Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Staub Wok se skleněnou poklicí 30 cm STAUB

Momentálně nedostupné

Staub, firma založená v roce 1974 Francisem Staubem ve francouzském Alsasku, je od roku 2008 součástí prestižní skupiny Zwilling J.A. Henckels. Litinové nádobí je tradičně proslulé svou odolností a šetrností ke zpracovávaným surovinám. Staub tomuto materiálu vdechl nový život: jeho produkty jsou barevné a moderní. Všechny výrobky jsou smaltované zevnitř i zvenku. Smalt je odolný a trvanlivý materiál, který neovlivňuje chuť zpracovávaných surovin, snadno se myje a jeho vlastnosti se navíc zlepšují s každým dalším použitím nádoby.

Každý kus je designován Francisem Staubem a individuálně odléván do pískové formy, která je po použití zničena. Proto je každý kus originál! Staub jsou avantgardní produkty, které kombinují technologii, tradici i modernost, což přispělo k tomu, že se značka Staub stala měřítkem kvality nejen ve Francii, ale i po celém světě. Výrobky Staub se prodávají v 50 zemích světa – naleznete je v Evropě, Japonsku, Číně, Severní Americe i USA.

Malé hroty na vnitřní straně poklic klasických hrnců zaručují plynulou cirkulaci vzduchu a páry, a vytvářejí tak ideální podmínky pro pozvolné vaření, dušení, restování, pečení i smažení.

Nádobí Staub je kompatibilní se všemi typy sporáků včetně indukčních a je vhodné i pro použití v troubě.