Stepanek Badmintonové míčky Stepanek Nylon Edition (6ks)
249 Kč

Plastové badmintonové míčky Stepanek Sport Nylon potěší především všechny rekreační a amatérské hráče. Nezáleží, jestli si chodíte zahrát pravidelně s kamarády do haly, nebo hrajete jen občas rekreačně na chalupě. Tyhle míče mají skvělé letové vlastnosti a především výbornou odolnost.

Stepanek Tenisový míč NO-BRAND (50ks)
1 699 Kč 1 550 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Tenisový míč NO-BRAND je vhodným míčem pro marketingové agentury, firemní akce atd. Míč speciálně upravený pro delší výdrž, velice dobrá hratelnost i po 6 měsících. Splňuje požadavky Mezinárodní tenisové federace (ITF).

Stepanek Tenisové míče Classic (4ks)
159 Kč 139 Kč

Novinka

Tenisový míč Stepanek CLASSIC je vhodným míčem pro všechny tenisové nadšence. Míče z thajské vlny se vyznačují dlouhou životností. Míč je určen pro všechny povrchy. Míč splňuje požadavky Mezinárodní tenisové federace (ITF).

Stepanek Tenisové míče Czech Number 1 (4ks)
179 Kč 159 Kč

Tenisový míč Stepanek CZECH NUMBER 1 je vhodným míčem pro turnaje a profesionální hráče. Vysoce kvalitní povrch míče tvořený z anglické vlny v sobě skvěle kombinuje cit pro míč a trvanlivost. Míč splňuje požadavky Mezinárodní tenisové federace (ITF)

Stepanek Tenisové míče pro psy Doggie (25ks)
699 Kč 599 Kč

Nejoblíbenější druh hračky pro psy je míček, tenisový míč DOGGIE Stepanek! Dopřejte svému miláčkovi celoroční zábavu s 25kusy speciálně upravených míčů. Všichni víme jak naši pejsci rádi aportují, proto Vám až do vyprodání zásob přibalíme vrhač míčů ZDARMA!

Stepanek Tenisové míče RETRO (3ks)
149 Kč 129 Kč

Novinka

S tenisovým míčem Stepanek RETRO si zavzpomínáte na své dětství, kdy jste pilovali každý svůj úder o betonovou zeď a míč i poněkolika dnech stále držel. Tvrdost a dlouhá životnost společně s bílou barvou dělá ze hry s míčem RETRO nezapomenutelný zážitek.

Stepanek Tenisové míčky Stepanek PREMIUM (3ks)
169 Kč 149 Kč

Novinka

Tenisový míček Stepanek PREMIUM je vhodným míčkem pro profesionální hráče. Vysoce kvalitní povrch míčku tvořený z prémiové anglické vlny se speciální povrchovou úpravou proti vodě. Jádro je vyrobeno z prémiového přírodního kaučuku, míček má tak extrémně dlouhou výdrž a je určen pro všechny povrchy.

Stepanek Tenisové omotávky Stepanek soft (34ks)
999 Kč 919 Kč

Tenisové omotávky Stepanek spojí vaši ruku s raketou dokonale přilnavým efektem. Pocit úchopu bude vždy jistý s optimální absorpcí potu a vynikající životností.

Jediná česká firma vyrábějící tenisové míče, které jsou vhodné pro všechny výkonnostní a věkové skupiny. Míče jsou navíc speciálně navrženy pro naše klimatické podmínky a jsou vhodné na všechny druhy povrchů – beton, antuku i trávu.

Jediná česká firma vyrábějící tenisové míče, které jsou vhodné pro všechny výkonnostní a věkové skupiny. Míče jsou navíc speciálně navrženy pro naše klimatické podmínky a jsou vhodné na všechny druhy povrchů – beton, antuku i trávu.