Stell SOS 1910 držák monitoru, černá

Stell SOS 1910 držák monitoru, černá

999 Kč

Mechanický držák s fixací polohy pomocí šroubu, vhodný pro obrazovky s úhlopříčkou 13"-32". Pojistka proti vysazení, maximální zatížení 8 kg, vyroben z odolných materiálů, náklon +/-10°, rotace -/+ 180°, natočení +/-10°, snadná montáž na hranu nebo do otvoru. Kompatibilní s VESA 75×75 a 100×100.

Partner: CZC.CZ

Značka STELL působí na trhu s příslušenstvím již od roku 1996. Ve svých počátcích společnost vyráběla nástěnné držáky a stojany pro reproduktory a CRT TV. V součinnosti s rozmachem plochých panelů se sortiment rozšířil o produkty jako televizní stolky, držáky LCD, plazmových TV a mnoho dalších. Díky důrazu na perfektní funkčnost, použití kvalitních materiálů a neustálou kontrolu kvality výroby se STELL stal jedním z předních výrobců tohoto příslušenství.

STELL přichází s inovačním a profesionálním řešením pro umístění vašeho televizoru nebo AV přístrojů. Je jen na vás, zda se rozhodnete upevnit své LCD na zeď pomoci některého z fixních či flexibilních držáků, nebo si vyberete z obsáhlé nabídky moderních stolků a polic. Držáky STELL vám v každém případě umožni umístit přístroje do požadovaného prostoru přesně v té pozici, která vám bude dokonale vyhovovat. Možnosti svého bytového designu si nyní můžete rozšířit s tradiční značkou STELL.

STELL jsou výrobky v nichž se pojí atraktivní design, snadná obsluha, maximální flexibilita, kompatibilita, účelnost a spolehlivost.

Specializace

Držáky pro televize