TEA zubní pasta 100ml
114 Kč

Regenerační pasta s extrakty ze zeleného čaje, šalvěje, heřmánku a levandule zklidňuje dásně, má antiseptický a antibakteriální účinek a zabraňuje tvorbě plaku. Přírodní perleť z mořských mušlí obsahuje vápník a aminokyseliny posilující zubní sklovinu.

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 15 let. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky. Vlastní výzkumné centrum SPLAT vyvíjí nové receptury a výrobky, které jsou chráněny mezinárodními patenty. Produkty SPLAT obsahují ve svém složení unikátní a exkluzivní inovační komponenty a přírodní účinné látky, které zaručují maximální efektivní a účinnou hygienu dutiny ústní.

SPLAT je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která je na trhu již 15 let. Každý výrobek vytvořený v laboratořích SPLAT je zaměřen na nejefektivnější řešení problémů v péči o ústní dutinu. Aby byla garantována co nejvyšší efektivita každého výrobku, SPLAT spolupracuje s předními zubními lékaři a odborníky po celém světě. Výsledkem jsou inovativní specializované výrobky. Vlastní výzkumné centrum SPLAT vyvíjí nové receptury a výrobky, které jsou chráněny mezinárodními patenty. Produkty SPLAT obsahují ve svém složení unikátní a exkluzivní inovační komponenty a přírodní účinné látky, které zaručují maximální efektivní a účinnou hygienu dutiny ústní.