Suissewin Školní a městský batoh Suissewin, oranžový
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

hlavní kapsa na dvoucestný zip, uvnitř vyztužená přihrádka na notebook o max. rozměrech cca 33 × 27 cm (14'') přední kapsa na zip vyztužený zádový panel výškově nastavitelné ramenní popruhy poutko pro snadný přenos zpevněné dno


Suissewin Módní kvalitní batoh Suissewin, zelený
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní batoh pro dívky či ženy. Tento světle modrý batoh od značky Suissewin, bude slušet jak slečnám do školy, tak maminkám na výlet. Hlavní kapsa je po bocích na zipy, uvnitř na suchý zip. Je dosti prostorná a dělená na dvě přihrádky pro učenbnice i tablet.


Suissewin Sportovní malý baťůžek Sussewin, červený
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Značka Suissewin nabízí kvalitní batohy pro sportovní chvilky, na kolo, motorku, turistické trasy, výlety,tak i na cestování a podobné dobrodružství. Mezi menší turistické batohy této značky patří i malý červený batůžek. Budou mít z něho radost dámy i pánové.


Suissewin Stylový cestovní batoh Suissewin, duhový
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte rádi veselé barvy! Tento batůžek vám je nebídne všechny! Menší provedení tohoto batohu od značky Suissewin, je stvořený pro všední dny i víkendové výlety do města i přírody. Hlavní kapsa i menší přední kapsička nabídne dostatek místa pro osobní věci i svačinu.