-45%
Sudio Tio bezdrátová sluchátka, růžová
4x

Sudio Tio bezdrátová sluchátka

1 290 Kč
699 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Drobná a lehká bezdrátová sluchátka vhodná na sport. Sudio Tio mají vyvážený zvuk s důrazem na basy a díky fixačním klipům a sponě vždy zůstanou na své místě. Vydrží přehrávat až 9 hodin a mile vás překvapí svým elegantním designem v několika barevných provedeních.

Od prodejce MALL
-78%
Sudio Tretton, černá
25x

Sudio Tretton, černá

2 290 Kč
499 Kč

Pot jim rozhodně neublíží – moderní sportovní Bluetooth 4.1 sluchátka Sudio Tretton jsou totiž potuodolná a navíc vybavená odnímatelnými háčky pro perfektní fixaci v uších při sportu. Hrají čistým zvukem po dobu až 9 h na jedno nabití. Díky mikrofonu je lze používat i pro handsfree volání a komunikaci s hlasovými asistenty.

Od prodejce MALL
-65%
Sudio FEM True wireless sluchátka, bílá - zánovní

Sudio FEM True wireless sluchátka, bílá - zánovní

2 990 Kč
1 046 Kč

Další nabídka za 1 046 Kč

Zánovní

Bezdrátové špunty do uší s parádním zvukem. Sudio FEM True wireless sluchátka, bílá vydrží přehrávat přes Bluetooth20 hodin. S vestavěným duálním mikrofonem a ovládáním na sluchátku pohodlně vyřídíte své hovory hands-free. Sluchátka jsou voděodolná a můžete si je tak vzít do fitka nebo ven do deště.

Od prodejce MALL
-65%
Sudio FEM True wireless sluchátka, černá - zánovní

Sudio FEM True wireless sluchátka, černá - zánovní

2 990 Kč
1 046 Kč

Další nabídky od 2 990 Kč

Zánovní

Bezdrátové špunty do uší s parádním zvukem. Sudio FEM True wireless sluchátka, černá vydrží přehrávat přes Bluetooth20 hodin. S vestavěným duálním mikrofonem a ovládáním na sluchátku pohodlně vyřídíte své hovory hands-free. Sluchátka jsou voděodolná a můžete si je tak vzít do fitka nebo ven do deště.

Od prodejce MALL
-49%
Sudio Vasa Bla bezdrátová sluchátka, černá - zánovní

Sudio Vasa Bla bezdrátová sluchátka - zánovní

1 790 Kč
899 Kč
Zánovní

Vysoce módní záležitost v mini rozměrech a s maximální audio výbavou – to jsou stylová bezdrátová Bluetooth 4.1 sluchátka Sudio Vasa Blå, která navrhl švédský designér Mats Wallsten. Sluchátka mají nabíjecí baterii s výdrží 8 h, mikrofon pro handsfree hovory a v balení je i kožené pouzdro.

Od prodejce MALL

Sudio je švédská značka sídlící ve Stockholmu. Design jejích výrobků je ovlivněn místní atmosférou, krásou přírodního bohatství a je inspirovaný klasickým severským designem, který je absolutně nadčasový. 100% zaměření se na sluchátka, vývoj a precizní výroba s použitím nejkvalitnějších možných materiálů, umožňuje uživatelům dokonalý vjem z poslouchané hudby.