-18%
Stell SAA 4000 držák notebooku
7x

Stell SAA 4000 držák notebooku

490 Kč
399 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomický držák na notebook, díky kterému svůj notebook budete moct pohodlně používat spolu s externím monitorem. Stell SAA 4000 je kompatibilní se všemi mechanickými i plynovými držáky Stell, má nastavitelné boční klipy, které brání pádu notebooku, a ventilační otvory, které zajišťují účinné chlazení.

Od prodejce MALL
-47%
Stell SIT-STAND KABEL.MANAGEM. SAA 4100

Stell SIT-STAND KABEL.MANAGEM. SAA 4100

960 Kč
502 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní kabelové řešení skryje všechny neestetické dráty ve vašem interiéru. Stell Sit-Stand kabelový management SAA 4100 je určený pro sit-stand stoly a umožňuje jednoduché přidání či odebrání kabelů. Rozměry lišty jsou (Š × V × H) 6,7 × 130 × 3,6 cm. Nechybí podlahová plošina.

Od prodejce MALL
-66%
Stell SAA 4001 držák notebooku

Stell SAA 4001 držák notebooku

599 Kč
199 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Držák notebooku s nosností do 5 kg je kompatibilní se standardem VESA 75×75. Držák je vyroben z kvalitní oceli, což zaručuje vysokou odolnost a pevné uchycení vloženého notebooku.

Od prodejce MALL

Značka STELL působí na trhu s příslušenstvím již od roku 1996. Ve svých počátcích společnost vyráběla nástěnné držáky a stojany pro reproduktory a CRT TV. V součinnosti s rozmachem plochých panelů se sortiment rozšířil o produkty jako televizní stolky, držáky LCD, plazmových TV a mnoho dalších. Díky důrazu na perfektní funkčnost, použití kvalitních materiálů a neustálou kontrolu kvality výroby se STELL stal jedním z předních výrobců tohoto příslušenství.

STELL přichází s inovačním a profesionálním řešením pro umístění vašeho televizoru nebo AV přístrojů. Je jen na vás, zda se rozhodnete upevnit své LCD na zeď pomoci některého z fixních či flexibilních držáků, nebo si vyberete z obsáhlé nabídky moderních stolků a polic. Držáky STELL vám v každém případě umožni umístit přístroje do požadovaného prostoru přesně v té pozici, která vám bude dokonale vyhovovat. Možnosti svého bytového designu si nyní můžete rozšířit s tradiční značkou STELL.

STELL jsou výrobky v nichž se pojí atraktivní design, snadná obsluha, maximální flexibilita, kompatibilita, účelnost a spolehlivost.

Specializace

Držáky pro televize